Špatné zkušenosti s CC, VW a Porsche Prosek!!!

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Špatné zkušenosti s CC, VW a Porsche Prosek!!!

Příspěvek od pásovec »

A nemá tam náhodou být 98+ ?
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
tomogo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 30.10.2008 10:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatné zkušenosti s CC, VW a Porsche Prosek!!!

Příspěvek od tomogo »

pásovec píše:A nemá tam náhodou být 98+ ?
Nemusí, ve specifikaci je 95+, jen je tam poznámka, že při použití méně jak 98 může být výkon menší, a navíc téměř všechna paliva 95 mají víc jak 95. Ale myslím, že bych tuto debatu přesunul jinam....
Má recenze na CC: http://moje.auto.cz/Tomogo/volkswagen-p ... cucik.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Špatné zkušenosti s CC, VW a Porsche Prosek!!!

Příspěvek od pásovec »

Chtěl jsem to směřovat tam, že když budeš reklamovat divný zvuk motoru, aby ti neřekli, že máš tankovat 98+... Jinak teď mě taky čeká reklamace, tak mám obavy, jak to dopadne.. Minule po neúspěšné reklamaci mi řekli: vždyť máte ještě chvíli záruku ne, tak přijeďtě příště :gey:
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
tomogo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 30.10.2008 10:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatné zkušenosti s CC, VW a Porsche Prosek!!!

Příspěvek od tomogo »

pásovec píše:Chtěl jsem to směřovat tam, že když budeš reklamovat divný zvuk motoru, aby ti neřekli, že máš tankovat 98+... Jinak teď mě taky čeká reklamace, tak mám obavy, jak to dopadne.. Minule po neúspěšné reklamaci mi řekli: vždyť máte ještě chvíli záruku ne, tak přijeďtě příště :gey:
Hm tak to je taky pěkný přístup, kde to bylo?
Má recenze na CC: http://moje.auto.cz/Tomogo/volkswagen-p ... cucik.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tomogo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 30.10.2008 10:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatné zkušenosti s CC, VW a Porsche Prosek!!!

Příspěvek od tomogo »

Tak se stalo neuvěřitelné - lišty po 3 měsících jsou prý na skladu... Hurá!!! Doufám, že již dlouho nebudu mít důvod do Porsche Prosek chodit! ;-)
Má recenze na CC: http://moje.auto.cz/Tomogo/volkswagen-p ... cucik.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tomogo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 30.10.2008 10:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatné zkušenosti s CC, VW a Porsche Prosek!!!

Příspěvek od tomogo »

Tak ke dnešnímu dni vše končí, snažil jsem se stížnost procpat do Německa, ale asi proto, že jsem to psal anglicky, tak že to prý se mnou vyřeší místní VW a ten je již se mnou hotov a já s ním konec konců taky. Nic se nezměnilo, to poslední, co jsem s nima musel vyřídit ( prahové lišty, které jsem obědnal při nákupu auta před třemi měsíci ) mi včera dali do ruky, ať si je namontuju sám. Jedině čeho jsem dosáhl je, že pár lidí šlo jinam a koupilo si auto jinde. Asi by mne mohlo hřát to vědomí, že jsem jim spůsobil ztrátu možná i pár milionů korun, ale kvůli tomu jsem to nedělal. Porsche Prosek žije dál vlastním životem a žádná změna k lepšímu se nekoná.

Užívejte si svá VW a nenechte si kazit náladu prodejci v ČR ;-)

AHOJ
Má recenze na CC: http://moje.auto.cz/Tomogo/volkswagen-p ... cucik.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Maty
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 31.05.2009 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatné zkušenosti s CC, VW a Porsche Prosek!!!

Příspěvek od Maty »

Cus kuci! Po delsi dobe pisu taky.....

U Porsche Prosek bych se chtel zastat jednoho jejiho prodejce, ktery mi dopral predvadeci jizdu, kdyz jsem si vybiral auto. Uz si nepamatuju jmeno, ale byl to kluk z MB a ten se choval vyborne. Prisel jsem do salonu o vikenda, 10 minut pred zavirackou a venoval se mi jeste hodinu po zaviracce. Vsechno vedel, vsechno mi hezky vysvetlil a sel se se mnou i projet v CC. Choval se naprosto vzorne....

Zato Porsche Praha na Smichove, od nich bych si nekoupil ani ponozky. Ma "skvela" zkusenost s nimi zacala 9 let zpatky, kdyz jsem si kupoval Golfa, pak jsem to zkousel i par let na to, jestli se neco nezmenilo a vetsi grupu arogantnich debilu jsem jeste asi nepotkal. Prej je to ale jen v salone VW, ze prej Skoda je treba lepsi.

Nazornej priklad. Den otevrenych dveri u Porsche Smichov. Mam slibenou predvadeci jizdu a cekam nez se uvolni auto. Po asi pul hodince vidim, ze auto uz je zaparkovane a prodejce, od ktereho jsem to mel slibene, nastupuje do sveho soukromeho auta a skrz okynko mi rika, ze jede domu a ze uz dneska nic nebude. Jelikož jsem byl nastvanej, ze jsem tam cekal jak blbec, tak jsem se obratil na jeho nadrizeneho jestli je to normalni. Po chvilce mi volal Pán prodejce Hájek a zacal mi nadavat...Super co? :)

Jinak jsem vseobecne zvyklej, ze co si nezjistim sam na netu, tak nevim. Treba jak si sprovoznit zabudovane dalkove ovladani na garaz (homelink) - prodejci ani nevedeli co to je. Mimochodem, po pul roce jsem na to prisel diky katalogu Volva XC60 se stejnym systemem a ted mi to funguje skvele! :)

Co se tyce servisu, nejlepsi zkusenost mam se servisem Emil Frey na Praze 5. Skoda, ze neprodavaj i VW. Tam se i prijimaci technik k zakaznikovy chova jako by to byl clovek...

Uživatelský avatar
Maty
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 31.05.2009 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatné zkušenosti s CC, VW a Porsche Prosek!!!

Příspěvek od Maty »

tomogo píše:Tak ke dnešnímu dni vše končí, snažil jsem se stížnost procpat do Německa, ale asi proto, že jsem to psal anglicky, tak že to prý se mnou vyřeší místní VW a ten je již se mnou hotov a já s ním konec konců taky. Nic se nezměnilo, to poslední, co jsem s nima musel vyřídit ( prahové lišty, které jsem obědnal při nákupu auta před třemi měsíci ) mi včera dali do ruky, ať si je namontuju sám. Jedině čeho jsem dosáhl je, že pár lidí šlo jinam a koupilo si auto jinde. Asi by mne mohlo hřát to vědomí, že jsem jim spůsobil ztrátu možná i pár milionů korun, ale kvůli tomu jsem to nedělal. Porsche Prosek žije dál vlastním životem a žádná změna k lepšímu se nekoná.

Užívejte si svá VW a nenechte si kazit náladu prodejci v ČR ;-)

AHOJ
Jeste bych chtel dodat jednu vec. Tomogo, ty se divis, ze to auto bylo rozesr..., kdyz sis koupil predvadecku? Kdybys vedel, co se s predvadeckama dela, tak by ses asi uz ani nedivil.... Jen hodne odvazny lidi kupujou predvadecky...

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatné zkušenosti s CC, VW a Porsche Prosek!!!

Příspěvek od lukasko144 »

to Maty: Kde pise, ze si kupil predvadzacie vozidlo ??
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
tomogo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 30.10.2008 10:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatné zkušenosti s CC, VW a Porsche Prosek!!!

Příspěvek od tomogo »

Maty píše:
tomogo píše:Tak ke dnešnímu dni vše končí, snažil jsem se stížnost procpat do Německa, ale asi proto, že jsem to psal anglicky, tak že to prý se mnou vyřeší místní VW a ten je již se mnou hotov a já s ním konec konců taky. Nic se nezměnilo, to poslední, co jsem s nima musel vyřídit ( prahové lišty, které jsem obědnal při nákupu auta před třemi měsíci ) mi včera dali do ruky, ať si je namontuju sám. Jedině čeho jsem dosáhl je, že pár lidí šlo jinam a koupilo si auto jinde. Asi by mne mohlo hřát to vědomí, že jsem jim spůsobil ztrátu možná i pár milionů korun, ale kvůli tomu jsem to nedělal. Porsche Prosek žije dál vlastním životem a žádná změna k lepšímu se nekoná.

Užívejte si svá VW a nenechte si kazit náladu prodejci v ČR ;-)

AHOJ
Jeste bych chtel dodat jednu vec. Tomogo, ty se divis, ze to auto bylo rozesr..., kdyz sis koupil predvadecku? Kdybys vedel, co se s predvadeckama dela, tak by ses asi uz ani nedivil.... Jen hodne odvazny lidi kupujou predvadecky...
No já už se nedivím ničemu - ta předváděčka byla koupená přímo pro mne s výbavou jakou jsem chtěl a prodejce se dušoval, že s tím bude jezdit jenom on. A že se nemám čeho bát.

Dneska bych si dal za to do dršky....
Má recenze na CC: http://moje.auto.cz/Tomogo/volkswagen-p ... cucik.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Maty
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 31.05.2009 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatné zkušenosti s CC, VW a Porsche Prosek!!!

Příspěvek od Maty »

tomogo píše:
Maty píše: Jeste bych chtel dodat jednu vec. Tomogo, ty se divis, ze to auto bylo rozesr..., kdyz sis koupil predvadecku? Kdybys vedel, co se s predvadeckama dela, tak by ses asi uz ani nedivil.... Jen hodne odvazny lidi kupujou predvadecky...
No já už se nedivím ničemu - ta předváděčka byla koupená přímo pro mne s výbavou jakou jsem chtěl a prodejce se dušoval, že s tím bude jezdit jenom on. A že se nemám čeho bát.

Dneska bych si dal za to do dršky....
Tak presne takovydle predvadecky jsem zazil letet vzduchem (zadna nadsazka, ale skoky jak v rally...) Jo, je to mozny, ze s tim nejezdi zadny zakaznici, ale jezdi s tim prodejce a jeho kamosi... Ale ted uz mas jiny jestli jsem to pochopil spravne, nebo ne? Ja mam CCecko od dubna a zatim spokojenost... Jediny co mi vadi je hlasova navigace, ktera naviguje timto zpusobem: "Jedte po *,4/5*,+-=*,..." Prej je to chyba v mape, tak to mi snad vymeni... Nebo, ze by VW vymyslelo pro sve zakazniky sifrovaci hru, aby se pri ceste nenudili? :)

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatné zkušenosti s CC, VW a Porsche Prosek!!!

Příspěvek od jets »

a proto bych si předváděčku a ojetou dodávku nikdy nekoupil. Chovají se k těm autům jako prasata svině jedny. Nedávno jsem jezdil s passatem předváděčkou, 125kW v DSG - měl jsem ho půjčený na cca 2 hoďky. Měl najeto 300km a slouhodobá průměrná spotřeba tam byla přes 8 litrů. To ať mi nikdo neříká že je normální. Prostě s tím každý jezdí jak hovado. BTW za ty 2 hodiny jsem najel něco přes 100km město + okresky a měl jsem tam 5,8l.
Předváděčku? Děkuji, nechci. A pro dodávky to platí x2 :(
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Špatné zkušenosti s CC, VW a Porsche Prosek!!!

Příspěvek od KJirka »

no tos mě pobavil :mrgreen: auto má najeto 300 km a ty mluvíš o nějaký "dlouhodobý" spotřebě jo ? Co z toho chceš vyvozovat ? Průměr 8 litrů může být v daným případě zcela normální. Jednak nový auto vždycky zpočátku víc žere a druhak nevíš, kde s tím ten kousek kdo jezdil. Pokud s tím poskakovali někde po městě, je 8 litrů ještě dobrý. Já mám opravdu dlouhodobě spotřebu kolem 6,5 litru a níž bych to asi nedostal a taky se o to nijak nesnažím.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatné zkušenosti s CC, VW a Porsche Prosek!!!

Příspěvek od jets »

KJirka píše:no tos mě pobavil :mrgreen: auto má najeto 300 km a ty mluvíš o nějaký "dlouhodobý" spotřebě jo ? Co z toho chceš vyvozovat ? Průměr 8 litrů může být v daným případě zcela normální. Jednak nový auto vždycky zpočátku víc žere a druhak nevíš, kde s tím ten kousek kdo jezdil. Pokud s tím poskakovali někde po městě, je 8 litrů ještě dobrý. Já mám opravdu dlouhodobě spotřebu kolem 6,5 litru a níž bych to asi nedostal a taky se o to nijak nesnažím.
myslel jsem to tak že těch 8l bylo za posledních 300km - jinak měl něco přes 5.000km... Blbě jsem to napsal... Na 300km mít 8 l mi připadá jako zvěrstvo.
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Maty
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 31.05.2009 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatné zkušenosti s CC, VW a Porsche Prosek!!!

Příspěvek od Maty »

jets píše:
KJirka píše:no tos mě pobavil :mrgreen: auto má najeto 300 km a ty mluvíš o nějaký "dlouhodobý" spotřebě jo ? Co z toho chceš vyvozovat ? Průměr 8 litrů může být v daným případě zcela normální. Jednak nový auto vždycky zpočátku víc žere a druhak nevíš, kde s tím ten kousek kdo jezdil. Pokud s tím poskakovali někde po městě, je 8 litrů ještě dobrý. Já mám opravdu dlouhodobě spotřebu kolem 6,5 litru a níž bych to asi nedostal a taky se o to nijak nesnažím.
myslel jsem to tak že těch 8l bylo za posledních 300km - jinak měl něco přes 5.000km... Blbě jsem to napsal... Na 300km mít 8 l mi připadá jako zvěrstvo.
Ja myslim ze KJirka nemel o nic mensi prumer svych prvnich 5 000 km :)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“