Přepínač osvětlení interiéru

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Přepínač osvětlení interiéru

Příspěvek od StandaS »

Pánové pozor na přepínač osvětlení interiéru. Nemám tušení, jestli to není jen výjimka, ale pokud někomu špatně funguje přepínač vnitřního osvětlení, doporučuji jej překontrolovat. Začalo mě to dosti štvát, že občas při otevření vozu světla svítila a občas ne. Dneska jsem se rozhodl, že přepínač překontroluji, popřípadě vyměním -Omyl. Vyměnit nejde, je co jeden celek. Dá se však opravit. Stačí opatrně vycvaknout plastovou část přepínače a propojovací kontakt (značně vyhřátý) očistit a přihnout k sobě. Stejně tak očistit jehlovým pilníčkem protikusy kontaktů. Zlehka promazat a vše vrátit zpátky. Vůbec bych se nedivil, kdyby byl toto začátek ohňostroje. Mají to soudruzi dosti špatně vymyšlený. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“