Vrzani pod nohama?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Vrzani pod nohama?

Příspěvek od zbuj »

Caute lidičky, dneska jsem zase něco objevil na passtice, když stojím na míste a tocim volantem, tak mi jakby pod nohama něco drsne vrze... Je to jakože zvenku ale je to docela dost..

Nemáte někdo tusku co to muže byt????

Díky všem.

Uživatelský avatar
skiman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 17.06.2008 12:48
Bydliště: Beroun

Re: Vrzani pod nohama?

Příspěvek od skiman »

Přišel jsi na něco ? Asi tak před měsícem mi ze spodku auta začalo docela slušně vrzat. Zvlášť, když se auto při jízdě hodně zhoupne, nebo když třeba přejíždím zpomalovací pás. Je to takový klasický vrzání, jako když se žvýká guma nebo nějakej silentblok. Je to jako starej kočár. Nevíte někdo, co je třeba namazat nebo vyměnit? Ten zvuk je hroznej.

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzani pod nohama?

Příspěvek od svanco »

skiman píše:Přišel jsi na něco ? Asi tak před měsícem mi ze spodku auta začalo docela slušně vrzat. Zvlášť, když se auto při jízdě hodně zhoupne, nebo když třeba přejíždím zpomalovací pás. Je to takový klasický vrzání, jako když se žvýká guma nebo nějakej silentblok. Je to jako starej kočár. Nevíte někdo, co je třeba namazat nebo vyměnit? Ten zvuk je hroznej.
uplně stejně jak popisuješ , nenapada mě co by to mohlo být test tlumiču vyšel perfektně a po dobu testovani nic nevrzalo

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Vrzani pod nohama?

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: tak taky vržu :| , poradte nekdo co s tím :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Vrzani pod nohama?

Příspěvek od mrmaryII »

Predne aj zadne silentbloky na ramenach dole. Zacina byt chladnejsie a uz sa to bude prejavovat stale rano :) Neprijemny zvuk :)
Cele to stoji 140€.
Naposledy upravil(a) mrmaryII dne 04.11.2009 09:34, celkem upraveno 1 x.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Vrzani pod nohama?

Příspěvek od zbuj »

No jo, ale vám veze něco jiného... Mě to děla když stojím na míste a ptačím volantem tak slisim sem tam hlasite vrzani, je to někde od serva ale kde co a jak?? Jsem s toho úplne nestastnej, asi budu muset juknout pod auto, teď je ale otázka jestli tam vůbec k něčemu dostanu,?????

Nemáte někdo zkušenosti s něčím takovým??

Dikec

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Vrzani pod nohama?

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: kamo ja sem z toho auta taky nestastnej seru do nej kačky horem dolem :evil: :evil: :evil:

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Vrzani pod nohama?

Příspěvek od zbuj »

No ještě mi musí passtika 4 roky vydrzet :mrgreen: jinak bych na to asi sr... Jinak mě se zatím nic nevy...lo, krom pal. Čerpadlo ... Jinak jsem spokojeny... Jen to vrzani mi fakt připomíná nějakou 120-tku :mrgreen: a ne par roku stare auto :!:

Jinak to neřes :wink: aspoň mas do čeho cpát love :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Vrzani pod nohama?

Příspěvek od mrmaryII »

No to je presne ono. Ked to pocujes, ako take gumove vrzganie, nieco ako stary kociar, tak to je presne ono. A este k tomu to mozu sposobovat ulozenia stabilizatora. Robi to aj ked stojis na mieste. Ale v kazdom pripade by si to mal pocut pri pomalom prejazde nejakym hupakom.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Vrzani pod nohama?

Příspěvek od zbuj »

Za jízdy mi to nic nedělá je to úplne v pohode, jen když stojím... Např. Parkuju a musím parkrat popojet dopředu - do zadu, abych pekne zaparkoval :mrgreen: no a jak tak tocim volantem v právo, vlevo, tak to vrze jak moje postel vecer :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Vrzani pod nohama?

Příspěvek od mrmaryII »

No tak sa najprv kukni na tu tvoju postel pekne v teplucku, ze preco ti to robi a potom uz bez problemov vyriesis aj pasaka :)
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

kikin1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 31.05.2009 21:55

Re: Vrzani pod nohama?

Příspěvek od kikin1 »

To vrzání při přejezdu menší nerovnosti bude nejspíš pryžové uložení stabilizátoru cena cca 350,- Kč + práce. Ty silentbloky se mohou projevovat taky teoreticky vrzáním, protože to rameno je uloženo v pryžovém silentnloku, ale spíš by to bylo takové tupé klepnutí. A jestli to vrže jen při točení volantem, může byt taky narušená prachovka některého z otočných čepů, kde se tam dostaly nečistoty a teď to vyluzuje nepříjemný zvuk.

brumla008
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 01.02.2008 15:45
Bydliště: Kladno-Libušín (Bečov u K.V)

Re: Vrzani pod nohama?

Příspěvek od brumla008 »

svanco píše:
skiman píše:Přišel jsi na něco ? Asi tak před měsícem mi ze spodku auta začalo docela slušně vrzat. Zvlášť, když se auto při jízdě hodně zhoupne, nebo když třeba přejíždím zpomalovací pás. Je to takový klasický vrzání, jako když se žvýká guma nebo nějakej silentblok. Je to jako starej kočár. Nevíte někdo, co je třeba namazat nebo vyměnit? Ten zvuk je hroznej.
uplně stejně jak popisuješ , nenapada mě co by to mohlo být test tlumiču vyšel perfektně a po dobu testovani nic nevrzalo

Taky mi to žvejká... Když někdo zjistí co to je, písněte.

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Vrzani pod nohama?

Příspěvek od mrmaryII »

Uz to tu mate napisane niekolko krat. Nema tam co ine vrzgat. Ved sa pozrite na konstrukciu napravy. Jedine silenblocky na ramenach a stabilizatore.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
skiman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 17.06.2008 12:48
Bydliště: Beroun

Re: Vrzani pod nohama?

Příspěvek od skiman »

A co to všechno prostříkat WDéčkem. Nepomohlo by to? Než se začne postupně měnit něco na nápravě, když to jinak funguje dobře.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“