3C Variant, jak,proc,za kolik?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: 3C Variant, jak,proc,za kolik?

Příspěvek od mrmaryII »

Ano je to tak, kazda z variant sa da dovybavit cimkolvek v podstate, ale tie zakladne vonkajsie znaky zostavaju stale tak ako su. Mam na mysli tie predne blinkre, hahagusy, chrom listy, sedadla ... ostatne veci v interieri uz mozu byt uplne inak.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Re: 3C Variant, jak,proc,za kolik?

Příspěvek od svanco »

mrmaryII píše:Ano je to tak, kazda z variant sa da dovybavit cimkolvek v podstate, ale tie zakladne vonkajsie znaky zostavaju stale tak ako su. Mam na mysli tie predne blinkre, hahagusy, chrom listy, sedadla ... ostatne veci v interieri uz mozu byt uplne inak.
přesně tak :wink:
jen mi vadil ten výraz spartanský :mrgreen:

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: 3C Variant, jak,proc,za kolik?

Příspěvek od mrmaryII »

svanco píše:
mrmaryII píše:Ano je to tak, kazda z variant sa da dovybavit cimkolvek v podstate, ale tie zakladne vonkajsie znaky zostavaju stale tak ako su. Mam na mysli tie predne blinkre, hahagusy, chrom listy, sedadla ... ostatne veci v interieri uz mozu byt uplne inak.
přesně tak :wink:
jen mi vadil ten výraz spartanský :mrgreen:

Tak sory pane :)
Ale ako inak by si to nazval :) Vo vseobecnosti to tak je, nie? Mam kamosa, a ten to ma tiezcelkom slusne vybavene, ale co by mi tam strasne chyba je stredova laktova opierka a Climatronic II (on tam ma climatic). Ale inak ma bixenon, el sedadlo vodica, dazdovy senzor, MFDII CD, vyhrievane sedacky vpredu, MF volant, HF standard.... Nie zle na Trendyho nie?
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Re: 3C Variant, jak,proc,za kolik?

Příspěvek od svanco »

ne ja to myslel ze srandy
jen muže být huř vybaveny comfort jak trend ...třeba :D ¨

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: 3C Variant, jak,proc,za kolik?

Příspěvek od mrmaryII »

svanco píše:ne ja to myslel ze srandy
jen muže být huř vybaveny comfort jak trend ...třeba :D ¨
No ja tiez zo srandy :) vacsich smailov uz neviem urobit :D
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: 3C Variant, jak,proc,za kolik?

Příspěvek od pásovec »

Chudej student píše:Zrovna v patek sem 3C V6 4 motion slysel v garazich a nic extra mi to neprislo..
Kazdopadne,jak poznam Higline atp?U B5,5 to je jednoduche,dle chrompaketu,u 3C v tom mam docela hokej...
Popripade dokaze mi nekdo napsat nejakou vybavu navic co ma 3C oproti 3BG?Dekuju :wink:
Ti v úterý ukážu, jak vypadá highline :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 3C Variant, jak,proc,za kolik?

Příspěvek od Chudej student »

Tak potom,co sem asi 3 dny v kuse cetl nejake clanky a diskuze,se zacinam vazne bat ze 3C je opravdu model ktery si spolehlivost do vinku opravdu nedal...
Kazdopadne 1.9 nechci..uz kvuli tomu ze ten vykon nebude to po cem prahnu a navic sem si dost zvykl na 6ty stupen..
2.0 TDI tady ctu stale nejake problemy,pripadne i s 1.9 co se tyka elektroniky..
Ano,sere se kazde auto,ale kdyz tady ctu zazitky kluku kdyz je auto v zaruce necha 3x po sobe na ceste,beha mi mraz po zadech...
Takze vazne nevim,jestli od zameru 3C neustoupit...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: 3C Variant, jak,proc,za kolik?

Příspěvek od Paskal »

Chudej student píše:Tak potom,co sem asi 3 dny v kuse cetl nejake clanky a diskuze,se zacinam vazne bat ze 3C je opravdu model ktery si spolehlivost do vinku opravdu nedal...
Kazdopadne 1.9 nechci..uz kvuli tomu ze ten vykon nebude to po cem prahnu a navic sem si dost zvykl na 6ty stupen..
2.0 TDI tady ctu stale nejake problemy,pripadne i s 1.9 co se tyka elektroniky..
Ano,sere se kazde auto,ale kdyz tady ctu zazitky kluku kdyz je auto v zaruce necha 3x po sobe na ceste,beha mi mraz po zadech...
Takze vazne nevim,jestli od zameru 3C neustoupit...
...ale až ti polezou chlupy z nosu tak to bude teprv karaoke. :mrgreen: :P :lol:

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: 3C Variant, jak,proc,za kolik?

Příspěvek od StandaS »

Chudej student píše:Tak potom,co sem asi 3 dny v kuse cetl nejake clanky a diskuze,se zacinam vazne bat ze 3C je opravdu model ktery si spolehlivost do vinku opravdu nedal...
Kazdopadne 1.9 nechci..uz kvuli tomu ze ten vykon nebude to po cem prahnu a navic sem si dost zvykl na 6ty stupen..
2.0 TDI tady ctu stale nejake problemy,pripadne i s 1.9 co se tyka elektroniky..
Ano,sere se kazde auto,ale kdyz tady ctu zazitky kluku kdyz je auto v zaruce necha 3x po sobe na ceste,beha mi mraz po zadech...
Takze vazne nevim,jestli od zameru 3C neustoupit...
Tady je každá rada drahá. Já ho mám od začátku září, najeto okolo 9000 a zatím spokojenost. Je to sice málo, ale zatím si myslím, že na problémy můžeš narazit u kteréhokoli výrobku. Je to prostě náhoda, na jaký kus narazíš. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: 3C Variant, jak,proc,za kolik?

Příspěvek od pásovec »

Zaléži jaký kupuješ, lepší jsou novější ročníky, tam už některé věci dávali jiné. A co benzína?
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 3C Variant, jak,proc,za kolik?

Příspěvek od Chudej student »

pásovec píše:Zaléži jaký kupuješ, lepší jsou novější ročníky, tam už některé věci dávali jiné. A co benzína?
Vzhledem k mym mesicnim km je to dost nerealne..tam pripada v nabidce pouze 2.0 FSI a V6 ne?
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: 3C Variant, jak,proc,za kolik?

Příspěvek od pásovec »

Je tam 2FSI, 2T a 3,2 :-) nove i 1,4 T a 1.8 T. Ale jestli to chces pouzivat jako hlavni dopravni prostredek, tak asi 2.0 TDi 8v BMP a sehnat neco akorat zajeteho :mrgreen:
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: 3C Variant, jak,proc,za kolik?

Příspěvek od standokan »

přesně lepší je 3C v benzínu když už chceš naftu tak pro tebe bude asi bude lepší jít do audi 4 nebo6 3.0 TDI
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: 3C Variant, jak,proc,za kolik?

Příspěvek od TNT »

V 3Cckach jsem v obou najezdil dohromady cca 25tis km a jedinej problem, kterej jsem mel byl ten, ze mi to hazelo chybu cidla tlaku turba. Bylo to tim, ze ze zacatku davali na 125kW motory spatne izolovanou kabelaz. Po vymene bez problemu. Nemuzu si to auto vynachvalit. Navic, kdyz ma nejakou tu vybavu, je to radost. :) Jirko, pro tebe jednoznacne nafta! Nerikam to proto, ze bych nejak vedel, co je pro tvou jizdu nejlepsi. Rrikam to proto, ze nafta je proste to nejlepsi!!! :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
thoomass
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 25.09.2007 14:42
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: 3C Variant, jak,proc,za kolik?

Příspěvek od thoomass »

Ja teda nevim, ale 3C je oproti 3BG nesrovnatelne lepsi, jsem velice spokojeny, jedine co me mrzi je ojebany interier, ty tvrde plasty na spodni casti pristrojovky, ale to mel i 3BG. Jinak u starsiho auta je to vzdy loterie. Moje 3C jsem kupoval, kdyz mel najeto 210 tis. Uz mam najeto 30 tis. a zatim jen vymena homokinetaku a siletbloku. Je to na tobe, ale 3C je rozhodne dobre auto, 3BG uz bych nechtel, mozna jen to tvoje Chudasi, to se mi moooc libi.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“