Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od Sullaco »

Vážený pane Nováku, jednateli,

měl jsem s vaší osobou a potažmo vaši firmou jednu jedinou zkušenost a to špatnou. Prodal jste mi vadný díl a poté jste argumentoval tím, že je to normální u jetých věcí. Asi si pletete trochu pojmy jako je věc použitá a věc poškozená. Nicméně i to se stane, ale když jsem zjistil problém a vám zavolal, začal jste něco o tom, že věci měnit nebudete, peníze vracet nebudete. Nechal jsem u vás celkem přes 20 tis. za díly a toto mne opravdu zarazilo. A to jsem vám ještě navrhl, že peníze nechci, že si vezmu díly jiné. Jaké však bylo moje překvapení, když za věc, kterou jste mi prodal poškozenou a účtoval 1500,- jste mi při výměně za jiné věci tu samou věc počítal za 1000,- s tím, že nikomu nebudete dělat dobráka. O tom, že při první návštěvě stála mlhovka 1000,- Kč, a pak když sem měnil další věci tak byla po týdnu pro mne za 1300,- (i přes to, že můj kolega poté pro srandu volal k vám a cena pro něj byla 1000,-) Nezlobte se na mne ale toto dobrý obchodník nedělá. Možná jste si pomohl k vydřené tisícovce na mé osobě, nicméně ani netušíte o kolik peněz jste přišel do budoucna. Je to Vaše volba, nehledě na to, že 99% ohlasů na vaši firmu je negativních, tak to asi nebude jen tak. Klidně mě žalujte i s tím vaším panem advokátem, pokud chcete, mohu vám dát rovnou spojení na právnickou firmu, která nás v podobných věcech zastupuje.

Přeji příjemný zbytek dne a doufám, že se nikdy nepotkáme, neboť já advokáty nevyhrožuji a namísto toho jednám face to face.

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od Michalj »

Vážený pane, nejsem účastníkem této diskuze neb se mě netýká a nedokáži posoudit kdo má pravdu a kdo ne a jaké jsou s vámi zkušenosti . Ovšem pokud se cítíte nějak pohoršen a jednání tohoto Fora naplňuje skutkové podstaty jakéhokoliv trestného činu , tak prosím se neprodleně obraťte na orgány v tomto činné .

Touto větou : Po poradě s mým právním zástupcem JUDr.Korbařem vás všechny, co přispíváte do dikuze Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY" ještě jednou vážně upozorňuji, že opravdu nemůžete psát, co chcete a na společnost TPS Automobile s.r.o. a mou osobu házet bezdůvodně špínu - to by se vám všem mohlo velice nevyplatit - vše sleduji a dokumentuji.

nám zcela evidentně vyhrožujete globálně všem co přispívají do této diskuze (předpokládám, že to je váš obrat "dikuze") . Proto jsem se zcela záměrně přidal do této diskuze a teď se to týká i mne a já si opravdu vyhrožovat nenechám. Takže vás prosím o zvolení řešení problému a to buď podáním jasné žaloby za to co tady sledujete a dokumentujete nebo přestaňte plkat a nechte nás být na pokoji, vaše přítomnost zde není vítána. Byla by pokud byste napsal slušnou obhajobu svého jednání, ovšem s výhružkami ?? To si fakt nenechám líbit.
V dalším případě jste porušil zíkon o zveřejňování osobních údajů , jelikož jste zde zveřejnil osobní údaje zákazníka p.Peškeho a předpokládám , že jste toto učinil bez jeho souhlasu a vědomí.
Nehledě na toto všechno vás jako osoba dotčená vaším jednáním žádám abyste ztotožnil osobu pod přezdívkou Petr2312 s p.Peškem , protože přispívat s touto anonymní přezdívkou může kdokoli i v případě, že tuto historku zná z doslechu, pokud toto nedokážete nebo se osoba píšící pod výše uvedenou přezdívkou sama nepřizná obávám se z naplnění skutkové podstaty činu křivého obvinění z vaší strany.
Rovněž mohu posloužit kontakty na právní kancelář , která mne zastupuje v osobních věcech.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

No tak já se bavim. Ten člověk fakt nemá soudnost :-D :-D :-D Nejvíc se mi líbí, jak nazývá pomluvama svoje vlastní podvody a nedodržení ujednání. To, jak se pan Novák přihlašuje z jedné IP adresy za několik uživatelů už snad ani nemá smysl komentovat :-D :-D (Pane Nováku, proč jste se nevyjádřil právě k tomu?? To by nás možná kdysi zajímalo) To je jenom třešnička na dortu jeho lží :-D

Pane Nováku - shrňme to - nikdo na vás neútočí a nikdo si na vás nic nevymýšlí. Vše je pravda..
Pokud chcete podávat žaloby - podávejte. Velice rychle se ukáže, že se nejedná o pomluvu, ale o realitu!!!
Doporučuji založit dalších pár uživatelů na VW-clubu a něco nám tu ještě přispěte :-D :-D :-D

Bylo by dobré, kdybyste pochopil, že tady ta diskuze nemá být pro vás jako reklama. Ta diskuze vlastně vůbec není pro vás. Ta je pro nás klubáky, co mají založeného jen jednoho uživatele a navzájem si sdělujeme zkušenosti a rady. Nikdo tady není zvědav na podvody a proto toto téma vzniklo. Tedy kdybyste raději přestal přispívat.

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od Barthez »

Mám dojem, že tady nikdo nikoho nenapadá. Jen sděluje veřejně své poznatky při obchodování a nákupu dílů. Je-li známo, tak na společnost ještě nikdo neposlal vypalovače či soud. Vše zůstalo na úrovní "sdělování" poznatků.

Osobně moc nehovím vyhrožováním soudem a kór při takovéhle věci..... Faktem je, že na většině vrakovišť se jedná se zákazníkama tak jak se jedná, protože tam právě "jednatelé a slušní lidé" mnohokrát ani nejsou. "zaměstnanci" obsluhujou zákazníky s telefonem na jednom uchu a neustále berou telefony volajícím lidem kteří se chtějí vybavovat. Přes tohle všechno by mělo platit pravidlo že vrakoviště chce PRODAT a zákazník je zákazník. To že díl zákazník potřebuje více či méně by nemělo ovlivnit chování či nasazování ceny dílu. Je to práce za kterou je někdo placen a "zákazník" svou útratou dává možnost "jednatelům" platit zaměstnancům za odvedenou práci......
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od KJirka »

ty vole, to bylo ale dlouhý ! A ty velký písmena to je taky dobrý, nemusím na ně mít brejle.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od Mára_VR6 »

no už jsem se začínal bát, že se vykuk ani neozve 8)
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od KJirka »

a přitom stačilo jen říct, že mu prostě chutná :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od Barthez »

KJirka píše:a přitom stačilo jen říct, že mu prostě chutná :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol:
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od ejne »

zaujimave citanie . e tak velke pismenka aspon som si oci nepotrapil. Zaujima ma len porusovanie zakona o osobnych udajoch a ako to mohol zistit ze prave pod tym nickomje tento menovany Pan. takychto zakaznikov moze byt viac mohol som to napisat aj ja z SK nooo a co potom nazval by mna tymto panom? Hmm skodalen ze niesom menovec dotycneho pana . Asi by som podal zalobu za poskodzovanie mojho mena na internete, ohovaranie ..... a tych paragrafou by sa naslo velmi vela. Podal podnet na prokuraturu.......
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od sapik88 »

Heh jedna verze pro lidi s dobrm zrakem, a druhá pro lidi s brejlema :twisted:
Nicméně, na tu firmu jsem toho zatím moc dobrého neslyšel a po téhle zkušenosti, jak pan Novák umí krásně vyhrožovat bych si u něj mít passata nic nekoupil, raději bych zašel za někým ským se dá normálně jednat. Já jsem proti vám nic špatného neřekl, a proto žádám omluvu za to že tu diskutuji a vy mi za to vyhrožujete právníy a kdoví čím.
Jednoduše shrnuto, zveřejňování osobních údajú jak pana Peškeho, tak jeho automechanika bez jejich svolení je trestný čin, stejně jako vyhrožování. Dle mého by jste měl osobní údaje z Vašeho příspěvku odmazat, omluvit se tu za vyhrožování jak mě, tak ostatním "nevinným" diskutujícím co s Vaším obchodem neměli nic sppolečného a vy nám tu vyhrožujete.
S pozdravem sapik88

Uživatelský avatar
TPS Automobile
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.01.2009 12:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od TPS Automobile »

To se tady mezi vámi nenajde nikdo , kdo je na mé straně , a je semnou spokojen ?

Všem - diskutujícím - co se jich to osobne dotklo a urazilo se tímto omlouvám.

Mejte se a třeba se potkáme Osobně .

:D :D :D

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od Sullaco »

TPS Automobile píše:To se tady mezi vámi nenajde nikdo , kdo je na mé straně , a je semnou spokojen ?

Všem - diskutujícím - co se jich to osobne dotklo a urazilo se tímto omlouvám.

Mejte se a třeba se potkáme Osobně .

:D :D :D
Aby jste měl lepší spaní, tak tedy, po telefonu a majlu sem s Vámi spokojen byl, to nemohu říct ani "ň". Ochota, vstříctnost, neměl jsem problém. Ale pak s tou výměnou a následné dohady, dle mě opravdu zbytečné, to už jsem neskousl. Ale jak jsem psal, vy jste prodělal, né já. Bohužel. :?

Mějte se.

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od mrmaryII »

Nemalo by to s tym "prodelanim" byt naopak? :)

Inak p. Novak, len nechapem kde ste prisli k tak zasvatenemu odbornemu posudku o poskodeni turba v ktorom okrem ineho chyba jednoznacnost vyjadrenia o pochybeni pri montazi, ktore malo byt jednoznacnou pricinou jeho devastacie. Som strojar, strojarinu mam naozaj rad a viem co je mozne a co nie a co su mozne priciny zlyhania turba, pripadne opacne, ake su nasledky nespravnej manipulacie s nim, pripadne montaze turba a suvisiacich dielov. Napriek tomu, ze disponujem vedomostami a tiez praktickymi skusenostami v danej oblasti NIKDY by som si netrufol jednoznacne vyjadrit verdikt, ze toto co ste nafotili Vy, alebo ktokolvek iny je jednoznacne sposobene neodbornou montazou. Rovnako sa da tvrdit, ze turbo bolo zle a velmi nepresne repasovane, pripadne zlozene, co nie je vobec vynimocny stav ako na SK, tak aj na CZ trhu s repasovanymi turbami. Dokonca renomovane firmy v tejto oblasti maju z casu na cas problemy s presnou a doslednou repasaciou. Z casu na cas sa aj im objavi reklamacia s podobnymi symptomami, ake Vam zakaznik opisoval od zaciatku. Ak si uvedomime o ake hodnoty ide pri vyvazovani hriadela, pri dosahovani maximalnych povolenych uchyliek na dosadacich plochach lozisk a ako je cela tato operacia narocna na cistotu prostredia, je velmi lahke pochopit, ze ovela pravdepodobnejsie je urobit zly repas, ako zlu montaz aj ked ani toto sa vylucit v ziadnom pripade neda (kontaminacia mazacich kanalov turbiny, mechanicke poskodenie lopatiek... )
Specialne, ak Vam zakaznik od zaciatku tvrdil, ze turbo piska pri zatahu. Samozrejme ze pri stojacom vozidle tento efekt nevyvolate (ten kto Vam dodava turba by mal vediet preco). Ako seriozny obchodnik ste mal ziadat turbo okamzite spat a dat ho skontrolovat. Vtedy by ste este mohol ako tak identifikovat pricinu problemu v jeho pociatku. Po totalnom kolapse uz mozte ziadat akurat vyskumny ustav tocivych strojov, pripadne Univerzitu v Brne, ktora ma pre take skumanie technicke aj vedomostne zazemie. Inak sa uz mozete pre spravodlivost z Vasho pohladu obracat uz iba na ustav sudneho inzinierstva, kde odbornu expertizu mozu vykonat sami, alebo urcia vykonavatela.
Na tomto fore nic nevyriesite a ako Vam uz bolo povedane porusil ste niekolko zakonov a pravidiel slusnosti co o o Vas ako obchodnikovi, alebo ak chcete konatelovi spolocnosti cosi napoveda. Myslim, ze ste dosiahol skor opacny efekt nez ten o ktory ste sa snazil.
Prajem Vam prijemny zvysok dna pane.
Naposledy upravil(a) mrmaryII dne 18.02.2010 14:11, celkem upraveno 1 x.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od Michalj »

TPS Automobile píše:To se tady mezi vámi nenajde nikdo , kdo je na mé straně , a je semnou spokojen ?

Všem - diskutujícím - co se jich to osobne dotklo a urazilo se tímto omlouvám.

Mejte se a třeba se potkáme Osobně .

:D :D :D
Podle té první věty by mě skoro ukápla slza :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :gey:
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat náhradní díly - opět pan Novák z "PASSAT DÍLY"

Příspěvek od KJirka »

kdyby si pan Novák odpustil ty výhružky na závěr, dalo by se o problému lépe diskutovat. Ale budíž. Nevím sice co by se dalo při montáži turba pojebat montáží jako takovou. Vím ale, že se dá hodně po..rat ve fázi přípravy. Jinými slovy, a bylo to tu už někde v jiných tématech zmiňováno, příčinou, proč odejde po krátké době i zcela nový turbo jsou nečistoty v sání, který turbo natáhne. Někde jsem dokonce četl případ, že paní nedojela ani ze servisu domů a turbo po výměně bylo opět v prdeli. Důvod byl ten, že to starý turbo se rozletělo na 1000 kousků, a ty zůstaly porůznu všude, kam se mohly dostat. Mechanik byl jouda, sundal ten šrot a nasadil nový. Co následovalo netřeba popisovat. Někdo možná řekne, že by to neudělal ani totální dement, ale za éru turbo motorů jsem už těch případů slyšel několik. Takže se nechci vůbec zastávat ani jedný strany, ale mohlo to proběhnout třeba i takhle nějak.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“