Vymena mrizky narazniku v prostredku pod SPZtkou

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
matpat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 09.01.2010 00:33

Vymena mrizky narazniku v prostredku pod SPZtkou

Příspěvek od matpat »

Zdravim, musim kvuli vymene stredove mrizky predniho narazniku (pouze te casti pod SPZtkou, mrizky na stranach jsou ok) demontovat cely naraznik, nebo lze pouze vymenit stredovou mrizku nejakym jednoduchym trikem? Podarilo se mi nedobrzdit a mrizku zdevastovat narazem do koule auta prede mnou..

Prosim poradte. Diky.

Uživatelský avatar
global
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina

Re: Vymena mrizky narazniku v prostredku pod SPZtkou

Příspěvek od global »

naraznik dole :roll:
http://www.x-dent.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena mrizky narazniku v prostredku pod SPZtkou

Příspěvek od lukasko144 »

U vas neplati vyhlaska, ze tazne ma byt zdemontovane, ak vozidlo jazdi bez privesu? (samozrejme ak je odnimatelne..)
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena mrizky narazniku v prostredku pod SPZtkou

Příspěvek od Allbacore »

urcite je to aj v CZ, ale tak sa pozri aj tu kolko ludi to dodrziava :?
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena mrizky narazniku v prostredku pod SPZtkou

Příspěvek od ejne »

Podnesku tam mam dieru aj ja. ( v tejto mriezke)

Pan ITELIGENT policajt nie aby sa zohol ( chudacik ) ale on na 3 prudovej dialnici kopanim dostaval ( prasnknutu pneumatiku z kamiona ) zstredneho pruhu do toho rychleho kde stalo jeho vyblikane auticko. . vsetko bolo vpohode kebyze mal aspon nieco svetelne vruke ( bola tma uz ) nooo ja sruhy INTELIGENT som sa hnal dost rychlo ( nadramec limitu odobratia papierov .... :twisted: :twisted: :twisted: ) nooo ked videl ako sa nanho rutim tym stredovym pruhom len odskocil za svoje auto a ja som tu pneumatiku presiel . zastavil som nafleku prednimi a cuvol si to k ich autu. ( predtym som pozbieral svoju znacku z dialnice ) nooo a na moju otazku co som presiel skludnym hlasom povedal pneumatiku.

neskor som zistil z emi to prasklo tuto mriezku. ale nastastie to odniesla len mriezka a to je hlavne .... :evil:
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Vymena mrizky narazniku v prostredku pod SPZtkou

Příspěvek od mrmaryII »

A ten kus gumy si mu mal hodit do hlavy inteligentovy prudkemu. Ked uz to chcel dostat na kraj, tak by to tam hned mal a aj by o tom hned vedel debil.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena mrizky narazniku v prostredku pod SPZtkou

Příspěvek od ejne »

myslim si ze mal dost ked videl ako sa nanho nieco ruti tym strednym pruhom . ako ja osm siel celu cestu v lavom od NR ma nik neobehol a toto bolo par km za Trnavou. takze sommal dobry priemer ( nieco take ako to video futbalistu ) nooo a ked sa uz nedalo ist v lavom pretoze tam stali a blikali tak so sa strcil do stredneho . nooo a on musel skakat mimo pruhu ked som siel nanho. Nie aby sa postavili pred prekazku a tak ju odstranovali ale oni takto ...

nastastie to odniesla len mriezka. nastastie.
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
Mr.Slim@k
Závodník
Závodník
Příspěvky: 607
Registrován: 04.01.2009 17:20
Bydliště: Kdesi na VWysočině

Re: Vymena mrizky narazniku v prostredku pod SPZtkou

Příspěvek od Mr.Slim@k »

matpat píše:Zdravim, musim kvuli vymene stredove mrizky predniho narazniku (pouze te casti pod SPZtkou, mrizky na stranach jsou ok) demontovat cely naraznik, nebo lze pouze vymenit stredovou mrizku nejakym jednoduchym trikem? Podarilo se mi nedobrzdit a mrizku zdevastovat narazem do koule auta prede mnou..

Prosim poradte. Diky.
Zdarec

Po mé zkušenosti, kdy si můj pašík dal pusu ze srnkou nemusí nárazník dolů. Mřížu jsem roštípal abych se dostal na ty plastové zobáčky, které ju drží. Jak uvidíš na nové mřížce. Vycvakal jsem to pryč, vyndal zbytek chlupů co tam zbyl po tý srně a jebl tam novou.Zbytečný sundávat nárazník :D

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“