Zavada emise do dilny

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Zavada emise do dilny

Příspěvek od StandaS »

Keram01 píše:
StandaS píše: U B 5,5 to dělalo i čidlo teploty motoru, nevím jak je to u 3C, ale mám za to, že to bude stejné. Je dvouokruhové, jedna část na budíky a druhá pro řídící jednotku. Nejdříve prubnout, jestli není jen špatný kontakt na konektorech, potom výměna. Snad ještě někdo poradí.
A kde asi najdem to cidlo? Skusil by som najprv tie kontakty nez pojdem do servisu, lebo tu v ang. to bude o hubu. Ale nejde mi do hlavy, ze to len tak naskocilo ked som stal cely den a nastartoval.
U B5,5 bylo ze zadu na hlavě motoru, u 3C nevím, ještě jsem to nezkoumal a protože mi kleknul PC, tak nemám nainstalovanou etku, abych se mohl mrknout. Když řídící jednotka dostane špatné informaci z čidla, tak to hodí tuto hlášku. Také jsem ho měnil, ale u B5,5
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Zavada emise do dilny

Příspěvek od Michalj »

Nemůže to být ucpaný filtr pevných částic ?
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavada emise do dilny

Příspěvek od tornado1 »

Keram01 píše:
StandaS píše: U B 5,5 to dělalo i čidlo teploty motoru, nevím jak je to u 3C, ale mám za to, že to bude stejné. Je dvouokruhové, jedna část na budíky a druhá pro řídící jednotku. Nejdříve prubnout, jestli není jen špatný kontakt na konektorech, potom výměna. Snad ještě někdo poradí.
A kde asi najdem to cidlo? Skusil by som najprv tie kontakty nez pojdem do servisu, lebo tu v ang. to bude o hubu. Ale nejde mi do hlavy, ze to len tak naskocilo ked som stal cely den a nastartoval.
prijed do Newbury, podivame se na to.. mam VCDS, prijdem na to... mas to kousek..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Keram01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 03.06.2009 23:11

Re: Zavada emise do dilny

Příspěvek od Keram01 »

to: tornado1 Rad bych ale myslis, ze s tym mozem jazdit take vdialenosti, mne sa este zda ako keby ten motor ani netiahnul,ako keby turbo nezapinalo le to lenive. Asi skocim hned teraz rano do VW service a uvidim co oni na to a ci by to hned odstranili. ked nie tak uz potom hladam ine riesenia.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavada emise do dilny

Příspěvek od tornado1 »

jestli máš 50 liber na diagnostiku a stejně ti h***o řeknou.... znám místní servisy moc dobře... zavolej mi odpoledne na 07766816535
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Zavada emise do dilny

Příspěvek od StandaS »

Michalj píše:Nemůže to být ucpaný filtr pevných částic ?
To by také mohlo být, obzvláště jestli jsi někde jezdil jak popisuješ pomalu. Chce to občas trochu to protáhnout (vyklepat saze :wink: )
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Keram01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 03.06.2009 23:11

Re: Zavada emise do dilny

Příspěvek od Keram01 »

tornado1 píše:jestli máš 50 liber na diagnostiku a stejně ti h***o řeknou.... znám místní servisy moc dobře... zavolej mi odpoledne na 07766816535
Promin nebol som cely den na nete, ale dik a cislo si ulozim pre pripadnu navstevu. :wink: Inak uz to je vyriesene. Rano som zasiel do VW service, povedal som preco som prisiel a zenska mi hovori, no ono to musia dat na VAG a hodina stoji 60 - 120 liber a to ma skoro slahlo ale tka co, auto potrebujem. Tak ze ci maju hned volne a ona, ze nech si zavola o hodinu dve ale ze aj tak nevie ci budu mat tento tyzden vobec cas. Tak som sa otocil a zavolal jednemu cechovi co tu robi auta a ma vlastni servis a ze abch dojel. Tak som hodku a pol siel cez cely londyn a on vymazal chybu a prehnal to po dialnici riadne 200km/h a auto akoby ozilo. Lepsie tahne uz aj a vsetko je zatial OK tak Uvidime ale ja si tiez myslim, len sa to ucpava tou pomalou jazdou.

Tak ale aj tak dik a aspon mam kontakty na koho sa obracat keby zas nieco 8)

Uživatelský avatar
Keram01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 03.06.2009 23:11

Re: Zavada emise do dilny

Příspěvek od Keram01 »

StandaS píše:
Michalj píše:Nemůže to být ucpaný filtr pevných částic ?
To by také mohlo být, obzvláště jestli jsi někde jezdil jak popisuješ pomalu. Chce to občas trochu to protáhnout (vyklepat saze :wink: )
No hej bol to ten sk.....j filter co by som najradsej dal vykuchat. Velmi rad by som ho raz na cas aj pretiahnul po dalnici, ale nez sa na nejaku dostanem tak mi to trva skoro hodku a pul v zapchach a ani neni cas a uz vobec nie chut sa niekam trepat aj ked strasne rad jazdim ako kazdy tu na foru urcite :wink:

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Zavada emise do dilny

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: poradí nekdo kde najdu rele žhavení :?: :?: :?:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“