Sjednocujeme fanoušky VW od roku 1996. Přijeď oslavit dvacetiny klubu na celorepublikový sraz.

20 LET Klubu

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 339 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Porucha zámku řízení
PříspěvekNapsal: 28.11.2016 20:24 
Řidič
Řidič

Hodnost:

Řidič

24.06.2016

93

Praha

Stačí vyměnit mechaniku zámku řízení a jeden mikrospínač na el. části sloupku řízení, mám stejný problém a taky to budu řešit, jen sem měl za to že auto rok 2008+ to mají už vyřešené a zámek v nich drží

Sent from my iPhone using Tapatalk

PříspěvekNapsal: 30.11.2016 16:54 
Nový člen
Nový člen

Hodnost:

Nový člen

08.11.2016

33

Co se v tom zámku vlastně pokazí? Jednou už to na mě taky bliklo. Nedá se jen prostě vyhodit západka z toho zamykacího mechanizmu?

PříspěvekNapsal: 01.12.2016 11:42 
Nový člen
Nový člen

Hodnost:

Nový člen

08.11.2016

33

Nikdo neví? tak to zkusim a uvidim.
Nevíte jestli ten zámek můžu normálně odpojit a jestli to pak po připojení bude zase fungovat? nemusí se nic párovat, nebo nastavovat?

PříspěvekNapsal: 01.12.2016 13:12 
Řidič
Řidič

Hodnost:

Řidič

24.06.2016

93

Praha

Airon píše:
Co se v tom zámku vlastně pokazí? Jednou už to na mě taky bliklo. Nedá se jen prostě vyhodit západka z toho zamykacího mechanizmu?

Podle mě tam přestane správně fungovat mechanická část zámku, někdo to tady řešil podrobněji a i přesně zjistil co tam je za problém. No je to o tom rozebrat celou tyč řízení a zámek odmontovat a není to zrovna práce na hodinu :D Takže jen tak to odpojit a zase tam zapojovat vadný mechanismus je si myslím nesmysl, když už tak mít připravený jiný funkční zámek a případně ho vyměnit ale pak se to musí přizpůsobit s komfortní jednotkou a vyčíst pin klíče a nakódovat ho do el. části zámku řízení.

PříspěvekNapsal: 01.12.2016 13:15 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

04.11.2009

12235

Humpolec

ty umíš přizpůsobit starší zámek?

VW Touareg 2008 R5 + chip
Mitsubishi Colt 1999 1.6 16V 66kw

chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, originál HF, MF volantů, výměny palubních přístrojů pal.pc - maxidot atd, PIN, IMMO, dojezdy km, dojezdy oken - i SAG!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510, zobrazení parkovacích senzoru na navi, mapy atd.. tel 776200941, ODBLOK OBRAZU RNS

Zobrazit autorovy stránky  ICQ  

PříspěvekNapsal: 01.12.2016 13:48 
Nový člen
Nový člen

Hodnost:

Nový člen

08.11.2016

33

Díky. a když ten zámek nechám rovnou odšroubovaný? Bude chodit a "zamykat" naprázdno.
Jestli tomu rozumím správně, tak v zámku je spínač obou krajních poloh. Když zámek nedosáhne krajní polohy odemčeno, tak auto celkem logicky z bezpečnostních důvodů nepovolí start motoru. Já občas musím pohnout volantem sem tam, aby se to odemklo. Západka je asi v tyči a jak na ní působí síla, tak se to neodemkne. Když to bude běhat naprázdno, tak by to mohlo bejt dobrý. No a o nějaký zamykání řízení mi fakt nejde. Stejně to žádnýho zloděje nezastaví.

Jinak já mám kessy, takže oprava v autorizáku asi nebude za těch 4 - 5 tis. co?

PříspěvekNapsal: 01.12.2016 13:54 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

04.11.2009

12235

Humpolec

je úplně jedno jestli máš nebo nemáš kessy

VW Touareg 2008 R5 + chip
Mitsubishi Colt 1999 1.6 16V 66kw

chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, originál HF, MF volantů, výměny palubních přístrojů pal.pc - maxidot atd, PIN, IMMO, dojezdy km, dojezdy oken - i SAG!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510, zobrazení parkovacích senzoru na navi, mapy atd.. tel 776200941, ODBLOK OBRAZU RNS

Zobrazit autorovy stránky  ICQ  

PříspěvekNapsal: 01.12.2016 14:10 
Nový člen
Nový člen

Hodnost:

Nový člen

08.11.2016

33

Jinak mi to dělá jen ráno, když je auto promrzlý. Ohřátý to ještě nikdy neudělalo.

PříspěvekNapsal: 01.12.2016 16:48 
Řidič
Řidič

Hodnost:

Řidič

24.06.2016

93

Praha

Airon píše:
Jinak mi to dělá jen ráno, když je auto promrzlý. Ohřátý to ještě nikdy neudělalo.

Pokud mrzne dělá mi to taky, zámek cvakne třeba 4x než se odemkne a můžu zasunout klíček dál.
Neřekl sem že umím přizpůsobit starší zámek, vypsal jsem stručný postup výměny zámku, konkrétně já budu u sebe dávat novější zámek rok 08 za starší 05.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 339 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]