ZAVÍRÁNÍ KUFRTU NECHCE SE ZACVAKNOUT - 3C VARIANT

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
anarky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 21.10.2009 14:13
Kontaktovat uživatele:

ZAVÍRÁNÍ KUFRTU NECHCE SE ZACVAKNOUT - 3C VARIANT

Příspěvek od anarky »

Ahoj, prosím o pomoc s problémem zavírání kufr, prochazel sem forum, narazil sem na podobne problemy ale ne na tento. Proste kdyz zavru viko kufru tak se nezavre at s tim trisknu jak chci, muzu ho bez zmacknuti tlacitka zase zvednout , proste ho muzu zavirat a otevirat jak chci jako kdyby tam ten zamek vubec nebyl. Nesetkal se s tim nekdo? u podobnyho prispevku nekdo psal rozmontovat a prostriknout WD sprejem nebo konkorem ale me se zda ze je ten zamek v haji.

Prosim poradte

anarky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 21.10.2009 14:13
Kontaktovat uživatele:

Re: ZAVÍRÁNÍ KUFRTU NECHCE SE ZACVAKNOUT - 3C VARIANT

Příspěvek od anarky »

prosim help nemuzu s tim hnout, prochazel sem FAQ ale nic sem nenasel. stoji mi auto pred barakem a nejde zavrit kufr nema nekdo reseni!!

PROSIM :roll: :cry:

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: ZAVÍRÁNÍ KUFRTU NECHCE SE ZACVAKNOUT - 3C VARIANT

Příspěvek od pásovec »

Nemohl odejit ten mikrospinac? Co jsem slysel, tak ty ovladaci listy s tim tlacitkem ze zacatku vyroby dost zlobily.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

anarky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 21.10.2009 14:13
Kontaktovat uživatele:

Re: ZAVÍRÁNÍ KUFRTU NECHCE SE ZACVAKNOUT - 3C VARIANT

Příspěvek od anarky »

no prave ono v tom cvaka jakmile ho zmacknu ale proste vysledek zadnej, muzu s tim triskat, zamykat dalkou otevirat a furt nic. :(

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: ZAVÍRÁNÍ KUFRTU NECHCE SE ZACVAKNOUT - 3C VARIANT

Příspěvek od pásovec »

Asi ani zamykani uvnitr nepomuze vid :-) A mas normalni zavirani kufru nebo to elektrické?
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

anarky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 21.10.2009 14:13
Kontaktovat uživatele:

Re: ZAVÍRÁNÍ KUFRTU NECHCE SE ZACVAKNOUT - 3C VARIANT

Příspěvek od anarky »

ne to taky nempomuze, ne eletricke nemam mam klasicky manualni, zda se mi jako by bylo nak zatuhla ta mechanika ale absolutne nevim co s tim

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: ZAVÍRÁNÍ KUFRTU NECHCE SE ZACVAKNOUT - 3C VARIANT

Příspěvek od pásovec »

A zkousel jsi vycistit to pod tim deklikem, ktery chrani ten zamek dole v kufru? Je to takovy odklapavaci plisek.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: ZAVÍRÁNÍ KUFRTU NECHCE SE ZACVAKNOUT - 3C VARIANT

Příspěvek od koldavideo »

:!: Je to vadný zámek. Měl jsem to také. Projevovalo se to hlavně v zimě. Kufr nešel zavřít a když se mi to na několikátý pokus podařilo, tak se mi za jízdy otevřel. Nevím kolik to stálo, protože auto bylo v záruce - ale není to zase tak strašná částka. Vyměnili mi celý zámek. :wink:

anarky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 21.10.2009 14:13
Kontaktovat uživatele:

Re: ZAVÍRÁNÍ KUFRTU NECHCE SE ZACVAKNOUT - 3C VARIANT

Příspěvek od anarky »

tak to je v haji :-( kdyz je ten passat 2007 a mam servisku, myslis ze je to este v zaruce? :roll:

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: ZAVÍRÁNÍ KUFRTU NECHCE SE ZACVAKNOUT - 3C VARIANT

Příspěvek od Allbacore »

anarky píše:tak to je v haji :-( kdyz je ten passat 2007 a mam servisku, myslis ze je to este v zaruce? :roll:
tak teoreticky to este moze byt v zaruke, ak mas neskoru 2007cku 8O
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Re: ZAVÍRÁNÍ KUFRTU NECHCE SE ZACVAKNOUT - 3C VARIANT

Příspěvek od svanco »

ten zámek stoji v rozmezí 1000-1600
měni se to často Audi , Superb , Golfy

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: ZAVÍRÁNÍ KUFRTU NECHCE SE ZACVAKNOUT - 3C VARIANT

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: jo je to zamek ,taky sem daval novej ,ale limusina ,predpokladam ze je stejnej ,cena cca 2000 :roll:

anarky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 21.10.2009 14:13
Kontaktovat uživatele:

Re: ZAVÍRÁNÍ KUFRTU NECHCE SE ZACVAKNOUT - 3C VARIANT

Příspěvek od anarky »

tak sem se naštval ...vyndal sem ten zamek, drzi to ne na sroubech jak by bylo v idealnim pripade ale ne 2 velkych nejtech, tak sem to odvrtal, v zamku neni prakticky nic prevratnyho, je tam moturek, kterej se daval do takovejch tich auticek na autodrahu, malej umelej prevod a dve kovovy zapadky, v tom umelohmotnym prevodu je pruzinka ktera vraci tu zapadku do puvodni polohy aby ten kufr sel po septnuti mikrospinace a otevreni opet zavrit, tadle malinka pruzinka byla rupla a to byl duvod proc to neslo zavrit, ta zapadka se nevracela, jako tak kktskej mechanismus sem este nevidel, chtel bych videt passata kterymu by se to minimalne jednou nestalo. Hruza, zamek sem sehnal z Golfa V za 1tis sou stejny, ale jako koupovat za 2tis v servisu novej by se mi teda fakt nechtelo, este kdyz je to malinkej kousek kovu a plastu nic vic

Patozzi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 14.07.2009 04:46
Bydliště: Praha

Re: ZAVÍRÁNÍ KUFRTU NECHCE SE ZACVAKNOUT - 3C VARIANT

Příspěvek od Patozzi »

Ty zámky se asi serou celýmu koncernu. Mně odešel na Seatu Altea 4 dny po záruce, ve chvíli, kdy jsem zrovna byl na druhý straně Německa, u Karslruhe... Výbornej zážitek. Měl jsem plnej kufr, sehnal jsem provaz a musel jsem ho přivázat aby držel a ustál cestu domů:)

Uživatelský avatar
Jirik.G
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 05.08.2009 11:09
Bydliště: CZ, Severní Morava

Re: ZAVÍRÁNÍ KUFRTU NECHCE SE ZACVAKNOUT - 3C VARIANT

Příspěvek od Jirik.G »

Zdravim, tak se objevil neprijemny problem...

Kdyz zacne mrznout, tak mi zacne blbnout kufr. Jsem z toho pekne vykolejeny, moje nervy zas. Prijdu rano k autu, otevru dvere, pote do kufru ulozim veci a pribouchnu kufr a je zle... cidlo na palubovce hlasi ze kufr je otevreny = pritom kufr je zabouchly a znovu otevrit NEJDE ! Musim jak jelito sklopit zadni sedadlo a rucne zatahnout za kliku uvnit kufru (mam 3C sedan) aby se kufr otevrel, jinak proste neotevru - ani dalkacem, ani tlacitkem na dverich, ani znakem na kufru. Kdyz se mi to stalo poprve, tak jsem jel do servisu, sundali tapec vika kufru, odpojili cidlo, postrikali sprejem a pripojili... cidlo po 5 minutach zhaslo a kufr sel tak mesic jako by se nic nestalo. A dneska rano zas (venku cca -3 stupne), pribouchnu kufr (napodruhe) a hned jsem vedel ze je zle. Cidlo opet hlasi otevreny kufr, ktery je zavreny a nejde otevrit. Je to na vymenu cidla nebo je to spise v zamku ? ? ?
Ma nekdo stejny problem s kufrem? (Blbne to jen kdyz venku mrzne)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“