B6 Variant.... TAŽNÉ

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od Sullaco »

Michalj píše:Jojo, asi jestli sem si to tam nepřepsal sám :lol: :lol: . No ta úřednice u přepážky za to nemůže, jsou to tzv. metodické pokyny co dělají ti chytří. Hele a z druhý strany to taky nechápu, kdybych tam měl neorigo kouli (např) na těch 1200kg a pak tam dal origo tak mi to zapsala bez jakýhokoli papíru , na základě mojí pohádky :twisted: ... to zůstává rozum stát. :evil:
Njn, ona musí zkontrolovat velkej TP a pak samozřejmě typový list a ten typ do TP zapsat. Pokud by se pak něco stalo a ty tam měl jinej závěs než ten zapsanej tak máš průser.

jarda mraz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 01.03.2015 09:11

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od jarda mraz »

Dobrý den
Chtěl bych se zeptat kam zapojit elektroinstalaci od tažného u passatu b6 combi r.v.2006

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: B6 Variant.... TAŽNÉ

Příspěvek od macko25 »

Plusy na prislusne poistky... can bus do zbernice... kostra na kostru a jeden kablik ide do BSG na T16/2

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“