webasto nezavisle topeni

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
protecta.sk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 28.12.2009 21:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od protecta.sk »

to Luda: Prosim nevies kde zozeniem kable?

all:
Tak konecne mam doma balicek, hmmm... clovek by cakal ze to bude vacsie, nevadi:):):)
pozrite na foto, toto je v cene, plus spojky na pripoenie hadic a este zistim cenu kablov.
Přílohy
Climatronic s webastom a vyhrevom čelného skla, plus duálny vnútorný obeh:)
Climatronic s webastom a vyhrevom čelného skla, plus duálny vnútorný obeh:)
zadna strana a stitok
zadna strana a stitok
fesak co?
fesak co?
udaje
udaje
zopar poz:)
zopar poz:)
miluje kameru:)
miluje kameru:)
a kamera miluje jeho:)
a kamera miluje jeho:)
Chcete VW nálepky, hrnčeky a pod?
Vyrezávaná reklama, reflečné nálepky (biela, čierna, rôzne farby), potlač predmetov, tričiek, hrnčeky, tašky a iné, už od 1Ks.
info@q-tek.sk alebo +421 915 835345

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Michalj »

Tak pak pípni na kolik to vyšlo celkem a jestli to funguje.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Radek.Sojak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 02.01.2008 22:37

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Radek.Sojak »

protecta.sk píše:to Luda: Prosim nevies kde zozeniem kable?

all:
Tak konecne mam doma balicek, hmmm... clovek by cakal ze to bude vacsie, nevadi:):):)
pozrite na foto, toto je v cene, plus spojky na pripoenie hadic a este zistim cenu kablov.

Hezké, to máš ale pouze na příhřev motoru, že? Mám to v autě origo (úplně stejné), bohužel mi přestal fungovat...

Uživatelský avatar
protecta.sk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 28.12.2009 21:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od protecta.sk »

to by malo byt normalne webasto nezavisle vyhrievanie, nie len na prihrev motoru, preto aj ten climatronic.

a treba menit aj "skrin rozdelovace" v klime? 3C1898353C ???
Luda co vsetko si ty menil v aute, aj "jednotka cerpaci pro vozi s NT" 3C0919673C ?

prosim napis mi co vsetko mi este treba nech to nerozoberame na 10krat, nech rovno pokupujem. Uz viem ze musim sadu vedenia, spojky, jednotku cerpadla s davkovanim a vodne hadice a spojky pre ne, ako ja na prvej strane v popise, ale treba aj klime nieco menit okrem climatronicu a v palovovom cerpadle? druhu bat zatial nejdem davat, iba ak by 1 nezvladala.
Naposledy upravil(a) protecta.sk dne 11.01.2011 13:06, celkem upraveno 1 x.
Chcete VW nálepky, hrnčeky a pod?
Vyrezávaná reklama, reflečné nálepky (biela, čierna, rôzne farby), potlač predmetov, tričiek, hrnčeky, tašky a iné, už od 1Ks.
info@q-tek.sk alebo +421 915 835345

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Michalj »

To je nezávislé teplovodní topení.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Radek.Sojak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 02.01.2008 22:37

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Radek.Sojak »

protecta.sk píše:to by malo byt normalne webasto nezavisle vyhrievanie, nie len na prihrev motoru, preto aj ten climatronic.
Já tomu zase tolik nerozumím, ale proč jsi tam již nedal k tomu určený TT-E, když už to děláš nové? Máš tam na fotkách originál příhřev motoru TT-V. To je z Polska? Podle polepů.. Nebo od koho to je?

http://webasto.cz/am/cz/am_automobile_3177.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
protecta.sk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 28.12.2009 21:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od protecta.sk »

ktore teraz? to co mam ja? resp to so je na obrazku je len na prihrev?
Chcete VW nálepky, hrnčeky a pod?
Vyrezávaná reklama, reflečné nálepky (biela, čierna, rôzne farby), potlač predmetov, tričiek, hrnčeky, tašky a iné, už od 1Ks.
info@q-tek.sk alebo +421 915 835345

Uživatelský avatar
protecta.sk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 28.12.2009 21:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od protecta.sk »

jj z polska, no TT-E alebo C je analogove, potrebujes k tomu hodiny, ja som chcel nastavovat cez Maxidot.
Radek.Sojak píše:
protecta.sk píše:to by malo byt normalne webasto nezavisle vyhrievanie, nie len na prihrev motoru, preto aj ten climatronic.
Já tomu zase tolik nerozumím, ale proč jsi tam již nedal k tomu určený TT-E, když už to děláš nové? Máš tam na fotkách originál příhřev motoru TT-V. To je z Polska? Podle polepů.. Nebo od koho to je?

http://webasto.cz/am/cz/am_automobile_3177.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Chcete VW nálepky, hrnčeky a pod?
Vyrezávaná reklama, reflečné nálepky (biela, čierna, rôzne farby), potlač predmetov, tričiek, hrnčeky, tašky a iné, už od 1Ks.
info@q-tek.sk alebo +421 915 835345

Radek.Sojak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 02.01.2008 22:37

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Radek.Sojak »

protecta.sk píše:ktore teraz? to co mam ja? resp to so je na obrazku je len na prihrev?
to, co je na fotce, ale píšu, že tomu nerozumím! Já mám ve svém Passatu 3C TT-V, které je na fotce, ale údajně se prý dá předělat na nezávislé topení.. Jen nechápu, proč tedy rovnou nekoupit TT-E, jestli to není lepší? Jen se ptám, protože samotného mě to zajímá..

Uživatelský avatar
protecta.sk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 28.12.2009 21:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od protecta.sk »

jasne, ved ja tiez pisem len to co som pozachytoval:) ale TT E a C by malo byt len analogove, proste to dorobis do akehokolvek auta aj do trabanta, lebo to je samostatne, to sa spusta bud hodinamy alebo telestart s dialkovym popripade mobilom, ale to nejde po CANe, toto TT-V by malo byt po CANe a namiesto tych malych hodiniek si to nastavujes cez Maxidot. Luda to ma domontovane. A vraj skoro kazdy passat TDi ma prihrev a ten potom sa vraj da prerobit na nezavisle, ale to uz neviem ako, ja som zobral toto cele a teraz mi tereba este ako tak pozeram hadice, kable a asi aj palivove cerpadlo s davkovanim, len to neviem nikde zohnat, a nove stoji 315€.
Chcete VW nálepky, hrnčeky a pod?
Vyrezávaná reklama, reflečné nálepky (biela, čierna, rôzne farby), potlač predmetov, tričiek, hrnčeky, tašky a iné, už od 1Ks.
info@q-tek.sk alebo +421 915 835345

Radek.Sojak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 02.01.2008 22:37

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Radek.Sojak »

protecta.sk píše:jasne, ved ja tiez pisem len to co som pozachytoval:) ale TT E a C by malo byt len analogove, proste to dorobis do akehokolvek auta aj do trabanta, lebo to je samostatne, to sa spusta bud hodinamy alebo telestart s dialkovym popripade mobilom, ale to nejde po CANe, toto TT-V by malo byt po CANe a namiesto tych malych hodiniek si to nastavujes cez Maxidot. Luda to ma domontovane. A vraj skoro kazdy passat TDi ma prihrev a ten potom sa vraj da prerobit na nezavisle, ale to uz neviem ako, ja som zobral toto cele a teraz mi tereba este ako tak pozeram hadice, kable a asi aj palivove cerpadlo s davkovanim, len to neviem nikde zohnat, a nove stoji 315€.
nesháníš tohle? http://auto.bazos.cz/inzerat/8270245/Na ... p-nove.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
protecta.sk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 28.12.2009 21:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od protecta.sk »

Radek.Sojak píše:
protecta.sk píše:jasne, ved ja tiez pisem len to co som pozachytoval:) ale TT E a C by malo byt len analogove, proste to dorobis do akehokolvek auta aj do trabanta, lebo to je samostatne, to sa spusta bud hodinamy alebo telestart s dialkovym popripade mobilom, ale to nejde po CANe, toto TT-V by malo byt po CANe a namiesto tych malych hodiniek si to nastavujes cez Maxidot. Luda to ma domontovane. A vraj skoro kazdy passat TDi ma prihrev a ten potom sa vraj da prerobit na nezavisle, ale to uz neviem ako, ja som zobral toto cele a teraz mi tereba este ako tak pozeram hadice, kable a asi aj palivove cerpadlo s davkovanim, len to neviem nikde zohnat, a nove stoji 315€.
nesháníš tohle? http://auto.bazos.cz/inzerat/8270245/Na ... p-nove.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Anooooooooooooooo :):):)

:roll:

DAKUJEM uz len hadice:)

EDIT://

Este pred kupov prosim, je to naozaj ono? to co sa dava ku nadrzi resp. je to diel cislo: 3C0 201 607 B
???
Dakujem
Chcete VW nálepky, hrnčeky a pod?
Vyrezávaná reklama, reflečné nálepky (biela, čierna, rôzne farby), potlač predmetov, tričiek, hrnčeky, tašky a iné, už od 1Ks.
info@q-tek.sk alebo +421 915 835345

Uživatelský avatar
Luda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Luda »

Jen pro info z výroby mají všechny passaty TT-V. TT-E se nikdy z výroby nedával.

Uživatelský avatar
protecta.sk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 28.12.2009 21:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od protecta.sk »

neviete prosim ci trubky vedenia paliva funguju do passata aj z VW T5 , multivan Caravelle Transporter?
Chcete VW nálepky, hrnčeky a pod?
Vyrezávaná reklama, reflečné nálepky (biela, čierna, rôzne farby), potlač predmetov, tričiek, hrnčeky, tašky a iné, už od 1Ks.
info@q-tek.sk alebo +421 915 835345

Uživatelský avatar
Luda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Luda »

Ja jsem to vyřešil univerzální hadičkou od fa Webasto.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“