ZAVÍRÁNÍ KUFRTU NECHCE SE ZACVAKNOUT - 3C VARIANT

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: ZAVÍRÁNÍ KUFRTU NECHCE SE ZACVAKNOUT - 3C VARIANT

Příspěvek od Mára_VR6 »

Máš číst FAQ, je to na 3. stránce :!:
Btw, do kolika témat to ještě dáš :?: :roll: :roll:

Pásovec: Neboj, už se pracuje na nápravě :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: ZAVÍRÁNÍ KUFRTU NECHCE SE ZACVAKNOUT - 3C VARIANT

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: to ja kuli tomu kupoval novej zamek :| :| :evil:

Uživatelský avatar
Jirik.G
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 05.08.2009 11:09
Bydliště: CZ, Severní Morava

Re: ZAVÍRÁNÍ KUFRTU NECHCE SE ZACVAKNOUT - 3C VARIANT

Příspěvek od Jirik.G »

Hele Mara chce to klid... bohuzel nemam zdejsi forum proctene skrz na skrz tak nevim kde co najit, proto se ptam. Chapu ze vite kde co najit, ja bohuzel ne, takze diky za navod.

Jen se chci zeptat jestli to prostrikani demontovaneho zamku pomuze, protoze mi stale sviti kontrolka ze je kufr otevreny a pritom je zavreny a otevrit jde jedine madlem ze vnitr kufru. Je nutna vymena celeho zamku jak pise "fx99" ?? Davat pred svatky dalsi 2tis. za zamek me dokaze potesit...

Kdyz je to vada od vyroby, kde je teda zaruka ze to nezacne delat po instalaci noveho opet sakra ? Dost toho najezdim, vozim zavazadla, nefukcni kufr v mrazivem ranu je fakt za odmenu... a to jeste nedej boze kdyz jedu s pritelkyni, to je rypavych reci proc jsem si nekoupil obycejnou fabii ze tam by se to nestalo :D

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“