Autorádio do mého pašíka 1,9 TDI 3C

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
wakan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 16.08.2009 21:37

Autorádio do mého pašíka 1,9 TDI 3C

Příspěvek od wakan »

Ahoj, prošel jsem snad všechna témata a nikde jsem nenašel, jaké vlastně autorádio si mohu koupit do svého pašíka (1,9 TDI, r.v. 2006, 3C).

Teď tam mám RCD 300 a rád bych tam měl MP3 + bluetooth phone + příp. i visualizaci parkovacích senzorů (přední/zadní)

Hledal jsem i na netu, ale problém je, že z těch nabízených rádií nikdy nepoznám, jestli mi "sedne" zrovna do toho mého :(

Díky za tipy

PS: šlo by tam např. toto "neznačkové": http://www.aukro.cz/item720846835_autor ... e_lcd.html" onclick="window.open(this.href);return false;?

Uživatelský avatar
passat14
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 330
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra

Re: Autorádio do mého pašíka 1,9 TDI 3C

Příspěvek od passat14 »

tak to tam urcite nedas. zameraj sa na RNS 510 ,aj ked nejake doplnky k tomu budes musiet dokupit,ale je tu o tom pisane vela. vid temy vyssie....

wakan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 16.08.2009 21:37

Re: Autorádio do mého pašíka 1,9 TDI 3C

Příspěvek od wakan »

díky moc za rychlé info, ale radši bych něco levnějšího :)
Navigaci tam nepotřebuju. Fakt se mi jedná "jen" o MP3 + handsfree

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Autorádio do mého pašíka 1,9 TDI 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

Jak ti píše Passat14 - tohle tam nedáš!
podívej se do auta, jaký tvar rádia máš a porovnej to s tímhle :!:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
passat14
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 330
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra

Re: Autorádio do mého pašíka 1,9 TDI 3C

Příspěvek od passat14 »

tak ešte si skús nájsť info o RCD 310 či dokáže aj BT,netuším.pozisťuj :)
Přílohy
rcd310_214.jpg

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio do mého pašíka 1,9 TDI 3C

Příspěvek od svanco »

a neni možno koupit toto /viz. obrázekú/
a pak by šel neoriginal

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Autorádio do mého pašíka 1,9 TDI 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

svanco píše:a neni možno koupit toto /viz. obrázekú/
a pak by šel neoriginal
Tak moc bych to nebastlil :roll:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

wakan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 16.08.2009 21:37

Re: Autorádio do mého pašíka 1,9 TDI 3C

Příspěvek od wakan »

tak asi jediné řešení je RCD 310 (510) nebo RNS 510. Každé má své +/-
Pro ostatní je tu srovnání: http://www.my-gti.com/719/differences-b ... he-rns-510" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale všude jsem našel, že lidi prodávají jen tu RNS 510 a to za min. 12k Kč

Copak neexistuje žádná levnější "alternativa"? Ach jo :(
Počítal jsem totiž s cenou cca 4-6k Kč :)

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Autorádio do mého pašíka 1,9 TDI 3C

Příspěvek od zbuj »

Cao tak těch 12 za 510-tku je už tak málo.... Myslím, ze do passtiky nic lepšího už ani nemůžeš dat... Horší je ta cena jak píšeš a to ještě pripocitej tak 10-tku za blt, odblok, antény, atd... Si myslím, ze pokud jsi aspoň trochu vzrucny tak tam dopasujes skoro vše! Ale za 4-5tis. Rádio (jake asi bude :P )

wakan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 16.08.2009 21:37

Re: Autorádio do mého pašíka 1,9 TDI 3C

Příspěvek od wakan »

omlouvám se předem, že do toho opět rejpu a vracím se k původnímu návrhu...

Díval jsem se opět na ten Eonon: http://www.aukro.cz/show_item.php?item=724300431" onclick="window.open(this.href);return false;

Součástí balíčku je i redukce (instalační rámeček). Nicméně, kdyby to nesedělo, tak jsem našel toto: http://www.dobry-obchod.cz/produkt/deta ... zalni-kit/" onclick="window.open(this.href);return false;

Většiny z vás názor asi znám - "je to neznačkové, neoriginál, je to bastlení", ale zajímalo by mne (jelikož se v autech nevyznám, jak vy), jestli by to šlo a zda (dle vás) to má to bluetooth handsfree, o kterém tam píšou...

Jde mi totiž o toto: handsfree Parrot CK 3100 stojí cca 3300 Kč. Toto rádio stojí 4-5t kč (záleží na aukci). Pokud by mělo HF, tak je to pro mne samozřejmě výhodnější (+ to má MP3 apod.)

Ještě jednou díky moc...

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio do mého pašíka 1,9 TDI 3C

Příspěvek od newmann75 »

wakan píše:omlouvám se předem, že do toho opět rejpu a vracím se k původnímu návrhu...

Díval jsem se opět na ten Eonon: http://www.aukro.cz/show_item.php?item=724300431" onclick="window.open(this.href);return false;

Součástí balíčku je i redukce (instalační rámeček). Nicméně, kdyby to nesedělo, tak jsem našel toto: http://www.dobry-obchod.cz/produkt/deta ... zalni-kit/" onclick="window.open(this.href);return false;

Většiny z vás názor asi znám - "je to neznačkové, neoriginál, je to bastlení", ale zajímalo by mne (jelikož se v autech nevyznám, jak vy), jestli by to šlo a zda (dle vás) to má to bluetooth handsfree, o kterém tam píšou...

Jde mi totiž o toto: handsfree Parrot CK 3100 stojí cca 3300 Kč. Toto rádio stojí 4-5t kč (záleží na aukci). Pokud by mělo HF, tak je to pro mne samozřejmě výhodnější (+ to má MP3 apod.)

Ještě jednou díky moc...

o HF bluetoth tam není ani zmínka. Jen audio streaming přes Bt.
Nekupuj to. :-)
CC 2014
1.4 TSI

wakan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 16.08.2009 21:37

Re: Autorádio do mého pašíka 1,9 TDI 3C

Příspěvek od wakan »

sice tam není zmínka, ale obrázek s tím (klávesnice MT, červené/zelené tlačítko) tam je... tak nechápu :)
PastedImage.jpg

Uživatelský avatar
RomanF
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 258
Registrován: 06.07.2009 21:50
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio do mého pašíka 1,9 TDI 3C

Příspěvek od RomanF »

Čus, dal sis tam ten Eonon nebo něco jinýho?

U mně to vypadá na změnu z RCD 500 na redukci a 1-DIN rádio
http://www.dobry-obchod.cz/produkt/1033 ... -b7-caddy/" onclick="window.open(this.href);return false;

Až to bude, dám sem fotky.
prodáno - Passat Variant Highline 1.9 TDI BLS r.2007 (TTV, turbo BMP, 5ka ₊12%, chip DP 99kW, 1hm ATD)
Změnil jsem značku, za pár let se k Passatu vrátím... řekl bych :)

Alfa_Beta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 07.08.2009 06:23

Re: Autorádio do mého pašíka 1,9 TDI 3C

Příspěvek od Alfa_Beta »

Ahoj, zkusím navázat na téma.

Dnes mi zmizela RNS 510, tak jsem "trošku naštvanej" a začal jsem uvažovat o náhradě za jiné rádio (univerzální, klidně i s NAVI), u kterého si aspoň odnesu panel apod. Jde mi o to, jestli někdo z vás zkoušel redukci (2ISO http://www.a-elektro.cz/plastove-adapte ... at-05.html" onclick="window.open(this.href);return false;) a dát do toho nějaké jiné rádio. Jak to vypadá? nemá někdo fotky? A radu?

Díky

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Autorádio do mého pašíka 1,9 TDI 3C

Příspěvek od Michalj »

Můžeš tam prakticky cokoli, viděl jsem i adapter na 1din radio. K tomu adapteru jeste potrebujes rámeček. Pak tam můžeš dát cokoli, když ti nebude vadit , že to vypadá blbě, nesedí design, nefunguje ovládání na volantu, zobrazení na maxidotu, předělat antenu GPS a nefungují couvací čidla a u neznačkových je příšerná kvalita displaye a když budeš kupovat nějakou značku tak do toho spadneš i s předělávkou za takovou pecku, že se vyplatí za 10-12tis koupit "putovní" jinou RNS 510 a k tomu nech dát nerozbitné folie na skla.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“