Koupě Pašíka z Araveru UH

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Koupě Pašíka z Araveru UH

Příspěvek od Sullaco »

Ahoj kluci,

našl jsem pašíka zhruba mých představ v Araveru v Uherském Hradišti. Akorát to má háček, po načtení historie ve VW je tam akorát datum o koupi. Vozidlo bylo prý servisované v Rosu v Brně a ty nejsou napojené na centrální databázi. Servisní knížka je od nich ale vyplněná. Může tomu člověk věřit nebo ne? Možná sem moc podezíravej ale v minulosti jsem se spálil už několikrát. Odkaz na auto: http://www.araver.cz/detail.html?id=216" onclick="window.open(this.href);return false; vím, že podle fotek lze poznat kulový ale co na to říkáte? Díky.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Koupě Pašíka z Araveru UH

Příspěvek od pásovec »

Tak si zajeď do toho servisu, kde to bylo servisovaný, ale už jsem se setkal i s tím, že auto bylo stočené právě v tom servise, kam jezdilo :?
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Koupě Pašíka z Araveru UH

Příspěvek od Sullaco »

No to je pěkný. Kdyby to eventuelně stočili v tom Brně tak mi stejně řeknou prd. Prý jsou k tomu čísla faktur řádně vyplněná serviska s potvrzenou mobilitou. Ach jo.

leoncupratdi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 30.12.2008 10:42

Re: Koupě Pašíka z Araveru UH

Příspěvek od leoncupratdi »

No nemyslím si, že by ROS auto něco zatajovalo - to si nedovolí, zajet tam, zeptat se.

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Koupě Pašíka z Araveru UH

Příspěvek od Sullaco »

Fajn a díky!

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“