HID sada která?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

HID sada která?

Příspěvek od Sullaco »

Ahoj,

předem se omlouvám za příbuzné téma, ale v sekci denní svícení by to zapadlo. Potřebuji koupit HID sadu a mnozí z vás ji již do Pašíka instalovali. Protože vím, že s některými je problém co se týká např. rušení rádia atd. uvítal bych doporučení na některou z nich. Co třeba tato? http://www.e-xenony.cz/xenony-12v/hid-xenony-h7" onclick="window.open(this.href);return false;
Dík!

Uživatelský avatar
Sokolda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: HID sada která?

Příspěvek od Sokolda »

Bez zaujetí na tuto stránku ANO.... SLIM je SLIM :mrgreen:

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: HID sada která?

Příspěvek od Allbacore »

ja by som na tvojom mieste do ziadnych prestavieb nesiel...kup si kvalitnu helogenovu ziarovku... :)
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: HID sada která?

Příspěvek od zajda82 »

ted mi vysvetlete jaky je prakticky rozdil mezi takovou sadou a sadou za 15 000 kterou mi nabizeji na xenony.cz

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: HID sada která?

Příspěvek od Sullaco »

Jsem vůl, že jsem nekoupil auto s origo xenonama. Na B5,5 je mám a opravdu jsem si na ně zvykl. Jenže nový mazlik byl tak hezkej a tak hezky koukal, že ho prostě nešlo nekoupit. Co se týká HID taky mi vadí idioti co jim to svítí někam do nebe a pod. Na druhou stranu si myslím, že pokud člověk dodrží vhodnou teplotu světla, dá to do světlometů s čočkama a ty nechá řádně seřídit, tak není problém. Kámoš to má takhle na Supovi a rozdíl o proti továrním nepoznám. :wink:

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: HID sada která?

Příspěvek od Sullaco »

zajda82 píše:ted mi vysvetlete jaky je prakticky rozdil mezi takovou sadou a sadou za 15 000 kterou mi nabizeji na xenony.cz
Tvrdí, že tam mají origo výbojky Philips. Což dle mě ale kecají protože Philips ani Osram HID patice nedělají. Všechno co je nabízeno na netu je Čína, myslím že i ten Philips a Osram se dělá v číně takže v tom problém nevidím. Záleží na konkrétním výrobci, co si poručí v Číně za kvalitu vyrobit.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: HID sada která?

Příspěvek od pásovec »

Je to tak, passat je jeden z mála aut, kde to opravdu neoslnuje. Ja bych to resil opravdu kvalitni a "bilou" zarovkou nebo dodelanim origo xenonu :mrgreen:
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: HID sada která?

Příspěvek od zajda82 »

http://www.bixenony.com/hid-xenon-sady/" onclick="window.open(this.href);return false;

ouplne dole nabizeji tu slim variantu....pry philips

premyslim ze bych si to od nich nechal namontit a seridit, doufam ze to budou nejaci fusari

@pasovec: ja jsem s tou myslenkou prestavby koketoval, spocital jsem to na 20 000,-- za matros (ruzne poshaneny) a to by auto stale zustalo bez ostrikovacu

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: HID sada která?

Příspěvek od Sullaco »

Já si myslím, že to bude Philips jako v každym jinym krámě. Proč když to je elektronika od Philipse tak tam nejsou i výbojky Philips? Philips nic podobného nedělá. Takže bych to viděl jako s těma sadama od Bosche :wink: Tím nechci říct, že nebudou slušně fungovat.

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: HID sada která?

Příspěvek od Sullaco »

pásovec píše:Je to tak, passat je jeden z mála aut, kde to opravdu neoslnuje. Ja bych to resil opravdu kvalitni a "bilou" zarovkou nebo dodelanim origo xenonu :mrgreen:
No, ono by těch aut, které neoslňují HIDkama bylo víc, kdyby nekterý lidi nebyli trubky. Bohužel.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: HID sada která?

Příspěvek od pásovec »

Nejčastěkší auto, který oslňuje je Octavie. Ani jednoho passata, kterej by mě oslnil jsem nepotkal, holt čočky jsou čočky :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: HID sada která?

Příspěvek od mrmaryII »

...aaaaaa este by som pridal niektore bavoraky a medvede s tym nechutnym nivelovanim a blikanim do mojich spetakov
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: HID sada která?

Příspěvek od Allbacore »

mrmaryII píše:...aaaaaa este by som pridal niektore bavoraky a medvede s tym nechutnym nivelovanim a blikanim do mojich spetakov
jop...skoda ze sa neztamavuje aj pravy spetak :|
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“