Passat Variant R-line 2.0TDI 4x4... Dobrá volba???

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
AURIC
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWyškovw

Passat Variant R-line 2.0TDI 4x4... Dobrá volba???

Příspěvek od AURIC »

Zdravím všechny,
chtěl bych Vás poprosit o konzultaci, zajímají mě informace o modelu Passat Variant 125kW 4motion DSG v úpravě R-LINE. Zda někdo z fóra užívá tuhle motorizaci, zda je v pohodě, jaké závady se objevily nebo objevují, na co si dát pozor, zda ho dokonce někdo vlastní, jaká je spotřeba z praxe u této motorizace, jestli investovat do verze R-line nebo jít do jiné výbavy, dále takový pozdnatek, neviděl jsem ho v jiné barvě než v bílé, jakou barvu byste ze zkušenosti snadné údržby doporučily a jaká pašíkovy naopak nejvíce sluší atd. Podělte se prosím o informace vy co s tímhle typem máte zkušenost. Děkuji...

Nevíte někdo něco o PASSATu, který má vyjít tento rok 2010 jestli se na nový model vyplatí čekat???

Nebo jít do:

Škoda Superb Combi
Mazda 6 Vagon
Audi A6 Allroad
..."život je čekání na to, až se naše sny stanou skutečností"...

TO MUSÍŠ VIDĚT: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=93648

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat Variant R-line 2.0TDI 4x4... Dobrá volba???

Příspěvek od pásovec »

A6 allraad není vůbec špatný auto, ale s šestiválcovým motorem je to dost neohrabaný a zdá se mi, že je i možná menší. Je to ale o třídu jinde. Zajímavě vypadá r-line v modré barvě. Jinak 4x4 a 125kw je podle mě ideální kombinace ;-) Jinak ten r-line je hezkej, ale jestli váháš jestli místo toho radši nedat výbavu, tak bych volil asi výbavu, protože r-line můžeš kdykoliv dodělat, s výbavou je to už opravdu horší. Super věc je třeba kontrola tlaku, stojí to pár stovek. Měnič na 220V, clonky vzadu, xenony, dvojitý clonky, je toho hodně, je potřeba každou položku výbavy projít, jestli za to nestojí :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat Variant R-line 2.0TDI 4x4... Dobrá volba???

Příspěvek od TNT »

Pan vybava se rozjel. :lol:

Co ja jsem slysel o novym Passatu, tak ty nase 3Ccka jsou technicky zastaraly oproti nove prichozimu. :) Ze prej je to pecka. Tak se nechame prekvapit. BTW nevite nekdo, kde presne to maji predstavit? Ze bych si udelal vylet. :wink:

Jinac A6 ALLROAD bych bral,je to paradni vuz. 125kW ve 4MOT je taky dobra volba, videl jsem R-line v modry a je to mooc hezka karka. :)

Uživatelský avatar
prosa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 318
Registrován: 12.05.2008 12:59
Bydliště: Dobřichovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat Variant R-line 2.0TDI 4x4... Dobrá volba???

Příspěvek od prosa »

allroad je můj sen... :)

myslim, že 4x4 a 125kW bude supr.. R-line vypadá pěkně, záleží, kolik do toho chceš vrazit.

jak psal TNT, tak 2010 má betj pecka

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat Variant R-line 2.0TDI 4x4... Dobrá volba???

Příspěvek od pásovec »

Nemyslíte spíš 2011...? Modelový rok 2010 totiž už jezdí.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Passat Variant R-line 2.0TDI 4x4... Dobrá volba???

Příspěvek od standokan »

já bych počkal nebo šel do audi u B6 mě sere že nemá torsen a má blbě uloženej motor tak se tam nevejde pořádné srdce :wink:
na co kupovat 2.0 TDI když v audi mužeš mít 6 válec 3.0 a o benzínu ani nemluvím :wink:
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
AURIC
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWyškovw

Re: Passat Variant R-line 2.0TDI 4x4... Dobrá volba???

Příspěvek od AURIC »

Díky za Vaše názory, když vzpomenu Superba, tak mám dojem, že dostanu pořád málo muziky za dost peněz a kdyz pomyslím na Audi tak mám strach, že se něco podělá jen do ní sednu skrz hromadu elektroniky. Chtěl bych něco mezi limuzínou a SUV což splňuje Audi Allroad, a když skočím hodně dolů tak Škoda Scout. Pašík na vyšším podvozku, to by byla ideálka.
Pokud zmíním čekání na nový model passata, tak si odvážím říct že bude představen na podzim 2010, než dojde na provedení Variant a nějaké ty zkoušky co je OK a co se nepovedlo, tak tu je léto 2011. Nevím zda-li za to rok a půl čekání stojí.
..."život je čekání na to, až se naše sny stanou skutečností"...

TO MUSÍŠ VIDĚT: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=93648

kubas_passat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 15.10.2009 12:01

Re: Passat Variant R-line 2.0TDI 4x4... Dobrá volba???

Příspěvek od kubas_passat »

no, ja teda nevim kuci, kde berete ty informace, ale novej passat ma bejt az 2012, letos prijde jenom facelift, takze to asi zase takova pecka a zmena nebude.... :P

http://www.carmagazine.co.uk/Secret-new ... the-scoop/" onclick="window.open(this.href);return false;

kubas_passat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 15.10.2009 12:01

Re: Passat Variant R-line 2.0TDI 4x4... Dobrá volba???

Příspěvek od kubas_passat »

jinak viz nize:

The facelift includes the usual cosmetic changes which should reduce the chrome content, add new lights, restyle the bumpers and spice up the equipment with goodies like a rear-view camera and automatic parking aids.

The diesel engines switch to common-rail injection, and we should also see a new base unit in the shape of the 110bhp/184lb ft 2.0-litre EU5 motor as well as more potent 2.0-litre TDIs mustering 204bhp/332lb ft.

nechce se mi to prekladat... takze novy lampy, nadupanej diesel a lepsi vybava..

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Passat Variant R-line 2.0TDI 4x4... Dobrá volba???

Příspěvek od standokan »

kubas_passat píše:jinak viz nize:

The facelift includes the usual cosmetic changes which should reduce the chrome content, add new lights, restyle the bumpers and spice up the equipment with goodies like a rear-view camera and automatic parking aids.

The diesel engines switch to common-rail injection, and we should also see a new base unit in the shape of the 110bhp/184lb ft 2.0-litre EU5 motor as well as more potent 2.0-litre TDIs mustering 204bhp/332lb ft.

nechce se mi to prekladat... takze novy lampy, nadupanej diesel a lepsi vybava..
Facelift zahrnuje běžné kosmetické změny, které by měly snížit chrom obsah, přidávat nové osvětlení, restyle nárazníky a okořenit zařízení s dobrotami, jako je zadní-kamera a automatické parkování pomůcky. Přepnout do dieselových motorů common-rail a Také bychom měli vidět nové základní jednotkou ve tvaru 110bhp/184lb ft 2,0-litr EU5 motor i silnější 2.0 TDI-litr svodu 204bhp/332lb ft
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

kubas_passat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 15.10.2009 12:01

Re: Passat Variant R-line 2.0TDI 4x4... Dobrá volba???

Příspěvek od kubas_passat »

:lol: presne tak, mozna si ho kopim, protoue kdy z to zarizeni takhle pekne okorenej :D


Mozna ho bude prodavat i Mr. Patrick Chan co namvsem furt pise s tema financnima problemema z hongkongu :twisted:

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Passat Variant R-line 2.0TDI 4x4... Dobrá volba???

Příspěvek od zbuj »

Uprime pokud nehledis na love, tak Audi je jasna volba. Jak uz tady nekdo psal - v passatu se asi 3.0 nedockas 8)

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat Variant R-line 2.0TDI 4x4... Dobrá volba???

Příspěvek od zviratko »

Já mám v práci 6x Audi Allroad 3,0TDI s automatem , najeto mají od cca 60tis až 120tis. km a musím říct , že kromě dvou výbojek xenonů , běžného servisu s autama vůbec nic není , nikde nic nevrže , nepraská atd. a oproti 3C je to torošku jiná liga , já osobně když s tím chvíly jezdím , tak bych to nejradši ani nevrátil , jelikož si na to člověk hrozně rychle zvykne.

A jen upozornuji , že to jsou služební auta , tak že asi víte jak se k tomu chovají ředitelé když to není jejich :mrgreen:

Moje volba by padla určitě na tohle auto s touhle motorizací a automatem.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Passat Variant R-line 2.0TDI 4x4... Dobrá volba???

Příspěvek od mrmaryII »

Ak pride toto, tak ten motor s tou prevodovkou by bolo nieco :)

Nový Passat výjde v roku 2012 na celkom novej platforme MQB, na ktorej budú postavené ďalšie dva automobily VW, a síce Touareg a Phaeton. Najväčšie špekulácie panujú o uvedenie nového diesela 3.0 VR6 TDI, ktorý dáva najvyšší výkon rovných 300 koní a krútiaci moment 600 Nm, čo sú naozaj exkluzívne hodnoty. Pokiaľ sa tento motor do automobilu dostane, bude spojený s pohonom všetkých štyroch kolies a novou, osemstupňovou dvojspojkovou prevodovkou DSG. Čo sa týka ostatných motorov, v ponuke budú benzínové 1.4 a 1.6 TSi, ďalej 1.6 a 2.0 TDI a ako vrchol bude pravdepodobne opäť benzínový šesťvalec 3.6, ktorý bude mať zrejme oveľa väčší výkon než ten súčasný. K dispozícii bude taktiež klasický benzínový motor 3.2 V6.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat Variant R-line 2.0TDI 4x4... Dobrá volba???

Příspěvek od pásovec »

300k u 3.0 TDI VR6 se mi zdá moc, ale asi ho tam fakt daj, protoze jsem o nem taky uz cet na hodne serverech.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“