Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od Sullaco »

No já ještě na starym Pášovi pamatuju, jak sem koupil kompletní sadu nápravy, vydržela cca 20tis a pak dodavatel tvrdil, že to servis špatně namontoval, servis zase že to byl šmejd a já byl za pikaču a jen sem platil.

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Sullaco píše:No já ještě na starym Pášovi pamatuju, jak sem koupil kompletní sadu nápravy, vydržela cca 20tis a pak dodavatel tvrdil, že to servis špatně namontoval, servis zase že to byl šmejd a já byl za pikaču a jen sem platil.
:-D dost dobrý.. Dám Ti rozřešení - byla to náprava na píču.. Když Ti něco mlátí, že je to blbě namontovaný, dá se to utahnout :-)

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od Michalj »

Cyp_the_trestacz píše:
KJirka píše:chlapi, já dotyčnýho pana Nováka neznám a jeho antre tady mi taky vůbce neimponovalo. Ovšem to, jestli turbo bylo blbě zrepasovaný nebo jestli ho někdo blbě namontoval, zase tak jednoznačně nevidím. Takže tohle si musej pánové vyřídit opravdu spolu.
A já zase nechápu, co se dá na montáži turba zkurvit.. Nikdy jsem to nedělal a přesto jsem se do toho pustil.Jezdim už rok a nemám žádnej problém. Naopak!

Opak "nemám žádnej problém" je "mám samej problém" ???? :lol: :lol: Ta čeština je super.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Michalj píše:
Cyp_the_trestacz píše: A já zase nechápu, co se dá na montáži turba zkurvit.. Nikdy jsem to nedělal a přesto jsem se do toho pustil.Jezdim už rok a nemám žádnej problém. Naopak!

Opak "nemám žádnej problém" je "mám samej problém" ???? :lol: :lol: Ta čeština je super.
To by už samotná věta "nemám žádnej problém" znamenala "Mám samej problém" a pak by to "naopak" bylo na místě, když už se v tom rejpem :-D

Uživatelský avatar
xstorm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 196
Registrován: 26.07.2009 21:25

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od xstorm »

TPS Automobile píše:Michalj Předmět příspěvku: Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"Napsal: 18.02.2010 21:56

Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Toto je prosim kdo ?
Nezda se vam to jiz trosku trapne , stale navazovat nepratelskou atmosferu ?
Co od toho ocekavate ?
Nic zasadniho jste nanapsal , jen se stale do nekoho navazite a to podle mne neni moc dobre .
Toto forum bylo zalozena pa popud pana Peskeho a ja jsem se k tomu musel vyjadrit a ted se z toho stala pekna debata , ale uz je to vse recene a kazdy at si na to udela svuj nazor .
Mejte se a snad vam bude vse na vozidle fungovat jak ma a pokud ne a budete muset neco opravit a nahodou treba i Reklamovat tak vam preji Uspech !
Jinak veskere potencialni zakazniky rad uvitam a osobne se snimy potkam v me provozovne , kde se snazim tento rok otevrit i krome prodeju vsech dilu na VW jak novych tak pouzitych v dobrem stavu i KOMPLETNI SERVIS VOZIDEL VW , vcetne veskere podpory od VW , vcetne diagnostiky , programu na dily , pripravku a vyskoleny personal firmy je ochoten vam pomoci i s opravou nebo montazi zakoupenych dilu .
Petr NOVAK

Petr NOVAK
A Vy jste kdo pane Novák?????????????????, To se tady máme všichni představovat? KOlik nám je, jaké máme číslo bot, co máme rádi k jídlu, kdy chodíme spát nebo co???? Uvědomte si, že jste v diskuzním fóru, takže každý může svobodně napsat své názory a dojym
Abych řekl pravdu, po přečtení Vašich reakcí v tomto vláknu bych raději auto pustil ze skály, než ho dal k vám do servisu
Passat Variant 3C 2.0 TDI 125 kW DSG R-LINE

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od Sullaco »

Cyp_the_trestacz píše:
Sullaco píše:No já ještě na starym Pášovi pamatuju, jak sem koupil kompletní sadu nápravy, vydržela cca 20tis a pak dodavatel tvrdil, že to servis špatně namontoval, servis zase že to byl šmejd a já byl za pikaču a jen sem platil.
:-D dost dobrý.. Dám Ti rozřešení - byla to náprava na píču.. Když Ti něco mlátí, že je to blbě namontovaný, dá se to utahnout :-)
No nevim co bys utahoval když se vyrvou silentbloky z horních ramen. Je na to přesný způsob jak to montovat, podepřít nápravu, v určité poloze ramena utáhnout atd. Servisák tvrdil, že to udělal a že je náprava na pikaču, prodejce tvrdil, že náprava je ok ale montáž zaručeně špatná. Od té doby na tohle kašlu.

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Sullaco píše:
Cyp_the_trestacz píše: :-D dost dobrý.. Dám Ti rozřešení - byla to náprava na píču.. Když Ti něco mlátí, že je to blbě namontovaný, dá se to utahnout :-)
No nevim co bys utahoval když se vyrvou silentbloky z horních ramen. Je na to přesný způsob jak to montovat, podepřít nápravu, v určité poloze ramena utáhnout atd. Servisák tvrdil, že to udělal a že je náprava na pikaču, prodejce tvrdil, že náprava je ok ale montáž zaručeně špatná. Od té doby na tohle kašlu.
Ano, to je jasný, musí se to utahovat až na zemi, nebo s podepřenim.. Každopádně mi servisák ze Škodovky řikal, že se na to uplně kašle, utahne se to v blbým úhlu a pustěj to na zem - ramena vždycky vydržely (údajně). Takže asi zase: Ramena spíš, než montáž. Ale chápu, že na to kašleš.. Jak to řešíš? Montuješ si to sám? Nebo to necháš mechanika i dodat, aby ručil za díly?? Mně neutáhli horní ramena a od tý doby si to dělám sám a je klid. A kdybych něco zkurvil, tak mě to nebude štvát tak, jako když to udělá někdo jinej.

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od Sullaco »

Cyp_the_trestacz píše:
Sullaco píše: No nevim co bys utahoval když se vyrvou silentbloky z horních ramen. Je na to přesný způsob jak to montovat, podepřít nápravu, v určité poloze ramena utáhnout atd. Servisák tvrdil, že to udělal a že je náprava na pikaču, prodejce tvrdil, že náprava je ok ale montáž zaručeně špatná. Od té doby na tohle kašlu.
Ano, to je jasný, musí se to utahovat až na zemi, nebo s podepřenim.. Každopádně mi servisák ze Škodovky řikal, že se na to uplně kašle, utahne se to v blbým úhlu a pustěj to na zem - ramena vždycky vydržely (údajně). Takže asi zase: Ramena spíš, než montáž. Ale chápu, že na to kašleš.. Jak to řešíš? Montuješ si to sám? Nebo to necháš mechanika i dodat, aby ručil za díly?? Mně neutáhli horní ramena a od tý doby si to dělám sám a je klid. A kdybych něco zkurvil, tak mě to nebude štvát tak, jako když to udělá někdo jinej.
Kdybych měl čas a zázemí, rád si to udělám. Kašlu na to tak, že pokud to jde tak díl montuje ten kdo ho zároveň dodá, abych pak nemusel řešit dohady.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“