I need help

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
vasi2005
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 11.11.2009 00:06

I need help

Příspěvek od vasi2005 »

Dobrý den, jsem Basi, komentoval můžete podívat, jestli můžu pomoci? Minulý čtvrtek a změnil osvětlení ve stropě, bílé s modrým světlem quieri změnit i spouštěcí a vyjměte žárovku udělali nějaké řezání a pojistkou I ido.Como mít knihu v německém autě nebo **** encontralo.Me dotkl ideea zkontrolovat každé pojistky, až jsem našel to číslo 15 na straně řidiče! ale teď to bude deska v krabici, když jsem vypínač světel pozici bez klíče žádná světla mě a mého stolu je jehla nafty se dostat klíč k 3 litry rám a plášť je obsazena, a počítač resetovat pokaždé, když jsem vytáhnout klíčkem v zapalování a autonomie jsem značku 630 km s plnou nádrží a asi 1220km dřív? neudělal špatně, že se mýlím může být zavedena některá pojistka " ?
tendo 3.března pojistkové skříně v motoru (vedle akumulátoru), na straně řidiče a boční času da dal jsem copiloto.Cada kontaktovat totd jsem reset, nemám nic, pokud značka není všechno od nuly " ? puesdes beru ruku, pokud ELSAWIN vidět tieneis pojistka? Here I nechám auto údaje: ZS Passat HIGHLINE 3C, která je MY06.Le provádí skenování s lanovkou, ale odešel jsem spoustu chyb, ale Myslím, že jsem čerpal, je, že každá pojistka a odpojit baterii terminálů a pak jsem odstraněny všechny poruchy, tak v nových aitoscan žádná chyba! může být chyba v modrých žárovek plafon? echivocarme nebo dát některé pojistky na vaše stránky? ", a ne k tomu, me crazy!, kdybyste mi poslat stránky elsa každá pojistka, aby to dokázal!

Děkujeme vám!

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: helppppppppppppppp

Příspěvek od ejne »

please write your problem in English or in other language. so we can understand your problem. OK ?
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
duffo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 05.02.2009 22:14
Bydliště: BA - SL

Re: helppppppppppppppp

Příspěvek od duffo »

dobre na neho ides :lol: asi ma nieco so ziarovkami a poistkami povedal by som

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“