novy kluc, oznacenie motoru

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
STO055
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 31.10.2009 13:51

novy kluc, oznacenie motoru

Příspěvek od STO055 »

chalani, cisto teoreticke otazky, keby sa strati jeden z klucov na VW Passat 3C, kolko stoji vyrobenie noveho? povedzme za predpokladu, ze si ho zohnam (pouzivany, pripadne nepouzivany a nenakodovany)? kolko si za to uctuju vo VW a je to schopny urobit aj v nejakej lepsej klucovej sluzbe?

a dalsia vec, pozeral som si obrazky motorov, ktore sa zevraj daju rozoznat podla vrchneho krytu, ide mi o rozdiel medzi BKP a BMP. pozeral som jeden motor v zahranici a bola tam fotka podobna tomuto:Obrázek
vrchny kryt bol rovnaky az na umiestnenie znacku VW a napisu TDI, inak vsetko rovnake. majitel mi poskytol VIN a podla toho je BKP, tak nechapem? :|

STO055
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 31.10.2009 13:51

Re: novy kluc, oznacenie motoru

Příspěvek od STO055 »

nikto nic? urcite viete poradit :wink:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“