Sloupek řízení

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
dj1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 03.09.2009 21:44

Sloupek řízení

Příspěvek od dj1 »

Dobrý den,
koupil jsem si v bazaru jetého Passata, ale asi po měsíci začal hodně zlobit. Při startu se buď rozblikala kontrolka žhavení, nebo oranžový volan, nebo červený volant a začal pískat. V servisu řekli, že je to sloupek řízení a musí se vyměnit i řídící jednotka a celkem za cca 20.000,-. Prodávající bazarista to uznal a že to spraví za 5. Nějak to údajně poléčili, ale dělá to pořád.

Prosím je tu někdo, kdo to umí opravdu opravit, případně dodat potřebné nové díly?

Díky Dan

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: Sloupek řízení

Příspěvek od cernytdi »

mam to zrovna za sebou opravit se tam nic neda jenom vymenit celej sloupek a konfortni jednotku .To je jedina moznost stalo me to asi 1000 €
vsichni co rikaji ze se to da nejak prekodovat nebo nejak ....... jenom kecaj vermi a nech to hned vymenit a mas klid protoze to bude cim dal tim horsi a pak jako ume uz auto nenastartujes u me primo u pumpi a za tebou 5 aut.

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Sloupek řízení

Příspěvek od Palko »

jj je to tak, už jsem to dělal na 2 passatech, nepomůže nic pouze výměna dílů.
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“