zvuk pri ubrati plynu a preradovani

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
neexterA
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 410
Registrován: 04.02.2010 19:53

Re: zvuk pri ubrati plynu a preradovani

Příspěvek od neexterA »

jak to tady tak procitam, tak si uvedomuju, ze jsem ten zvuk pri prerazovani zacal taky vnimat- tedy pri seslapnuti spojky z vyssich otacek a prerazeni na dvojku, trojku..
Ale myslim ze to driv nedelalo, tak snad se neco nekurwí :(
Do toho jeste poskakovani na volnobeh za studena a pripadam si uz jak ve favoritu :?
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=132&t=154843" onclick="window.open(this.href);return false;

Cipous
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 02.07.2010 15:15
Bydliště: Hranice /Praha

Re: zvuk pri ubrati plynu a preradovani

Příspěvek od Cipous »

Zdar, kolik mas nalitane?
Ja skoro 170 a klepe se mi to, teda spis trepe, zvukovy efekt to nema a je to odchazejici dvouhmota. Za poslednich 7 tis se to zhorsilo citelne.
Houkani je pry neco s katalyzatorem, ale nema to vliv na jizdu ci poruchu, pry to VW menil v zaruce. Slysel jsem to i na O2.
Cipous

Alficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 20.01.2010 14:04
Bydliště: Taus

Re: zvuk pri ubrati plynu a preradovani

Příspěvek od Alficek »

Mám rok 2006, motor 1.9 BXE bez chipu. V tom roce údajně vyšla i nějaká novější verze software pro tento motor, která odstraňovala cukání mezi 1500-2000 otáčkami - opravovala chování EGR ventilu v tomto rozsahu. Cukat mi to tedy necuká, nevím, zda ještě nezkusit zajet do VW a říct jim, ať mi tam zkusí nahrát nejnovější soft.

Uživatelský avatar
neexterA
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 410
Registrován: 04.02.2010 19:53

Re: zvuk pri ubrati plynu a preradovani

Příspěvek od neexterA »

Cipous píše:Zdar, kolik mas nalitane?
Ja skoro 170 a klepe se mi to, teda spis trepe, zvukovy efekt to nema a je to odchazejici dvouhmota. Za poslednich 7 tis se to zhorsilo citelne.
Houkani je pry neco s katalyzatorem, ale nema to vliv na jizdu ci poruchu, pry to VW menil v zaruce. Slysel jsem to i na O2.
mam nalitane 140000 a zda se mi ze se trosku zhorsilo po chipu.. No o dvouhmote mi rika kazdy, tak to pujde asi vymenit az to bude horsi
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=132&t=154843" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“