Problem s prevodovkou... :-(

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
ToMkA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Problem s prevodovkou... :-(

Příspěvek od ToMkA »

Ahoj,

potreboval bych poradit...zda jste se s tim nekdo nesetkali a nevite kde je problem...

Prevodovka mi radi krasne lehce a ciste, ale... Kdyz zaradim zpatecku, zacouvam a prudce zabrzdim tak citim v pedalu jak se neco v prevodovce (nebo cela pr.) pohne a v tu chvili spojka castecne zabere (kdybych pustil brzdu, auto pomalu pojede) a nejde vyradit - kdyz zpatecku vytrhnu tak je problem nekdy zaradit jednicku.

Nedela to vzdy - ale velmi casto kdyz jak vyse pisu prudce zabrzdim pri couvani - v tu chvili kdy se to stane a spojka zacne zabirat tak je jeste jedna pomoc - staci jen centimetr pustit pedal a seslapnout zpet a opet jde radit krasne a hladce...

Ve VW mi rekli, ze se asi udelala vule na lozisku nejake hridele nebo ze odchazi spojka ... proc to ale nedela porad ale jen pri vyse uvedenem couvani?

Kdybyste mel nekdo napad co s tim, pripadne byste vedeli v okoli brna nekoho kdo by se na to mohl podivat za normalni penize dejte prosim echo.


Diky

Tom

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“