Interier R36

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Burdez
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 05.10.2009 22:16

Interier R36

Příspěvek od Burdez »

Kde se da sehnat kovovy dekor z R36 je to kolem budiku + tahnouci se lista pres celou palubovku, dekor kolem radia,popelnik,klimu a kolem radici paky. Na ebay.de to maji jen nemam ¨nikoho kdo by to mohl od tama zajistit..... :( Ukradli mi radio a ponicili to tak to vymenim rovnou za ten hezkej chromovanej z R36. Diky

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Interier R36

Příspěvek od zajda82 »

Sháněl jsem ho, na ebay se občas nějaký objeví. Nicméně je to tak exkluzivní zboží, že jsem ho neviděl vydražit pod 300EUR.

Což je samozřejmě plivanec oproti orig. ceně. Jináč, jmenuje se to "kartáčovaný hliník" respektive "engine spin" dekor.

Moc rád bych ho taky :cry:

Ale kolik je v evropě R36 a kolik z nich je našrot. Nebude to tak lehké.

Uživatelský avatar
Burdez
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 05.10.2009 22:16

Re: Interier R36

Příspěvek od Burdez »

No tak uz to nekdo koupil nebo stahnul pac to tam nevidim.... :? Je tam jen lestenej hlinik komplet i s listava za 230 eur. Jedinej dil jsem nasel z R36 dekor kolem radici paky..... :( Ptal jsem se v Toraxu a komplet listy se vsim na R36 vyjdou na 11000..... :cry:

Uživatelský avatar
Robien
Řidič
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: 06.02.2008 08:18
Bydliště: Slovensko

Re: Interier R36

Příspěvek od Robien »

Jeste taky detail, ja som si zohnal tzv. Tezal Rings (maju aj na e-bay) okolo ovladacov klimatizacie. Na zivo to posobi velmi uslachtilo a ma to luxusnejsi a kvalitnejsi vzhlad, co by som o 3 prstencoch ze zmenia cely dojem dolnej casti interieru nepovedal.

Je to z hlinika.

pridam este lapsiu foto.
Přílohy
Tezal Rings.jpg

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Interier R36

Příspěvek od zajda82 »

Tezal rings vypadaji opravdu dobre!

to po cem jsme koukali byl kartacovy hlinik:
Přílohy
1680_3465336639316239.jpg
32281657.jpg

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“