Výměna baterie

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Výměna baterie

Příspěvek od kimik »

Ahoj všem, mám takovej blbej dotaz,a to když dám do auta novou autobaterii, tak jestli musim něco přes VAG nastavovat či kalibrovat. (mám takovej pocit,že sem něco podobnýho někde slyšel, bo už z toho VAGu blbnu :lol: )
Dík za reakce...

KiMiK

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: Výměna baterie

Příspěvek od romanx »

Nemusíš nic vagem nastavovat, jen musíš zkalibrovat dojezdy oken a po nastartování musíš ujet krátkou vzdálenost než ti zhasne kontrolka posilovače řízení a ESP. Dojezdy oken nastavíš tak že je stáhneš a pak vyjedeš nahoru a tlačítko směr nahoru podržíš ještě cca. 3 sec. po dojetí úplně na doraz a tím se uloží kalibrace okna - musíš každé okno postupně takto nacejchovat. Jinak nic. :D :D :D :D

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Výměna baterie

Příspěvek od zbuj »

Caute lidi, muzete mi pls nekdo napsat specifikaci pro baterku do 3C-cka a jestli hraje nejakou roli znacka?? :?:
Jen se tak infromuju protoze uz rok jezdim dost kratke vzdalenosti a porad startuju a svetla sviti atd atd a uz pozoruju, ze tak za mesic odejde od vecnych lovist :mrgreen: a co tak kosti v CR?

Dikec. :wink:

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Výměna baterie

Příspěvek od Michalj »

Tady si zadej auto a vybere ti to co je potřeba :

http://www.battery.cz/catalog.php?selector=246590" onclick="window.open(this.href);return false;

u každé baterky máš pak povídání, asi ti to nabídne hlavně Vartu, ale jsou dobré, když budeš chtít něco jiného tak máš aspoň parametry. Pokud budeš kupovat jinde pozor na póly baterie.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Výměna baterie

Příspěvek od zbuj »

Jo to je super ta stranka - ale jeste lepsi by byla kdyby fungovala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :?:

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Výměna baterie

Příspěvek od Michalj »

Sorry normálně to chodilo, zkus http://www.battery.cz" onclick="window.open(this.href);return false; a odkaz na autobaterie a pak dál podle typu vozu. Teď jsem to zkoušel.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“