Snímač hladiny oleje - vyřešeno!

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Snímač hladiny oleje - vyřešeno!

Příspěvek od StandaS »

Po včerejším projetí naší bezúdržbovou komunikací se mi ráno po startá zobrazila olejnička a hláška hladinový snímač do dílny, nebo tak nějak. Měl jsem za to, že mám jen málo oleje a tak buse stačit jen doplnit. Nepomohlo. Bude to zřejmě projetím tou vrstvou sněhu. To čidlo je někde na vaně, ale kde a dotaz zní, jestli je možné, jak se to šoupalo po podlaze, že by se poškodilo a nebo povýtáhl kabel. Nerad bych se v tomto marastu válel pod autem a v garáži to také nejde, mám tam rybník. :-)
Naposledy upravil(a) StandaS dne 14.01.2010 22:11, celkem upraveno 1 x.
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Snímač hladiny oleje

Příspěvek od zbuj »

To cidlo jde dobre videt kdyz menis olej, ale moc bych tomu nedaval, ze to je z toho. Protoze pod celym motorem mas docela masivny kryt a to cidlo je az jakoby ze zadu na vane... mozna jestli tam nedoslo k nejakemu kontaktu s necim, zkus se na to mrknou.... projet to VAGem.

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Snímač hladiny oleje - vyřešeno!

Příspěvek od StandaS »

Tak tomu bych tedy nevěřil. V garáži mám bazén, tak jsem zajel ke známému machanikovi, počkal až se mu uvolní místo a najel na zvedák. sundal plast pod motorem a půjdu požádat město o proplacení za úklid komunikace od sněhu. Bylo tam sněhu, že bych postavil sněhuláka a když se natlačil až na konec, tak sundal konektor na čidle. Na levé straně jsou dva slušně veliké otvory (zřejmě na chlazení) a tím se tam ten sníh doslova naládoval.
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Snímač hladiny oleje - vyřešeno!

Příspěvek od pásovec »

Doufám, že tam nemám to samý :-( Páč už jsem taky pár ulic takhle projel..
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Snímač hladiny oleje - vyřešeno!

Příspěvek od StandaS »

pásovec píše:Doufám, že tam nemám to samý :-( Páč už jsem taky pár ulic takhle projel..
Kdybych to neviděl na vlastní oči, tak bych tomu nevěřil. Nechápu, jak na tom jsou ti, co bydlí na horách a tahají to po břiše den co den.
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“