Montáž MF volantu na 3C

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž MF volantu na 3C

Příspěvek od tornado1 »

máš jednorozbuškový bag
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Coster
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1512
Registrován: 04.11.2010 21:14
Bydliště: Praha-Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž MF volantu na 3C

Příspěvek od Coster »

tohle je 2patrona :-)

http://www.vw-club.cz/download/file.php ... &mode=view" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž MF volantu na 3C

Příspěvek od CoolXman »

OK, dik vsem :good:
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
RCRIK
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1395
Registrován: 25.09.2007 11:33
Bydliště: Roudnice nad Labem (Podlusky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž MF volantu na 3C

Příspěvek od RCRIK »

vyměnil jsem new MF volant i podvolantovku AH dal jsem i nový kablík na propojení MF a píše mi to chybu zapojení MF =nejde multifunkce a ani to netroubí. Nemáte někdo, prosím, schéma zapojení MF volantu, z kroužku do jednotky uvnitř volantu?
kontakty na mě Tel:721766496 nebo email: martyan_R@seznam.cz
Hledám svojí GII kterou někdo ukradl !!! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=43&t=183103

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž MF volantu na 3C

Příspěvek od tornado1 »

nakodoval jsi správně? jaké je číslo svazku a jednotky ve volantu?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Montáž MF volantu na 3C

Příspěvek od Ergo »

RCRIK píše:vyměnil jsem new MF volant i podvolantovku AH dal jsem i nový kablík na propojení MF a píše mi to chybu zapojení MF =nejde multifunkce a ani to netroubí. Nemáte někdo, prosím, schéma zapojení MF volantu, z kroužku do jednotky uvnitř volantu?
Pokud hledáš toto?

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Montáž MF volantu na 3C

Příspěvek od Ergo »

RCRIK píše:vyměnil jsem new MF volant i podvolantovku AH dal jsem i nový kablík na propojení MF a píše mi to chybu zapojení MF =nejde multifunkce a ani to netroubí. Nemáte někdo, prosím, schéma zapojení MF volantu, z kroužku do jednotky uvnitř volantu?
Pokud hledáš toto?
Přílohy
CC od 2010_.pdf
(187 KiB) Staženo 438 x

Uživatelský avatar
RCRIK
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1395
Registrován: 25.09.2007 11:33
Bydliště: Roudnice nad Labem (Podlusky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž MF volantu na 3C

Příspěvek od RCRIK »

kluci moc děkuju,hned jak bude čas mrknu na to, na autě mám volant 1K8 419 091 jednotka v něm je 5K0 959 542 A a kabel je 5K0 971 584C. a podvolantovku 3CX XXX XXX AH
kontakty na mě Tel:721766496 nebo email: martyan_R@seznam.cz
Hledám svojí GII kterou někdo ukradl !!! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=43&t=183103

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Montáž MF volantu na 3C

Příspěvek od Prochy01 »

Cus, pročetl jsem celé tohle téma a už mám představu co je potřeba pro MF volant, nicméně chtěl bych se zeptat, zda by mi někdo MF nenamontoval. Mám r.v. 2009 s novými budiky, ale ještě se starým volantem, který nemá multifunkci. Výměnu bych chtěl ve formě doplnění pouze tlačítek do mého volantu a zprovoznění. Zvládl by jste to někdo zmaknout i se zajištěním potřebných dílů? Kolik bych si na to cca měl pripravit? Díky, hezky den.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Montáž MF volantu na 3C

Příspěvek od uncompromised »

Prochy01: komplet starý MF volant i s podvolantovkou jde splašit za 2tis kč. Potřebuješ ještě kablík na spojení, ten tě i s prací a montáží vyjde na další tisícovku, jelikož airbag do volantu máš, tak zas něco ušetříš...

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž MF volantu na 3C

Příspěvek od tornado1 »

není problém dodělat pokud tlačítka půjdou do volantu
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Montáž MF volantu na 3C

Příspěvek od Prochy01 »

uncompromised píše:Prochy01: komplet starý MF volant i s podvolantovkou jde splašit za 2tis kč. Potřebuješ ještě kablík na spojení, ten tě i s prací a montáží vyjde na další tisícovku, jelikož airbag do volantu máš, tak zas něco ušetříš...
Uncompromised: díky za info ceny:-) teď už jen sehnat někoho, kdo bude mít díly a udělá to:-) BTW: volant, nebo tlačítka bych asi zvládnul koupit, ale tu jednotku bych radši nechal na někoho, kdo se v tom vyzná. Pro me ideální je, kdyby to ňekdo údelal včetně dílů.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Montáž MF volantu na 3C

Příspěvek od Prochy01 »

tornado1 píše:není problém dodělat pokud tlačítka půjdou do volantu
Tornado1: ty bys nahodou neměl při ruce potřebné díly? Pochopil jsem, že zmaknes všechno možný :-)
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž MF volantu na 3C

Příspěvek od tornado1 »

mohl bych je dodat, ale potřeboval bych nejdříve vidět auto nebo volant
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Montáž MF volantu na 3C

Příspěvek od Prochy01 »

tornado1 píše:mohl bych je dodat, ale potřeboval bych nejdříve vidět auto nebo volant
Ok, zitra večer budu mít auto doma, tak bych vyfotil. Budu muset asi vyndat airbag a blejsknout to tam, že? Nebo bych se pak někdy případně stavil. Ty bys uměl sehnat ty tlačítka za nějakou rozumnou cenu? Nový jsou prý za 4,5... Za tu cenu by už pomalu asi byl nový volant po faceliftu.... Kdybych koupil alternativně celý MF volant, může být jakýkoli? Nebo jsou taky různé druhy? Airbag nechám současný.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“