Chladicí kapalina

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Chladicí kapalina

Příspěvek od zbuj »

Tak uz jsem dolil vse ok, tak uvidime, voda byla stejne barvy jako jsem koupil (cervena:-) diky vsem
V nadobce neby zadne znamky oleje... co by to znamenalo?? veslo tam asi tak 1/7 1litrove kapaliny, coz je docela malo, bylo tam cc 0.5cm pod riskou min.
Auto je trosku srandovni pred zimou, v pondeli se rozsvitila kontrolka "spatne zadni mlhove svetlo" a pritom je ok, uz to samo zmizlo :mrgreen: a ted ta voda :lol: co dale...??? 8O

Diky vsem za helpa.

Zatim.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Chladicí kapalina

Příspěvek od pásovec »

Asi se auto nudí a tímhle ti dělá takový menší srandičky ;-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Chladicí kapalina

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: tu prasklou hlavu řesí vw tzv.opravnou sadou 8O

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Chladicí kapalina

Příspěvek od zbuj »

Lidi obracim se na vas s prozbou:
ted mi volala zena, ze se ji v aute rozsvitila chladici kapalina zase. je tam cc 3mil. pod ryskou. Pred mesicem jsem tam dolil asi 2deci a ted znovu poklesla....

Cim myslite ze to muze byt???
Mam hledat nejakou dirku nebo co mi doporucujete, popripade jestli nekdo nemel stejny problem??

diky vsem.

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: Chladicí kapalina

Příspěvek od romanx »

zbuj píše:Lidi obracim se na vas s prozbou:
ted mi volala zena, ze se ji v aute rozsvitila chladici kapalina zase. je tam cc 3mil. pod ryskou. Pred mesicem jsem tam dolil asi 2deci a ted znovu poklesla....

Cim myslite ze to muze byt???
Mam hledat nejakou dirku nebo co mi doporucujete, popripade jestli nekdo nemel stejny problem??

diky vsem.

no mě tekl ve spodní části nepatrně chladič a zjistil jsem to jen jedním způsobem že jsem šáhnul do jednoho a pak druhýho rohu a zkusil jestli je to sladký......protože venku bylo mokro a bylo mokrý všechno okolo ....no sladký to bylo a pak už nebyl problém najít místo úniku ......ale unikalo mi cca. 2 deci za hodinu jízdy......tohle by mohlo být těsnění pod hlavou nebo hlava a nebo fakt nepatrný únik na hadicích nebo chladiči ale bude se to blbě hledat .... :(

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Chladicí kapalina

Příspěvek od Michalj »

Pokud to neutíká motorem (pod hlavou) tak se takový minimum bude fakt špatně hledat, jednou jsem měl něco podobného a musel sem s tím jezdit tak dlouho až se to projevilo a bylo to fakt mikrodírka v chladiči a ještě to utíkalo pouze , když se to ohřálo a bylo pod tlakem, hrozná věc a bezmoc.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Chladicí kapalina

Příspěvek od pásovec »

Nejpravděpodobnější se jeví asi hlava.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Chladicí kapalina

Příspěvek od fx99 »

:cry: hlava :?:

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Chladicí kapalina

Příspěvek od zbuj »

A proc zrovna hlava?? Muze to byt cokoliv ne?? Jak to teda poznam ze je to hlava??
Diky.

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Chladicí kapalina

Příspěvek od Michalj »

Zkus se podívat jestli na víčku od oleje není taková bílá pěna, když jej otevřeš, ale pokud to utíká málo tak tam být nemusí, je to jeden z příznaků.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Chladicí kapalina

Příspěvek od pásovec »

No proč hlava, protože tyhle typy trpí na praskání hlav a tvorbu mikrotrhlin.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Chladicí kapalina

Příspěvek od zbuj »

Chlapi, jeste jedna otazka, dnes se na to mrknu-pokud nenajdu nic od kud by to kapalo, popripade vodu v oleji neno naopak, asi nema cenu auto strkat do servisu ze?? Respy prisel s navrhem tam trosku prilit nejake te smesy, ktera najde a zalepi malou dirku, myslite ze bych to mel vyzkouset?? Kdo ma nejake zkusenosti pls - jak se to jmenuje a jak se s tim zachazi? Popr. Jestli to neuskodi nejak? A za par tydnu problem neresil znovu...

Diky.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Chladicí kapalina

Příspěvek od pásovec »

Já bych tam tohle nelil !
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Chladicí kapalina

Příspěvek od Michalj »

zbuj píše:Chlapi, jeste jedna otazka, dnes se na to mrknu-pokud nenajdu nic od kud by to kapalo, popripade vodu v oleji neno naopak, asi nema cenu auto strkat do servisu ze?? Respy prisel s navrhem tam trosku prilit nejake te smesy, ktera najde a zalepi malou dirku, myslite ze bych to mel vyzkouset?? Kdo ma nejake zkusenosti pls - jak se to jmenuje a jak se s tim zachazi? Popr. Jestli to neuskodi nejak? A za par tydnu problem neresil znovu...

Diky.
Taky bych se bál , hlavně že to zalepí někde náký čidlo nebo kanálek v bloku... , ale pokud to existuje tak tam bude návod použití a kdy jo a kdy ne to použít, to těhle novejch motorů bych se bál. U 120cítky bych to tam napral :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Chladicí kapalina

Příspěvek od re5pekt »

No nejlepsi by bylo, pokud by ti nekdo mohl natlakovt chladici soustavu na treba 1bar a sledovat, jestli se tlak bude pomalu ztracet.
Ale zkus okouknout ten chladic a hadice, nekde ti muze opravdu unikat a treba bude nekde cervene zabarvena

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“