hlučné 1.9 tdi po skoku do díry

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
kocour
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 27.11.2009 13:38
Bydliště: Karlovy Vary

hlučné 1.9 tdi po skoku do díry

Příspěvek od kocour »

Zdravím.Mám problém s pašikem,přejel jsem v noci neoznačený výkop-dobrá šlupa.Tři plechové disky kaput.No nic kola jsem vyměnil-ale od té doby se mi zdá motor hlučnější a cítím vibrace do volantu od motoru navíc to i malinko plave (geometrii už jsem udělal).
Napadá mě- silentbloky motoru nebo pomoc.rámu ?
- rozvody skočené o zub ????

Díky za nápady.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: hlučné 1.9 tdi po skoku do díry

Příspěvek od pásovec »

Co takhle z toho udělat pojistnou událost?
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: hlučné 1.9 tdi po skoku do díry

Příspěvek od Sullaco »

Přesně jak píše Pásovec! Tam může teď bejt bouchlý cokoliv :cry:

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: hlučné 1.9 tdi po skoku do díry

Příspěvek od Michalj »

A neseděl někdo v tý díře? Nenabral si někoho? Tahá ti za volant a chce ven..... :lol: :lol:

Jinak na hever a prohlídnout co se tram odehrálo, čím dřív tím líp, než se to vysype úplně nebo si něco uděláš. Pak pojistná událost , tak čím dřív tím líp.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

kocour
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 27.11.2009 13:38
Bydliště: Karlovy Vary

Re: hlučné 1.9 tdi po skoku do díry

Příspěvek od kocour »

No jo ..... Pojistná událost -když je to už 19 dní a nemám ani havarijku ,jen pojistku proti loupežníkům.Musel bych to vyřídit se správcem komunikace?? Do servisu zajedu.
Ale jenom mě zajímá jestli může přeskočit rozvoďák ,a jak se potom motor chová?

Díky Všem.

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: hlučné 1.9 tdi po skoku do díry

Příspěvek od Michalj »

S tím rozvoďákem nevím. Ano se správcem komunikace a rozhodně to budeš musel něčím podložit, svědectvím třetích osob, fotodokumentací , posudkem na poškození vozu ... vím asi toho je hodně, ale pokud by to byly větší peníze .... . už jen ty plecháče přece něco stály. Doba od které se to stalo - 19dní - nebál bych se toho, jen prokázat skutečnost.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: hlučné 1.9 tdi po skoku do díry

Příspěvek od Sullaco »

A i kdyby 19 dní tak co? Jestli tam je ta džuzna není co řešit. Poškozené plecháče nandat zpět pokud se na nich dá jet, do auta svědka nebo lépe dva a šup. Jen ať konečně nese někdo odpovědnost za ty jámy co jsou na silnicích. Až to budou platit každému druhému autu, tak jim to možná dojde. Minulý rok jsem doslova utrhnul rameno na Passatu B5F, sice jsem to řešil přes havárku (škoda celkem 25 tisíc), nicméně je zajímavé, že najednou pak díru, která tam byla dobrý rok, zadělali. Oni moc dobře vědí, že většina řidičů havárko nemá, nebo se na to rovnou vykašlou.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“