TYC RIADENIA 3C/ bliká žhavenie

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
LUKAS 3C
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 23.12.2009 18:58

TYC RIADENIA 3C/ bliká žhavenie

Příspěvek od LUKAS 3C »

Zdar Kolegovia.

Potrebujem súrne pomôcť s tyčou riadenia- Pomali ale isto mi to odchádza. A taktiež mi blíka žhavanie a píše MOTOR DO DILNY -ma to stým nečo spoločné ?

Všetky temy som si čítal ale nič sa nedozvedel

Nedá sa tá tyč nejak oklamať že ju nejak odpojím elektroniku...alebo či sa to neda rozobrať preletovať atd......Nemám zbytočných 650eur za novú ! .


DAKUJEM za Rady .

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: TYC RIADENIA 3C/ bliká žhavenie

Příspěvek od lukasko144 »

LUKAS 3C píše:Všetky temy som si čítal ale nič sa nedozvedel.
Skor si asi chcel napisat vsetky temy som neprecital, inak by si vedel, ze sa to tu uz riesilo..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

LUKAS 3C
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 23.12.2009 18:58

Re: TYC RIADENIA 3C/ bliká žhavenie

Příspěvek od LUKAS 3C »

Ja viem že sa to tu riešilo.....len nikde som nenasiel že či sa dá ta tyč riadenia opravit....alebo nejak odpojit riadiacu jednotku uzamykania volantu..

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: TYC RIADENIA 3C/ bliká žhavenie

Příspěvek od mrmaryII »

Neda sa to obist. Jeho sucastou je transmitter, uzamykanie volantu, cast imobilizera....
Budes musiet investovat, inak to uz nebude.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“