2.0 FSI

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Marty'SP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 29.05.2014 11:27

Re: 2.0 FSI

Příspěvek od Marty'SP »

Jojo to bylo jen na zjištění spotřeby :-D
VW PASSAT B6 2.0 110 kW FSI, BLR, černá metalíza Sport limousine

Uživatelský avatar
Saaw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 338
Registrován: 19.01.2014 22:31
Bydliště: Bratislava

Re: 2.0 FSI

Příspěvek od Saaw »

Chlapi ja vam tak zavidim tu spotrebu :D
VW Passat B7 Variant Highline DSG 2.0 TSI 155 kW 211hp, Mocca anthrazit, 18" VW Kansas, interier hnedo-čierna koža + drevodekor Zebrano, Dynaudio, Kessy

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.0 FSI

Příspěvek od CoolXman »

bez prumerny rychlosti a aspon drahy je to o nicem to cislo spotreby
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
Marty'SP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 29.05.2014 11:27

Re: 2.0 FSI

Příspěvek od Marty'SP »

Chlapi chtěl bych se zeptat jestli jsem jediný nebo i někomu z vás tenhle motor na volnoběhu občas skubne.
VW PASSAT B6 2.0 110 kW FSI, BLR, černá metalíza Sport limousine

Uživatelský avatar
nemecek
Člen klubu
Příspěvky: 186
Registrován: 02.08.2013 21:15
Bydliště: Praha

Re: 2.0 FSI

Příspěvek od nemecek »

Heleď vzhledem k tomu, že tady má min. 95% lidí TDI, tak velkou odezvou počítat nemůžeš.
Já chodívám s TSFI na výzvědy vedle k sousedům do Golfové sekce nebo na škodovácká fóra.
Zkus se mrknout třeba sem: http://forum.skodahome.cz/forum/361-motor-20-fsi/" onclick="window.open(this.href);return false;
Audi A4 Avant TDI B9 2016 110 kW Manhattan gray
Bylo: VW Passat Variant Highline 2.0 TFSI 2006

Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.0 FSI

Příspěvek od selatko »

desertér
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

Uživatelský avatar
nemecek
Člen klubu
Příspěvky: 186
Registrován: 02.08.2013 21:15
Bydliště: Praha

Re: 2.0 FSI

Příspěvek od nemecek »

selatko píše:desertér
twl, to je o dostupných informacích, ne o dezerci. O benzíňákách se tady v tomhle fóru dozvíš málo a tak to je. Takže proč se nemrknout někam jinam kde mají stejný motory.
Ale že bych dezertoval, to bych pašíkovi neprovedl.
Audi A4 Avant TDI B9 2016 110 kW Manhattan gray
Bylo: VW Passat Variant Highline 2.0 TFSI 2006

Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.0 FSI

Příspěvek od selatko »

Však jasný :) každopádně slovo dezertér/desertér je velice zajímavé :D nepodařilo se mi najít, který je správně. Česky asi dezertér, ale no tak ..
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

Uživatelský avatar
Marty'SP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 29.05.2014 11:27

Re: 2.0 FSI

Příspěvek od Marty'SP »

Diky za radu.Jinak včera jsem natankoval plnou.Dnes jsem dokončil oněch 200 km a dotankovaval jsem do plný 11,5 l.Jízda normální s občasným předjížděním,žádný plouzeni ani závodění.
VW PASSAT B6 2.0 110 kW FSI, BLR, černá metalíza Sport limousine

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: 2.0 FSI

Příspěvek od hkr »

Tak to ti tleskám, protože takhle neumim jet ani s nafťákem...
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.0 FSI

Příspěvek od selatko »

to sme dva :D 5,75L/100km se nemám šanci dostat ..
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

Uživatelský avatar
Marty'SP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 29.05.2014 11:27

Re: 2.0 FSI

Příspěvek od Marty'SP »

Sám nevím jak to ten passat dělá.Jen vím ze se co nejvíc snažím dojíždět do křižovatky a obcí se zarazenou rychlosti a brzdy použít jen minimálně a přidávat plyn plynule,neseslapnout ho skoro na zem a čekat až se rozjede ale přidávat postupně.
VW PASSAT B6 2.0 110 kW FSI, BLR, černá metalíza Sport limousine

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: 2.0 FSI

Příspěvek od Prochy01 »

Marty'SP píše:Sám nevím jak to ten passat dělá.Jen vím ze se co nejvíc snažím dojíždět do křižovatky a obcí se zarazenou rychlosti a brzdy použít jen minimálně a přidávat plyn plynule,neseslapnout ho skoro na zem a čekat až se rozjede ale přidávat postupně.
:-))) promiň, ale tehle konkretni debatě o spotřebě se neda nic jineho nez smát :-)) jak popisuješ svuj styl, tak tim bych jezdil za ctyri litry, ale to je v zásadě fuk... pokud ti jde o spotřebu, asi si mel volit jinaci motor ;-) a u dvojky benzinu bys asi sporebu vubec resit nemel... uz jen fakt, ze to meris a "resis" svědci o tom, ze sis nejspis nevybral uplne idealni motor :-)))

Ale je samozrejme jasne, ze pri plynule jízdě je spotřeba nejnižší, o tom zadna... soucasne to ale neni nic překvapivého!!! Zkus najet na dálnici, drzet alespon 130 a ta spotřeba bude uplne jinde... a to uz vubec nemluvím o tom, jestli je auto plny a jestli je treba neco na střeše... Jo a pokud bys chtel rekordně nízkou spotřebu, tak to je pak idealni dojet nekam nahoru do Alp, tam natankoval, vymazat palubak a jet plynule z kopce do 90 a garantuju ti spotřebu pod 5 litru... to je vyzkoušený, jsou tu i takovy experti/expertky :-)))
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
Marty'SP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 29.05.2014 11:27

Re: 2.0 FSI

Příspěvek od Marty'SP »

Já s tím motorem problém nemám.jen mě proste udivuje ze mají všichni spotřebu 7,5l a já 5,9.jinak dnes jsem jel 120 km/h a stačí nemít plyn porad na podlaze a využívat setrvačnosti a okamžitou spotřebu jsem měl 6,5 l.
VW PASSAT B6 2.0 110 kW FSI, BLR, černá metalíza Sport limousine

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: 2.0 FSI

Příspěvek od Prochy01 »

Marty'SP píše:Já s tím motorem problém nemám.jen mě proste udivuje ze mají všichni spotřebu 7,5l a já 5,9.jinak dnes jsem jel 120 km/h a stačí nemít plyn porad na podlaze a využívat setrvačnosti a okamžitou spotřebu jsem měl 6,5 l.
Ale jo, jasny, ale je to o stylu jízdy, ne o výjimečně sporivym aute :-)...kdyz proste jedes plynule a s určitou predvidavosti, neslapes rozjezdy a nebrzdis na posledni chvili ale misto toho zbrzdujes motorem, tak je to jasny...ale neni to nic výjimečného, to mi věř...kazdy jiny auto by s "tebou" jelo za stejnou spotřebu... Jenže kazdy takhle nejezdi a proto maji i jinou spotřebu... To za kolik auto jede zásadně ovlivňuje řidič. Sam jedu stejnou 150 km trasu s naftakem kdyz je provoz a neni na střeše kolo za 5,3 (a to tam mam dálnici, na ktery tomu pak slapnu), nebo klidne i za 7,2 kdyz je volno, mazu to a mam na střeše kolo... a pokud bych jel predpisovku a dálnici do 120 jak píšeš, tak budu nekde u 5litru, mozna i pod pet...a to je nafta, ktera ten výkyv spotřeby nema tak markantní...takze te ubezpecuju, ze auto ti žere stejne jako klukům, co maji spotřebu treba 11l, jen ty jezdis "na spotřebu" neboli aby to vyznělo lip, hlavou :-))
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“