Příliš drahá prověrka Pašíka zimou...........

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Whiter
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 27.09.2008 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Příliš drahá prověrka Pašíka zimou...........

Příspěvek od Whiter »

krucinal píše:wauuuuu-maskr.Děkuju za info-jdu si to hodit........... :(
Kamarad si nechal vymenit jeden vstrik na Octavii II /stejny motor, jako mas ty/ a platil tusim 17tis. kc..

Uživatelský avatar
krucinal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 10.04.2008 21:23
Bydliště: Třeboňsko

Re: Příliš drahá prověrka Pašíka zimou...........

Příspěvek od krucinal »

zbuj píše:Cus neztracej nadeji :!: mam vice moznosti co tam hodit podle me... spoj uzitecne s prijemnym a vajed do diesel power tam myslim meni i vstriky s vyladenim motoru na zvyseni vykonu :mrgreen: :mrgreen: a myslim, ze to bude i levnejsi nez u VW taky existujou int. obchody kde se daji stejne soucasti jako prodava VW sehnat za polovinu nebo aspon se znatelnou cenou, jak jsem se presvedcil u spojky :wink: Urcite je vice moznosti a s tim zda mas menit vsechny... zalezi jak se na to citis protoze je vetsinou takovym pravidlem, ze kdyz odejde jeden - tak ty ostatni taky na sebe nenechaj dlouho cekat :(

Jojo,musím počkat.Odzkouší je všechny,ale až po novým roce.Holt BKP co tam mám se klukům od VW prý moc nepovedl.Ta cena za kus je ale masakr.Ale stejně je to divný,že to odešlo všechno najednou :( :( :( :(

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Příliš drahá prověrka Pašíka zimou...........

Příspěvek od pásovec »

Jojo, BKP je opravdu jeden z nejhorších motorů, co opustil fabriku... Kamarád má BKP a 2005 a nahlásilo mu to vstřik, mechanik mu poradil brát jen premiovou naftu, já mu poradil ještě pořádně zatápět pod kotlem a hle, za pár měsíců jsou závady pryč :-)

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Příliš drahá prověrka Pašíka zimou...........

Příspěvek od zbuj »

Chlapi, ja sam ma BKP a muzu za sebe rict max. spokojenost.... moje povinne investice - jenom jedna a to pal. cerpadlo prdlo, tot vse....

vsechny veci jako rozvody atd jsem delal pro klid na dusi, takze ja osobne neverim tomu, ze BKP je uplny shit.... kazdy motor ma sve vyhody a pokud se knemu chovas jak se slusi a patri...

A vubec bych nesvadel chybu na druh motoru jen proto, ze odesli vstriky... podivejte se na jakou naftu jezdite atd. reknu vam, ze radeji bych je vymenil a potom uz vis, ze mas na dalsi dejme tomu 200 000km klid, co te muze jeste podkat?? spojka coz je taky normalni, nebo turbo no jo hold to jsou polozky docela dost fin. narocne, ale zase kdyz uz je vymenis tak mas klid... :mrgreen:
Vsechno spatne k necemu dobre... ja osobne si taky myslim, ze me cekaj co nevidet 8O

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Příliš drahá prověrka Pašíka zimou...........

Příspěvek od Mára_VR6 »

standokan píše:mlč traktoristo :mrgreen: a šetři :roll:
Body :lol: :mrgreen: :lol: :lol:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Příliš drahá prověrka Pašíka zimou...........

Příspěvek od zviratko »

U APM stojí vstřik Bosch mě cca 11tis. - 3tis. za vrácení starého dílu , tudíž výsledná cena je cca 8tis. za jeden vstřik , což není zase taková tragédie.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
Jirik.G
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 05.08.2009 11:09
Bydliště: CZ, Severní Morava

Re: Příliš drahá prověrka Pašíka zimou...........

Příspěvek od Jirik.G »

Jak to tu tak pročítám, tak mě ty vstřiky celkem děsí ... jsem lamka, tak se zeptám na rovinu, jak to vydíte s mým BKC 1.9tdi, cca 150 tis. km, r.v.05 ?? Jsou BKC stejně poruchový jako BKP ?

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Příliš drahá prověrka Pašíka zimou...........

Příspěvek od pásovec »

Záleží, na co ten motor jezdí. Jak už jsem psal jinde, člen Sefo to opravil premiovou naftou a aditivy.

Uživatelský avatar
sphinxx
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1518
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov u Opavy

Re: Příliš drahá prověrka Pašíka zimou...........

Příspěvek od sphinxx »

Jirik.G píše:Jak to tu tak pročítám, tak mě ty vstřiky celkem děsí ... jsem lamka, tak se zeptám na rovinu, jak to vydíte s mým BKC 1.9tdi, cca 150 tis. km, r.v.05 ?? Jsou BKC stejně poruchový jako BKP ?

je obrovský rozdíl mezi 1,9TDI a 2,0 TDI.

řekl bych že máš klid, jen mu dávej to co je třeba :)
:zzz:

Uživatelský avatar
Jirik.G
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 05.08.2009 11:09
Bydliště: CZ, Severní Morava

Re: Příliš drahá prověrka Pašíka zimou...........

Příspěvek od Jirik.G »

pásovec píše:Záleží, na co ten motor jezdí. Jak už jsem psal jinde, člen Sefo to opravil premiovou naftou a aditivy.
Jo v jiném tématu jsi psal, že mi doporučuješ Benzinu plus - jenže já mám v okolí akorát klasické Benziny kde jen klasická nafta. Benzinu plus mám celkem z ruky, tak jezdím jen na Shlelku (jezdím na jejich Diesel Extra). Někde jsem četl, že když jezdíš pouze na klasickou naftu a pak přejdeš na "lepší" s různými přísadami, tak právě může docházet při prvním načerpání k ucpávání od uvolněných nečistot. Např. Shell V-Power Diesel (prémiová nafta) má v sobě nějaké "čistící" capinky, tak to prý uvolní sajrajt po prvním načerpání a může být zle... nevím co je na tom pravdy, doteď jezdím na Diesel Extra a bez problému. Přejdu tedy na V-Power a uvidíme, snad se nic neucpe :?

Akorát nevím jaká aditiva přidávat, nějaké tipy prosím poraď jestli máš zkušenost. Nebo stačí jen ty co obsahuje V-Power Diesel ?

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Příliš drahá prověrka Pašíka zimou...........

Příspěvek od pásovec »

Nejdřív bych zkusil ten Vpower, ted je obzlaste kvalitni, dovazi se docasne ze zahranici. Dobre zkusenosti jsou s aditivem "VIF".
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Jirik.G
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 05.08.2009 11:09
Bydliště: CZ, Severní Morava

Re: Příliš drahá prověrka Pašíka zimou...........

Příspěvek od Jirik.G »

OK, o víkendu jedu na hory, vemu plnou V-Power, uvidíme jestli půjde poznat nějaký rozdíl ... hlavně abych dojel teda :D

Aditivum "VIF" vyzkouším v průběhu dalšího týdne až ho koupím, uvidíme. Dal jsi dobrý tip, našel jsem článek s testy, VIF vyhrál: http://www.41.cz/vif/doc/test_aditiv.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Příliš drahá prověrka Pašíka zimou...........

Příspěvek od pásovec »

Já vím, že vyhrál, proto jsem ti to poradil. Dej mu pěkně nažrat cestou, žádný šolíchání, třeba to taky pomůže.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Jirik.G
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 05.08.2009 11:09
Bydliště: CZ, Severní Morava

Re: Příliš drahá prověrka Pašíka zimou...........

Příspěvek od Jirik.G »

:D to víš že bych mu dal pěkně do těla, ale v tomhle počasí nevím nevím, tady u nás na Moravě je momentálně kosa a sněhu jak v ruském filmu... moc rychle se jezdit nedá a o víkendu má opět soustavně snežit, kua už aby bylo jaro :?

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Re: Příliš drahá prověrka Pašíka zimou...........

Příspěvek od Rudi »

Jirik.G píše:OK, o víkendu jedu na hory, vemu plnou V-Power, uvidíme jestli půjde poznat nějaký rozdíl ... hlavně abych dojel teda :D

Aditivum "VIF" vyzkouším v průběhu dalšího týdne až ho koupím, uvidíme. Dal jsi dobrý tip, našel jsem článek s testy, VIF vyhrál: http://www.41.cz/vif/doc/test_aditiv.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
než předraženej a nic moc Vpower, tak radši Vervu od benziny
Obrázek
dObRi dEN!

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“