Osvetleni na nohy

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Osvetleni na nohy

Příspěvek od zbuj »

Caute lidi, tak jsem si dneska dodelaval intros na white LED :mrgreen: mam to vse dokonce jsem si i do kufru pridelal LED strip jako ma EJNE (diky za tip) ale potom jsem presel na osvetleni na nohy tam jsem si poridil specilani, ktere maji svetelnost 180stupnu, ale pote co jsem vytahnul puvodni zarovecku, tak uz nesviti ani jedna strana ani se staryma zar. (pojistky vsechny ok) akorat co je divne tak kdyz otevru dvere po odemknuti auta, tak se rosviti na dve sekundy a potom uz to nesviti at all... tak nevim jak to zase nahodit...

Nenapada vas co to muze byt???

Diky. :|

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: Osvetleni na nohy

Příspěvek od cernytdi »

to je moc malej odber proudu a jednotka to vipne neda se nic delat skusil jsem skoro vsechno LED tam definitivne nejdou.

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Osvetleni na nohy

Příspěvek od zbuj »

No tak to je divne, pač týden tomu jsem koupil 6 těch LED jedna mi zustalu tak jsem ji dal na nohy u řidiče a vše ok tak jsem doobjednal ještě tu druhou ke spol. A už to děla neplechu i když dam zpět tu origo... Jsem měl za to, ze 12V je 12V neda se to nějak osefovat???

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: Osvetleni na nohy

Příspěvek od cernytdi »

jo da odporem ume slo 39 ohm ale nech si to vipocitat od elektrikare

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Osvetleni na nohy

Příspěvek od zbuj »

Jo no dikec a myslíš, ze to muže mít nějakou spojitost s tím, ze jsem primontoval navíc LED Pasek do kufru, jakože by byla cela kabina propojena a tam šlo více... Ale na druhou stranu kufr přece nesviti - až když ho otevres...

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: Osvetleni na nohy

Příspěvek od cernytdi »

osvetleni na nohy jde zvlast je to primo propojeny s bordjednotkou proto to dela problemi musi se to skusit co jde a co ne

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Osvetleni na nohy

Příspěvek od Ergo »

Taky jsem si dodělal LED osvětlení pod nohy dopředu i dozadu. Stačí připojit k jednomu světlu paralelně odpor 150ohm/10W. Těch 10W je proto, aby se tolik nehřál.

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Osvetleni na nohy

Příspěvek od zbuj »

JJ tak jsem to vcera nakonec zprovoznil, ale na nohy mi tak fakt nejdou dat LED a to mam dva druhy :(
Opsal jsem si jake tam jsou puvodni ty zarovecky (EI 26L n 4V OS 12V W5W) to je na nich napsane, tak se pokusim najit neco podobneho jen aby to svitilo bile... a snad to bude fachcit....

to ERGO: muzes mi to pls nejak polopaticky vysvetlit jak jsi to dokazal, jsem uplne LAMA na takove veci :mrgreen:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Osvetleni na nohy

Příspěvek od Mára_VR6 »

:wink:
Přílohy
A.jpg
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Osvetleni na nohy

Příspěvek od Ergo »

Já si tedy koupil originál světílka LED a postupoval jsem podle návodu viz. http://www.daniundalex.de/cms_neu/index.php?page=152" onclick="window.open(this.href);return false;. Jen jsem připojil k jedné z nich (jsou všechny stejně propojené) ten odpor. Myslím si, že je to jedno jestli originál světílka nebo nějaká bílá ledka. A šlapalo to hned.

zbuj píše:JJ tak jsem to vcera nakonec zprovoznil, ale na nohy mi tak fakt nejdou dat LED a to mam dva druhy :(
Opsal jsem si jake tam jsou puvodni ty zarovecky (EI 26L n 4V OS 12V W5W) to je na nich napsane, tak se pokusim najit neco podobneho jen aby to svitilo bile... a snad to bude fachcit....

to ERGO: muzes mi to pls nejak polopaticky vysvetlit jak jsi to dokazal, jsem uplne LAMA na takove veci :mrgreen:

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetleni na nohy

Příspěvek od ejne »

noo mne to ide bezproblemu mozes si ceknut co som tam dal je to tu: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 0&start=30

nooo a len ked nstartujem mi to blikne asi 2 krat a to je vsetko ale inak svieti bezproblemu a hlavn ekrasne. zadok sa doraba na bud tyzden.
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“