Zapojenie snimaca tlaku G450

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
svalent
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 30.06.2009 06:48
Bydliště: Banska Bystrica, SR

Zapojenie snimaca tlaku G450

Příspěvek od svalent »

Ahojte,
podla diagnostiky mam "001139 Tlakovy snimac výfuku (G450) signal prilis velky" (hoci bol snimac meneny 04/2008), zatial som len rozpojil/spojil konektor v priestore motoru ci nahodou kontakt , ale nepomohlo. Nez kupim novy - nemate nahodou niekto zapojenie toho snimaca (mám 03g 906 051a co bude asi to iste ako 059 906 051A / 076 906 051A, motor mam BLS) - nez budem kupovat novy ze by som skusil premerat.... Chyba naskoci este pred startom motora, takze inde problem asi nebude.
/predpokladam kostra, +12v, Vout... slo by to aj vydedukovat ale ak by nahodou mal niekto po ruke (nemam elsu)/

PS: pripadne nejaky typ kde by som ho lacno kupil (novy/zanovny)


vdaka

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojenie snimaca tlaku G450

Příspěvek od newmann75 »

svalent píše:Ahojte,
podla diagnostiky mam "001139 Tlakovy snimac výfuku (G450) signal prilis velky" (hoci bol snimac meneny 04/2008), zatial som len rozpojil/spojil konektor v priestore motoru ci nahodou kontakt , ale nepomohlo. Nez kupim novy - nemate nahodou niekto zapojenie toho snimaca (mám 03g 906 051a co bude asi to iste ako 059 906 051A / 076 906 051A, motor mam BLS) - nez budem kupovat novy ze by som skusil premerat.... Chyba naskoci este pred startom motora, takze inde problem asi nebude.
/predpokladam kostra, +12v, Vout... slo by to aj vydedukovat ale ak by nahodou mal niekto po ruke (nemam elsu)/

PS: pripadne nejaky typ kde by som ho lacno kupil (novy/zanovny)


vdaka
04/2008 to je ještě v záruce! zajdi ho vyměnit.
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojenie snimaca tlaku G450

Příspěvek od Barthez »

newmann75 píše:
svalent píše:Ahojte,
podla diagnostiky mam "001139 Tlakovy snimac výfuku (G450) signal prilis velky" (hoci bol snimac meneny 04/2008), zatial som len rozpojil/spojil konektor v priestore motoru ci nahodou kontakt , ale nepomohlo. Nez kupim novy - nemate nahodou niekto zapojenie toho snimaca (mám 03g 906 051a co bude asi to iste ako 059 906 051A / 076 906 051A, motor mam BLS) - nez budem kupovat novy ze by som skusil premerat.... Chyba naskoci este pred startom motora, takze inde problem asi nebude.
/predpokladam kostra, +12v, Vout... slo by to aj vydedukovat ale ak by nahodou mal niekto po ruke (nemam elsu)/

PS: pripadne nejaky typ kde by som ho lacno kupil (novy/zanovny)


vdaka
04/2008 to je ještě v záruce! zajdi ho vyměnit.
Jak to nakonec dopadlo? Dneska jsem chybu nasel taky na diagu. Ta sama hlaska. Motor jde normalne.... Diky
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojenie snimaca tlaku G450

Příspěvek od Barthez »

Je to on?

Je na nej krasne pristup. Nestahuje se na nej kulance nebo tak neco? Je presne naproti mototorove steny na motoru - po prave strany klapky....
Přílohy
P5149373aa.jpg
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojenie snimaca tlaku G450

Příspěvek od svanco »

JJ to je on už jsem to měnil kolegovi.Kulance ? stoji to 1500 nové ale když to uznaj tak proč ne :D

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojenie snimaca tlaku G450

Příspěvek od Barthez »

svanco píše:JJ to je on už jsem to měnil kolegovi.Kulance ? stoji to 1500 nové ale když to uznaj tak proč ne :D
parada. diky moc! jinak po vymazani chyb mi tam chyba zustala, ale motor jde uplne v pohode( na budikach nic nesviti ). Muzu s tim neco jeste najed nebo je to nebezpecne.... poskodit DPF nebo tak neco to nemuze?
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

svalent
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 30.06.2009 06:48
Bydliště: Banska Bystrica, SR

Re: Zapojenie snimaca tlaku G450

Příspěvek od svalent »

...len dodam ze sice som nenasiel ani meranim nezistil zapojenie snimaca (co bola skor sekundarna uloha - kedze mi slo len o overenie ci je chyba v snimaci alebo nebodaj niekde v kabelazi/prevodniku aby som zbytocne nekupoval novy. Meranim by so ho samozrejme tak ci tak neopravil) nakolko sa mi podarilo zohnat novy za cca 30€ a po jeho vymene uz bolo vsetko OK. Chybu som vymazal a viac sa uz neobjavila. Este dodam ze som pred vymenou skusal ho vycistit (len jemne alkalicke roztoky ziadne "kyseliny" :) ) ale aj ked nejake sadze z neho vysli funkciu som mu uz nevratil, mam skor podozrenie ci nebol poskodeny vysokou teplotou (ale to uz na veci vela nezmeni). Kazdopadne je to notoricky znamy problem a tento typ suciastky je neopravitelny takze treba len hladat dobru cenu (zamestnanecka zlava je asi optimum...).

S.

Uživatelský avatar
capo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 12.02.2008 09:47

Re: Zapojenie snimaca tlaku G450

Příspěvek od capo »

009298 - Diesel Particle Filter; Differential Pressure Sensor
P2452 - 000 - Elect. Malfunction - Intermittent

Už mi to taky hází chybu....
Podle Rosstech je řešení
a) Check Fuse(s)
b) Check Wiring and/or Connector(s) from/to Exhaust Pressure Sensor 1 (G450)
c) Check/Replace Exhaust Pressure Sensor 1 (G450)

Takže jdu podívat na hadičky a kabeláž... Pokud budu kupovat novej sensor, má smysl jen origo, nebo Bosch bude třeba v klidu?
Minulost : Passat Variant 3C MR2010, 2.0 TDI 125 kW, DSG, R-LINE; Pak chvilku Octavia 2,0TSI DSG L&K
Současnost : Passat Variant B8 MR2016, BiTDI a dost solidní výbavička ;)

Uživatelský avatar
Fireee
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 08.05.2018 08:24

Re: Zapojenie snimaca tlaku G450

Příspěvek od Fireee »

G450 je známé "kurvítko". Koupit originál BOSCH, vyměnit, přizůsobit hodnoty diagnostikou a jezdit.
B8 2.0 TDi 110 kW @chip 135 kW
Genevo One na palubě - jsem pro férový elektronický boj ;-)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“