kluc v zapalovani naopak

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: kluc v zapalovani naopak

Příspěvek od StandaS »

arapah píše:
Barthez píše: :lol: :lol: To jsem ještě :lol: :lol: nezkoušel, ale když to někdo testne, tak to bude dobrá zkušeost :?

ja to zřejmě zkoušet nebudu!!!! :D :D hlásí se někdo dobrovolně :idea: :roll:
Já jsem člověk zvědavý, tak jsem to včera částečně prubnul. Klíč se vejde, ale bylo by potřeba trochu síly. Co by se dělo potom, raději nedomýšlet. Je to blbost, navíc by to neodemklo volant. Je možné, že trochu v rauši by to tam někdo vrazit mohl :lol:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
arapah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: kluc v zapalovani naopak

Příspěvek od arapah »

v rauši jóó :D :D :D a dozickým klíčem ze sklepa.
dozicke-klice-1.jpg

Uživatelský avatar
pb01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 19.05.2009 08:50
Bydliště: Bratislava

Re: kluc v zapalovani naopak

Příspěvek od pb01 »

No mne sa vcera stala takato vec.
Omylom som zastrcil klucik opacne az do druhej polohy (kontrolky sa rozsvietili). Som si to uvedomil a automaticky som kluc vytiahol a otocil hned a co sa stalo....auto nechcelo nastartovat. Takze som kluc vytiahol, pockal zopar sekund a potom uz to islo.
Takze si myslim, ze nie je problem s klucom naopak, ale s tym ze ak sa kluc zasunie a vysunie a zasunie, tak asi vtedy to nejak zblbne.
VW Passat Highline 2.0 TDI, 190k, 2015, DSG

miguell
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 22.02.2008 20:58
Bydliště: Pha 3

Re: kluc v zapalovani naopak

Příspěvek od miguell »

me to funguje na obe strany, ale vzpominam si, ze pri prejimce noveho auta mi ve VW rikali ...'klic vkladat stribrnymi tacitky nahoru...'. asi na tom neco bude

777Matess
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 29.11.2009 14:57
Kontaktovat uživatele:

Re: kluc v zapalovani naopak

Příspěvek od 777Matess »

Pokud se na klíček podívám selským rozumem, šipka, jak se to tam má strčit je na spodní straně, tedy abych na ni viděl, jak ho tam mám strčit, musel by být klíček tlačítky dolu. Další věc je to, že z každé strany je profil poněkud jiný, což na zasunutí vliv nemá (těžko říct proč). Řešit tento problém na úrovni jde to, nebo to nejde, je zcela zavádějící. Mě to také jde nastartovat po zastrčení dvěma způsoby. Více bych jich sám za sebe nedoporučoval. Ale velmi by mě zajímal důvod, proč to tam strkat tím způsobem, který je správný. Následně taky který je ten jediný a správný ;)
*-_-*-_-*-_-*-_-*-_-*

... není auto jako auto ...

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: kluc v zapalovani naopak

Příspěvek od StandaS »

777Matess píše:Pokud se na klíček podívám selským rozumem, šipka, jak se to tam má strčit je na spodní straně, tedy abych na ni viděl, jak ho tam mám strčit, musel by být klíček tlačítky dolu. Další věc je to, že z každé strany je profil poněkud jiný, což na zasunutí vliv nemá (těžko říct proč). Řešit tento problém na úrovni jde to, nebo to nejde, je zcela zavádějící. Mě to také jde nastartovat po zastrčení dvěma způsoby. Více bych jich sám za sebe nedoporučoval. Ale velmi by mě zajímal důvod, proč to tam strkat tím způsobem, který je správný. Následně taky který je ten jediný a správný ;)
Šipky jsem si nikdy nevšiml a ona tam opravdu je. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“