Novinky Volkswagenu na Autoshow Praha 2009

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Dix_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 425
Registrován: 03.10.2009 13:06
Bydliště: Kojetín

Novinky Volkswagenu na Autoshow Praha 2009

Příspěvek od Dix_ »

http://www.volkswagen.cz/zajimavosti/autoshow_praha/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nejdůležitější novinka:

První setkání s návštěvníky a odbornou veřejností si na letošním autosalonu Autoshow Praha připíše také bestseller Passat, u nějž je nově možné u vznětového motoru 2.0 TDI kombinovat pohon všech kol 4Motion a dvouspojkovou převodovku DSG.

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Novinky Volkswagenu na Autoshow Praha 2009

Příspěvek od zajda82 »

tak presne tahle varianta mi tam doted chybela!

Dix_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 425
Registrován: 03.10.2009 13:06
Bydliště: Kojetín

Re: Novinky Volkswagenu na Autoshow Praha 2009

Příspěvek od Dix_ »

Našel jsem to na stránkách německého Volkswagenu a to u Passatu CC. Je to v kombinaci 2.0 TDI DPF CR 125 KW 6.st.DSG.Viz http://www.volkswagen.de" onclick="window.open(this.href);return false; Je to v konfigurátoru. Tak je to i na českých stránkách u Passatu CC,také v konfigurátoru.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Novinky Volkswagenu na Autoshow Praha 2009

Příspěvek od Mára_VR6 »

To, že doposud nebyla tato kombinace v nabídce odradilo spoustu zákazníků.
Ve vedení VW AG jsou idioti, kdyby to měli, tak by se prodávalo mnohem víc aut
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Dix_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 425
Registrován: 03.10.2009 13:06
Bydliště: Kojetín

Re: Novinky Volkswagenu na Autoshow Praha 2009

Příspěvek od Dix_ »

Zkusím se tam zeptat,jestli to půjde i s 2.0 TDI DPF CR 103 KW do Passatu a Passatu Variant.

Uživatelský avatar
xstorm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 196
Registrován: 26.07.2009 21:25

Re: Novinky Volkswagenu na Autoshow Praha 2009

Příspěvek od xstorm »

Dix_ píše:http://www.volkswagen.cz/zajimavosti/autoshow_praha/

Nejdůležitější novinka:

První setkání s návštěvníky a odbornou veřejností si na letošním autosalonu Autoshow Praha připíše také bestseller Passat, u nějž je nově možné u vznětového motoru 2.0 TDI kombinovat pohon všech kol 4Motion a dvouspojkovou převodovku DSG.
TAk to mě asi trefí, tento týden akorát sjel můj objednaný passat 2.0TDI 125kW DSG z výrobní linky. Všude jsem se ptal, zda bude mít tento motor DSG + 4motion, všichni od VW říkali že ne a teď tohle. Ach jo. jsem zvědaví, jestli k tomu půjde DCC, to bych byl fakt zklamaný, že jsem měsíc nebo dva nepočkal.....
Passat Variant 3C 2.0 TDI 125 kW DSG R-LINE

Uživatelský avatar
xstorm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 196
Registrován: 26.07.2009 21:25

Re: Novinky Volkswagenu na Autoshow Praha 2009

Příspěvek od xstorm »

xstorm píše:
Dix_ píše:http://www.volkswagen.cz/zajimavosti/autoshow_praha/

Nejdůležitější novinka:

První setkání s návštěvníky a odbornou veřejností si na letošním autosalonu Autoshow Praha připíše také bestseller Passat, u nějž je nově možné u vznětového motoru 2.0 TDI kombinovat pohon všech kol 4Motion a dvouspojkovou převodovku DSG.
TAk to mě asi trefí, tento týden akorát sjel můj objednaný passat 2.0TDI 125kW DSG z výrobní linky. Všude jsem se ptal, zda bude mít tento motor DSG + 4motion, všichni od VW říkali že ne a teď tohle. Ach jo. jsem zvědaví, jestli k tomu půjde DCC, to bych byl fakt zklamaný, že jsem měsíc nebo dva nepočkal.....
Tak jsem procházel DE konfigurátor a mají to tam vč. DCC. To je mazec, teď se už téměř na nové autí netěším. Měl jsem 4x4 bez automatu, teď budu mít automat bez 4x4. To je na provaz když člověk zjistí, že 4 týdny po objednání se ta možnost objeví a on s tím už nic neudělá.....:-(((((
Passat Variant 3C 2.0 TDI 125 kW DSG R-LINE

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Novinky Volkswagenu na Autoshow Praha 2009

Příspěvek od zajda82 »

no, kdyby prodejce udal toho na kteryho cekas, urcite by mu nevadilo objednat dalsiho :-)

bejt to Golf VI, tak nemáš problém

Dix_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 425
Registrován: 03.10.2009 13:06
Bydliště: Kojetín

Re: Novinky Volkswagenu na Autoshow Praha 2009

Příspěvek od Dix_ »

xstorm:Pokud ho nemáš moc dlouho objedaného,tak to jde ještě změnit i když je to v systému.Většinou do 3 týdnů to jde změnit.
Ještě jedna změna je u CC,jde v 5ti místném provedení,příplatek je 3900 Kč.

Uživatelský avatar
xstorm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 196
Registrován: 26.07.2009 21:25

Re: Novinky Volkswagenu na Autoshow Praha 2009

Příspěvek od xstorm »

Dix_ píše:xstorm:Pokud ho nemáš moc dlouho objedaného,tak to jde ještě změnit i když je to v systému.Většinou do 3 týdnů to jde změnit.
Ještě jedna změna je u CC,jde v 5ti místném provedení,příplatek je 3900 Kč.
už je vyrobený (mám ho objednaný od 27.8.2009), minulé úterý sjel z výroby a čekám, až dorazí na autosalon. Ach jo, ale zase se budu těšit na nový model, který to bude také mít.
Passat Variant 3C 2.0 TDI 125 kW DSG R-LINE

Dix_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 425
Registrován: 03.10.2009 13:06
Bydliště: Kojetín

Re: Novinky Volkswagenu na Autoshow Praha 2009

Příspěvek od Dix_ »

xstorm:Aha,tak to jo.Přeju hodně najetých kilometrů

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Volkswagenu na Autoshow Praha 2009

Příspěvek od Allbacore »

KONECNE!!!! To im trvalo -.- su to somari, mohli to mat ovela skor....
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
Maty
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 31.05.2009 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Volkswagenu na Autoshow Praha 2009

Příspěvek od Maty »

xstorm píše:
xstorm píše: TAk to mě asi trefí, tento týden akorát sjel můj objednaný passat 2.0TDI 125kW DSG z výrobní linky. Všude jsem se ptal, zda bude mít tento motor DSG + 4motion, všichni od VW říkali že ne a teď tohle. Ach jo. jsem zvědaví, jestli k tomu půjde DCC, to bych byl fakt zklamaný, že jsem měsíc nebo dva nepočkal.....
Tak jsem procházel DE konfigurátor a mají to tam vč. DCC. To je mazec, teď se už téměř na nové autí netěším. Měl jsem 4x4 bez automatu, teď budu mít automat bez 4x4. To je na provaz když člověk zjistí, že 4 týdny po objednání se ta možnost objeví a on s tím už nic neudělá.....:-(((((

Tak todle jsem se vubec nemel dozvedet....ted jsem fakt nasranej.... Jedinej duvod proc jsem u CC vahal bylo to, že 4X4 je az u 3.6. A ted kdyz vidim venku jak snezi jsem o to vic nasranej.... Ja mel dycky 4X4, i u Golfa....ach jo :( :( :(

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Novinky Volkswagenu na Autoshow Praha 2009

Příspěvek od pásovec »

Nechápu to, proč to nebylo k dispozici už dřív. 125kw na jednu nápravu je přespříliš. Jinak Maty, měl jsi jít rovnou do 3,6 :mrgreen:
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

hobbyvw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 01.09.2008 14:33

Re: Novinky Volkswagenu na Autoshow Praha 2009

Příspěvek od hobbyvw »

Jsem stejný případ, nakonec jsem tak zvolil jen DSG. Měl jsem právě předtím V6 2,5 4M s automatem a vydržel mi tak dlouho proto, že VW stejnou variantu nenabízel.

Důvod je jednoduchý. Kdo chtěl 4x4 a automat, musel k Audi :(

Teď je krize a došlo jim, že když to nenabízejí, a kupec nemá na Audi, poohlédne se jinde a přijdou o kšeft.
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI DPF (skutečnost 112,2 kW, 152,5 PS)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“