Pojďme si pomáhat

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Pojďme si pomáhat

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak na popud RomanaF a jeho dobrého nápadu zakládám toto téma, které nechám trvale nahoře.

Jedná se o to, že se budeme vkládat kontakty na lidi, servisy, firmy, který jsou schopný kvalitně opravit Passaty a nejen slepě měnit díly, jako ve VW.

Zde budou jen kontakty a třeba včetně doporučení. Vkládejte i klidně sami na sebe.

Jméno, příjmení - firma
Adresa
Město
Kontakt
Obor působnosti



OT a diskuze budu mazat
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
RomanF
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 258
Registrován: 06.07.2009 21:50
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od RomanF »

Ahoj, dávám k použití tento kontakt. Mám ho v záloze, až mně zase začne zlobit DPF filtr.
Příště už nový kupovat nebudu (45.000,- je na mně fakt velká rána) ale nechám si ho od něj vyvrhnout a nasimulovat jeho funkčnost v sw auta. Dost si ho chválej taxikáři v Praze.

Jméno, příjmení - Ondra
Adresa - Lahovice
Město - P-5
Kontakt - tel. 777 943 484
Obor působnosti - DPF filtry pro motory VW
prodáno - Passat Variant Highline 1.9 TDI BLS r.2007 (TTV, turbo BMP, 5ka ₊12%, chip DP 99kW, 1hm ATD)
Změnil jsem značku, za pár let se k Passatu vrátím... řekl bych :)

Uživatelský avatar
prosa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 318
Registrován: 12.05.2008 12:59
Bydliště: Dobřichovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od prosa »

nemám s tím vlastní zkušenost, ale slyšel jsem chválu..

vrakoviště Vojkovice
http://autodily.vojkov.cz/volkswagen.html" onclick="window.open(this.href);return false;

E-mail : vw.vojkov@seznam.cz
Telefon : +420 777 998 113
Fax: +420 323 661 632

Otvírací doba:
Po - Pá 8.00 - 17.00
So: 8.00 - 12.00

MirekMM
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 11.09.2009 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od MirekMM »

Ahoj kluci,

ocenil bych nějakého slušného a hlavně schopného servisáka pro mého pašíka - Ostrava a okolí... Kdyby někdo o někom věděl, budu moc rád. Dík.

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od svanco »

Bosch Car Service a Bosch Diesel Center - Švančar Josef

Adresa : Ludmily Hořké 11

Město . Kravaře 747 21

Kontakt : +420603433134

Obor působnosti : běžný servis + servisni prohlídky nových vozidel (bloková vyjimka) , všechny mechanicke a elektrické práce , jakožto Diesel center opravy osobnich i nakladních vstřikovacích čerpadel , opravy čerpadel a vstřikovačů CR - common rail , opravy Bosch vstřikovaču PD - Pumpe Duse , vstřikovacích čerpadel VP30 a VP44 , prodej náhradnich dilů možno po domluvě rozvést i po okolí

Uživatelský avatar
RomanF
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 258
Registrován: 06.07.2009 21:50
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od RomanF »

Máte někdo kontakt na servisáka z Hradce Králové?
Co jsem zatím zjistil, tak pro všechny kontakty je 3C moc nový auto...
prodáno - Passat Variant Highline 1.9 TDI BLS r.2007 (TTV, turbo BMP, 5ka ₊12%, chip DP 99kW, 1hm ATD)
Změnil jsem značku, za pár let se k Passatu vrátím... řekl bych :)

Uživatelský avatar
Radys
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 23.12.2008 19:58
Bydliště: Brno

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od Radys »

Prosím doporučil byste někdo dobrý servis v Brně, potřeboval bych poladit výkon motoru. Díky moc.....

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od zajda82 »

Poskytovatel satelitního sledování a vyhledávání vozidel http://www.carloc.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

- aktivní i pasivní jednotky
- únosné roční poplatky za služby, např. v kombinaci s aktivní jednotkou je to 3000 ročně
- nonstop dispečink
- zatím 100 procentní úspěšnost
- webová aplikace pro sledování auta
- z osobní zkušenosti mohu potvrdit: profesionální přístup, orientace na zákazníka!, dodrží co slíbí, u mě velká spokojenost a mohu doporučit

Uživatelský avatar
pavelk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od pavelk »

Tak abych taky pomohl někomu kdo by rád nějakou úpravu na svém vozítku, doporučuju vřele firmu SGS MOTORPOWER viz link http://www.motorpower.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Mám s nima velice dobré zkušenosti, vše je o profesionálním přístupu, příjde mi že dělají naprosto neskutečný věci, osobně od nich mám již 3x chip na Octávie s opravdu skvělým výkonem, rozhodně nesypou nějaká data ale ladí konkrétní SW, dalším plusem je u nich rychlý přístup a neustálý vývoj SW. Věřím že budete také spokojeni

Uživatelský avatar
RomanF
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 258
Registrován: 06.07.2009 21:50
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od RomanF »

Přidávám, co jsem sehnal během opravy mýho mazla:

Tady mi auto opravili http://www.autodetail.cz/, hodně dobrej přístup, cena na hodinu 300,-

Tady http://www.cc-autodily.cz/ jsem bral turbo...no a trošku píská...tak nevím :wink: . Ale vypadá dobře a bylo za 13 tisíc, tak neřeším a věřím, že vydrží. Vstřiky, AGR a další díly jsem si už nedovolil, ty jsou nový.
prodáno - Passat Variant Highline 1.9 TDI BLS r.2007 (TTV, turbo BMP, 5ka ₊12%, chip DP 99kW, 1hm ATD)
Změnil jsem značku, za pár let se k Passatu vrátím... řekl bych :)

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od Michalj »

Servis v Praze - Bosch servis Jiša

http://www.jisa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

jezdím tam už řadu let a se všemi vozy co jsem měl i ve firmě. Vždy naprostá spokojenost , krátké dodací lhůty , nikdy neudělají nic co nemusí - tedy co neřeknou . Ceny nejsou nejmenší - ale proti VW ano. Navíc umí různé věci i opravit ne jen vyměnit půlku auta.

autoservis - i so a ne , odtahovka a příjem vozů non stop, chiptunning, přestavby, pneu atd ...

Doporučuji!!!!!
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od Sullaco »

Nedávno do mě nacouval z boku jeden dědula a solidně mi prohnul zadní dveře a blatník přímo u prahu. Ve VW mi s úsměvem sdělili, že vše jedině kytovat a stříkat což jsem rezolutně odmítl a pánovi od VW oznámil, že jsou snad i jiné metody, načež mi kysele a ironicky odvětil, že by to chtěl vidět. Nalistoval jsem http://www.karosar.cz" onclick="window.open(this.href);return false;, nafotil poškození, poslal a poté s menší nedůvěrou se rozjel do této firmy. Přijel jsem a ČUMĚL jsem 8O Doslova koncert, tak šikovný ruce, precizní práci a přístup jsem už dlouho nezažil. Auto opravený ani ne za dvě hoďky tak, jako když sjelo z pásu. Fakt smekám a hlavně DOPORUČUJU !!! :!: :!: :!:

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od pásovec »

A jak to opravili?
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od Sullaco »

Čoveče nejdřív zkusil takový jakoby baňky, tzn. že je nahřál a přilepil na plech. Po zaschnutí pomocí takovýho porichtungu je vyškub, ale to fungovalo jen někde. Většinu dělal pomocí takovejch různejch háků atd,, který strkal do dveří z druhý strany a různě s tím hejbal atd. Taky klepal na určitý místa furt kladívkem a takovou tyčkou. Na to jsem se koukal dost nedůvěřivě, neboť fakt klepal na místech pro mě nepochopitelnejch a hlavně dlouho 8O No já nechápal. Sice to popisuju jako idiot :lol: ale nedokážu popsat ty jejich nástroje, hlavně - nebyla to žádná zázračná technologie, spíš jsem na tom viděl hooodně šikovný ruce, cit a zkušenosti. No a nekecám, plech je jak z válcovny :!:

Dave.irl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 29.01.2010 04:12
Bydliště: Ostrava

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od Dave.irl »

Ahoj všichni, ja jezdím k Bartovi do poruby můžu jen doporučit mají dobře vybavený servis, super ceny i kvalitu práce. koukněte na http://www.badcar.ic.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“