DSG a tahání vleku?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: DSG a tahání vleku?

Příspěvek od Sullaco »

Ahoj,

taky ti chci ještě jednou poděkovat za super vysvětlení (plně fundované :wink: ) a v novém Pašíku to chci mít!

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: DSG a tahání vleku?

Příspěvek od mrmaryII »

Stastnu ruku pri kupe prajem. Verim, ze budes spokojny.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: DSG a tahání vleku?

Příspěvek od swenak »

Tak jsem vcera ridil Golf V GTI s DSG prevodovkou. Sice bylo auto dost jete, ale vse fungovalo a musim rict, byl jsem unesen! Krasa. Slusny motor s DSG je proste, mno, chci tooooooo :-)
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: DSG a tahání vleku?

Příspěvek od čapik »

swenak píše:Tak jsem vcera ridil Golf V GTI s DSG prevodovkou. Sice bylo auto dost jete, ale vse fungovalo a musim rict, byl jsem unesen! Krasa. Slusny motor s DSG je proste, mno, chci tooooooo :-)
kolik to mělo najeto? Jinak můžu potvrdit mám GTI DSG a je to paráda ;-)
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: DSG a tahání vleku?

Příspěvek od swenak »

160tis, interier docela zrasovan a spinavej, myslim, ze to mel nejakej ptak na blbnuti, pac to neni normalni ani u starsich aut, poskrabane vnitrni madla dveri a podobne. Cena byla 299tis. Pak jsem jeste dopoledne zkousel manual, ten byl v super stavu, 50tis najeto, ale ten jsem si tak neuzil, spise ale proto,ze hodne prselo :-( Ten byl za 400tis.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

777Matess
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 29.11.2009 14:57
Kontaktovat uživatele:

Re: DSG a tahání vleku?

Příspěvek od 777Matess »

No ... já mám taky DSG v Pašíkovi a je fakt, že se to s jinými automaty jen těžko srovnává. Řazení je takřka neznatelné, jen u nižšších stupňů a více přidaném plynu je znát jakési cuknutí, ale pokud se jede na pohodu, tak není cítit nic. A rychlost přeřazení je fakt super.
*-_-*-_-*-_-*-_-*-_-*

... není auto jako auto ...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“