Startování

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
losbubos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 05.08.2008 11:12
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Startování

Příspěvek od losbubos »

Ahoj mám Passat r.v.2007 a po zasunutí radiového klíčku se normálně rozsvítí kontrolky, ale nastartovat to nejde...až po nějakých 5 - 6 minutách zkoušení nastartuje bez problémů...na palubovce se mi rozsvítí název - "active lembrand..." něco - ještě jsem si to nezapsal podrobně! Myslíte že to bude pouze v baterce a její poctivé výměně podle návodu nebo bude může být chyba někde jinde? Auto je z Francie a myslím, že to co mi to tam píše není "Klíček nenalezen". Předem díky za radu

Petr

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Startování

Příspěvek od newmann75 »

losbubos píše:Ahoj mám Passat r.v.2007 a po zasunutí radiového klíčku se normálně rozsvítí kontrolky, ale nastartovat to nejde...až po nějakých 5 - 6 minutách zkoušení nastartuje bez problémů...na palubovce se mi rozsvítí název - "active lembrand..." něco - ještě jsem si to nezapsal podrobně! Myslíte že to bude pouze v baterce a její poctivé výměně podle návodu nebo bude může být chyba někde jinde? Auto je z Francie a myslím, že to co mi to tam píše není "Klíček nenalezen". Předem díky za radu

Petr
asi bude nejlepší zkusit druhý klíč,pak uvidíš
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
losbubos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 05.08.2008 11:12
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Startování

Příspěvek od losbubos »

Zkoušel jsem...stalo se mi to s obouma! Mám strach aby nebyla v prdeli ta zas..raná čtečka! Zlatý klíčky! Má s tím někdo nějakou zkušenost?

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Startování

Příspěvek od newmann75 »

losbubos píše:Zkoušel jsem...stalo se mi to s obouma! Mám strach aby nebyla v prdeli ta zas..raná čtečka! Zlatý klíčky! Má s tím někdo nějakou zkušenost?
VAGA jsi zkoušel_? Když tak sem dej výpis,uvidíme co se dá vyčíst.
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
losbubos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 05.08.2008 11:12
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Startování

Příspěvek od losbubos »

Vyzkouším...není moc času díky za radu.

Petr

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“