Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od KJirka »

je to zadělaný jak prase, takže já to z těch fotek teda moc nevidím, ale neříkám, že to tak třeba není. Kdyby se to pořádně odmastilo, bylo by to jistě vidět líp. Takhle je jen vidět to, v jakých sračkách to běhalo. Ale nechcete toho už všichni nechat ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od Michalj »

nechcem tati :mrgreen: :mrgreen:
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od KJirka »

ty mně taky :gey: :mrgreen:
jen sem prosimtebe nepiš už nic dlouhýho
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
TPS Automobile
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.01.2009 12:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od TPS Automobile »

Michalj Předmět příspěvku: Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"Napsal: 18.02.2010 21:56


Autoškolák




Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Toto je prosim kdo ?
Nezda se vam to jiz trosku trapne , stale navazovat nepratelskou atmosferu ?
Co od toho ocekavate ?
Nic zasadniho jste nanapsal , jen se stale do nekoho navazite a to podle mne neni moc dobre .
Toto forum bylo zalozena pa popud pana Peskeho a ja jsem se k tomu musel vyjadrit a ted se z toho stala pekna debata , ale uz je to vse recene a kazdy at si na to udela svuj nazor .
Mejte se a snad vam bude vse na vozidle fungovat jak ma a pokud ne a budete muset neco opravit a nahodou treba i Reklamovat tak vam preji Uspech !
Jinak veskere potencialni zakazniky rad uvitam a osobne se snimy potkam v me provozovne , kde se snazim tento rok otevrit i krome prodeju vsech dilu na VW jak novych tak pouzitych v dobrem stavu i KOMPLETNI SERVIS VOZIDEL VW , vcetne veskere podpory od VW , vcetne diagnostiky , programu na dily , pripravku a vyskoleny personal firmy je ochoten vam pomoci i s opravou nebo montazi zakoupenych dilu .
Petr NOVAK

Petr NOVAK

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od pino.t »

arapah píše:Je to vůbec Novák???
To máš jedno, hlavně, že je sranda, ale bolej mě už oči, dočtu si tu pohádku zase zítra před spaním.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od Michalj »

KJirka : i kdybych tady napsal všech 60000 znaků tak je to moje věc, vyhodit to může fakt jen pásovec, jeho napomenutí bych respektoval.

p.Novák : nepřátelskou atm. jste sem zatáhl vy včera, když jste se chtěl s námi tak zásadně soudit. Doufám jen, že jste chlap a dodržíte to. To , že jste dnes nastoupil s jinou je mi úplně fuk a dokud tu budete tak si z vás budu utahovat a provokovat. A upozorńuji , že mi je úplně fuck nějaký turbo, nebýt vašeho jednání tak tu nejsem. O mý auto se nebojte je v záruce a tak se opravdu nesetkáme. A kdo jsem ? k čemu vám to bude pane?Jsem člověk , který nesnáší lidi co vyhrožují druhým, protože si s takovýma užil až až. Pokud jste si všiml tak ke kauze se nevyjadřuji, jen k vám a vašemu chování. A nenavážím se do někoho, ale do vás.
Naposledy upravil(a) Michalj dne 19.02.2010 10:02, celkem upraveno 1 x.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Petr2312
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 14.04.2009 05:37

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od Petr2312 »

No dlouho jsem tady nebyl a vidím, že se opravdu stalo co se mělo stát.
P. Novák mi posíla emaily jak to vše da k soudu pokud vše nestáhnu.
Každopádně jsem ho ujistil,že tohle je forum a bavíme se o všem. Od toho se to jmenuje FORUM.

Osobně mu mechanik,který turbo montoval volal a psal email, ale bohužel p.Novák na něj nereagoval.
Já to již řešit nebudu a stahovat z fora nic take nebudu at si p.Novák uvědomí,jestli mu to za to stojí ztrácet zákazníky.
To ,že tady p. Novák poslal mé informace ano samozřejmně neměl.

Každopádně p.Novák mi turbo poslal bez DPH jako soukromá osoba, takže mi pak přijde směšné , když mi posíla email o tom jak špínim jméno jeho firmy. O čem se tedy asi chce se mnou bavit. Soudit se že jsem pošpinil jeho jmeno firmy , když prodáva věci bez DPH? zajímavé.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od KJirka »

KJirka : i kdybych tady napsal všech 60000 znaků tak je to moje věc, vyhodit to může fakt jen pásovec, jeho napomenutí bych respektoval.

ty seš teda arogantní chlap ! Až budu něco myslet opravdu vážně, nepochybně to napíšu úplně jinak. A ty znaky si přepočítám, jestli nekecáš.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od Michalj »

Tak tam máš dát smajlíka, když to nemyslíš vážně. Face to face bych to poznal, tady to jaksi nejde. Jinak v tomto topicu rozhodně arogantní sem a budu, protože ... viz má veškerá vyjádření k p.Novákovi. Takové lidi fakt nesnáším a to je fakt pravda. A pokud něčeho mám/e nechat tak ať nejdřív odtáhne p. Novák a pak nebude na co reagovat.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
arapah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od arapah »

pino.t píše:
arapah píše:Je to vůbec Novák???
To máš jedno, hlavně, že je sranda, ale bolej mě už oči, dočtu si tu pohádku zase zítra před spaním.
Já sem vytahl brýle ze šuplíku,přece jenom aby mi něco neuteklo.....
(jinak držáky toho nárazníku na B4 bych měl)

trochu sem odbočil :P

Takže.... Pro nekorektní chování rozhodčího baseboolu !!!!,se bude zápas opakovat!!!!
NONAME vs Špinavý saka

sraz je na autobusové zastávce Nádraží v Běchovice...-přijede autobus. čau :D :drv:

Uživatelský avatar
duffo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 05.02.2009 22:14
Bydliště: BA - SL

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od duffo »

inac mam taky pocit ze ten "cabator" je niekto od novaka, pripadne zasa vy z ineho nicku. ale to je iba moj nazor.

kazdopadne keby som bol na vasom mieste ja, tak aj keby ste mu to druhe turbo dali znova (zo svojho) a vy by ste si to vyriesili na zaklade dobrych dodavatelskych vztahov, tak by ste sice investovali, ale kazdopadne by vam to pomohlo pri zlepsovani vasho firemneho mena a keby to ten dotycny niekde hovoril ake mal s vami problemy, urcite by povedal ako to dopadlo a ludia by si od vas isli kupit suciastky, uz len pre nadstandartny pristup k zakaznikovy a super jednanie.

a investovane peniaze by sa vam urcite vratili na dalsom zisku...

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od Sullaco »

Na druhou stranu já bych si turbo a podobný agregáty jako jetý či z vrakáče nikdy nekoupil.

Uživatelský avatar
arapah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od arapah »

Sullaco píše:Na druhou stranu já bych si turbo a podobný agregáty jako jetý či z vrakáče nikdy nekoupil.
a na první stranu,počítáš že firma která se stím živý a z toho otvoru vyleze repasshitvýrobekza dlouhý peníze
-překous bys kabel.
Prostě a jednoduše... zachrastí mi telefon ... dejte mi jinej -nebo peníze zpátky.
a u Turbíny která je 2x choulostivější zaležitost , to dál ani nechci rozebírat,výmluva na mechanika i jiné pod.je
prostě jen blabol,jak si omluvit svědomí,který už nemá.
u mě je underwaserman

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od KJirka »

chlapi, já dotyčnýho pana Nováka neznám a jeho antre tady mi taky vůbce neimponovalo. Ovšem to, jestli turbo bylo blbě zrepasovaný nebo jestli ho někdo blbě namontoval, zase tak jednoznačně nevidím. Takže tohle si musej pánové vyřídit opravdu spolu.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

KJirka píše:chlapi, já dotyčnýho pana Nováka neznám a jeho antre tady mi taky vůbce neimponovalo. Ovšem to, jestli turbo bylo blbě zrepasovaný nebo jestli ho někdo blbě namontoval, zase tak jednoznačně nevidím. Takže tohle si musej pánové vyřídit opravdu spolu.
A já zase nechápu, co se dá na montáži turba zkurvit.. Nikdy jsem to nedělal a přesto jsem se do toho pustil.Jezdim už rok a nemám žádnej problém. Naopak!

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“