Vybitá baterie - vybroušení náhradního klíče

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Underbeat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 28.08.2014 20:37

Vybitá baterie - vybroušení náhradního klíče

Příspěvek od Underbeat »

Ahoj kluci, prosím poraďte, mám problém. U Passatu, který mi stojí v garáži, se mi záhadně vybila baterka a nefunguje mi už ani dálkový odemčení. V dálkáči jsem ale objevil náhradní klíč (plastovou planžetku), která ale není vybroušená. Chtěl bych se s ní stavit do nějakýho klíčnictví a vyřezat ji pro moje auto, aby jsem ho mohl mechanicky odemknout. Ale podle čeho budou v klíčnictví brousit? To nějak nechápu. Přece mám jen 2 dálkáče a tuhle planžetku, tak jak můžou vědět, jakej tvar tam vyřezat? Díky moc!

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybitá baterie - vybroušení náhradního klíče

Příspěvek od teekey »

pokud nemas ani jednu planzetu s vyrezem, tak jedine auth. servis, ktery ti planzetu doda vyrezanou dle VIN - a jeste se modlit pokud nejsi prvni majitel, aby predchoziho majitele nenapadlo menit zamky mimo auth. servis.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“