autohold problém v B6 ?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Roman_B8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 22.01.2021 11:22

autohold problém v B6 ?

Příspěvek od Roman_B8 »

Ahoj,
jdu si sem pro radu a pomoc. Soused si koupil B6ku 2010 DSG TDI, dotaženou z DE. Má problém s autoholdem. Autohold funguje když je zapnutý pás, kontrolka svítí. Ale když ho chce vypnout manuálně tím, že stlačí tlačítko autoholdu tak se nevypne, svítí dál. Dá se pouze vypnout tak, že si odepne pás.
A teď možná to nejdůležitější... týpek v DE si dělal facelift B7 takže kolem řadičky ty nový tlačítka z B7... Další zvlášností je to, že když zmáčkne tlačítko ASR tak se s ním vypne hned i autohold, a zase zapnout se dá jen tak, že se v budíkách MFD vypne, pak zase zapne...to nevím zda je normální chování u B7 nebo to může být spojená chyba s tím, že nejde vypnout ten autohold ? Já měl B6 skoro před 4 rokama naposledy ale autohold šel určitě manuálně vypnout tlačítkem, když byl zapnutej pás. Neporadí někdo s B7 ? Jinak diagnostika čistá jak slovo boží, nic ohledně autoholdu. Díky moc všem. Roman
Passat B8 R-Line Bi-TDi 176Kw DSG 4 MOTION | Webasto | 360° kamera | Panorama | Full LED | Virtual cocpit | ACC | Discover Media Pro + CP removed | Line/side assist + vyparkování | el. výklopné tažné

vlado 14
Závodník
Závodník
Příspěvky: 531
Registrován: 19.04.2012 09:44
Bydliště: SK-OKRES MY

Re: autohold problém v B6 ?

Příspěvek od vlado 14 »

Vypnut v komfort menu

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“