Passat CC - nejde otevřít nádrž

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat CC - nejde otevřít nádrž

Příspěvek od KJirka »

Já jsem třeba měl u OII víčko nádrže, který se elektricky zavřelo v okamžiku, kdy se zamknulo auto a opačně, když bylo auto odemčený, stačilo na něj zmáčknout a víčko se vyklopilo. Je to divný, ale jak to popisuješ, vypadá to, že na tvým Passatu to funguje stejně. Jinými slovy kartáče v myčce zatlačily na víčko a to se otevřelo. Jenže u CC to funguje prostě tak, že víčko je stále uzamčený a odjistí se až když uvnitř auta zmáčkneš příslušnej knoflík.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC - nejde otevřít nádrž

Příspěvek od ejne »

jirka dal som ti presny postup ale do druhej temy je to postup z CC takze si ho pozri. ak nejake otazky budes mat povedz
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Passat CC - nejde otevřít nádrž

Příspěvek od Michalj »

KJirka : mám to samé , tlačítko na dveřích , jinak nejde otevřít . Jen prostě 2 x v té myčce. Jinak sem dnes zkoušel tlačit, ťukat, mačkat, prosit a neotevřelo se , tlačítkem jo . Trošku nechápu.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC - nejde otevřít nádrž

Příspěvek od ejne »

michal passat tlacidlo nemal, tkaze stlacat mozes kolko chces. ale radsej si setri energiu pri zabuchnutom kluci v aute :)

ak mas ale to veko zamrznute tak : ak mozem poradit chod do lekarne kup si tam glicerin. ked pojdes najblizsie do mycky tak potom otvor to veko ( ak nejde cez tlacidlo otvor ho nudzovo je to to iste ako u CC cka tak ako som to daval ) potom zober servitky a vyutieraj dosucha . ked to vudes mat suche ( ci uz veko alebo ten plast oktory sa to veko opiera ) potom zober a natri to tym glicerinom staci uplne tenku vrstvu...
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Passat CC - nejde otevřít nádrž

Příspěvek od Michalj »

Ne počkej Ejne, teď se to nějak zahltilo. Víko nádrže mám ovládané tlačítkem na dveřích řidiče, jinak nejde otevřít. Po Vánocích a dnes sem projel myčkou a víko nádrže se v myčce otevřelo samo, tak sem ho musel ručně zavřít. Když sem tankoval tak se normálně otevřelo bez problému hned po zmáčknutí tlačítka. Dnes potom co sem vyjel z myčky sem ještě zkoušel klepat a mačkat na víko nádrže a otevřít nejde, tak proč jej myčka otevře a jak je to možné ... nechapu to.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC - nejde otevřít nádrž

Příspěvek od ejne »

ja som myslel ze ti primrzlo. nooo a toze sa ti otvorilo pri micke je mi nepochopitelne ale ktovie mozno tam su nejake specialne zony :P
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Passat CC - nejde otevřít nádrž

Příspěvek od Michalj »

Super, takže nepotřebuji mechanika, ale zaříkávače ...
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC - nejde otevřít nádrž

Příspěvek od ejne »

mam este jednu radu . Skus sekundove lepidlo alebo chemopren :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Passat CC - nejde otevřít nádrž

Příspěvek od Michalj »

Mimochodem pro KJirku : je trochu smutný, že dáš téma, lidi se k tomu vyjadřují a zkouší poradit, a když to vyřešíš v servisu tak už sem nedáš co a jak, jen že ti to opravili a v jiném příspěvku pak ti Ejne poradil co s tím a ty , že už to víš , že ti to řekli a ukázali v servisu, ale nepodělíš se s náma. Myslím, že tato zpětná vazba by měla být. :|

Ejne .... počkej, já si to vyberu jinak ..... :lol: :lol: :lol:
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC - nejde otevřít nádrž

Příspěvek od lukasko144 »

Michalj píše:Mimochodem pro KJirku : je trochu smutný, že dáš téma, lidi se k tomu vyjadřují a zkouší poradit, a když to vyřešíš v servisu tak už sem nedáš co a jak, jen že ti to opravili a v jiném příspěvku pak ti Ejne poradil co s tím a ty , že už to víš , že ti to řekli a ukázali v servisu, ale nepodělíš se s náma. Myslím, že tato zpětná vazba by měla být. :|
Tak tak.
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
tomogo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 30.10.2008 10:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC - nejde otevřít nádrž

Příspěvek od tomogo »

No tak to bude buďto přimrzlé, nebo bude posunutá izolace kolem, což jsem měl u svého starého CC ( jak říkám - kdepak německá kvalita, to se pozná ) :-(
Má recenze na CC: http://moje.auto.cz/Tomogo/volkswagen-p ... cucik.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat CC - nejde otevřít nádrž

Příspěvek od KJirka »

Michalj píše:Mimochodem pro KJirku : je trochu smutný, že dáš téma, lidi se k tomu vyjadřují a zkouší poradit, a když to vyřešíš v servisu tak už sem nedáš co a jak, jen že ti to opravili a v jiném příspěvku pak ti Ejne poradil co s tím a ty , že už to víš , že ti to řekli a ukázali v servisu, ale nepodělíš se s náma. Myslím, že tato zpětná vazba by měla být. :|

Ejne .... počkej, já si to vyberu jinak ..... :lol: :lol: :lol:
Máš na mysli všechny ty rady s velkým šroubovákem ? Protože to bylo tak jediný, co jsem tu pochytil (vyjma Zbuj).
A co jsem měl potom udělat, nakreslit to sem ? Kdybych měl ten krásnej obrázek, co má Ejne, tak bych to sem taky dal, ale já držel v ruce jen to vadný servo s táhlem, takže vím jak vypadá. To je celý. Nebo jsem mohl napsat něco v tom smyslu jako : " až rozeberete půlku auta, dostanete se k servu, ze kterýho čumí ohnutej drát. Když za ten drát zatáhnete, máte vyhráno." To je fakt, to sem taky moh.
Ale vážně, tady není moc co radit, protože prioritní je, vůbec se k tomu servu dostat. Ten tapec tvoří jeden obrovskej nepoddajnej kus se spoustou uchycení a už vůbec ta myšlenka, že je to třeba sundat je děsivá. Nějak naivně jsem si myslel, že když to tam německý soudruzi neudělali, tak místní VW kutilové už dávno vymysleli, jakože třeba se natáhne do kufru skrz tapec nějaký lanko s očkem na konci, za který se v případě průseru tahá. No bohužel nevymysleli, tak já aspoň podávám námět ke zlepšováku.
A Michale, až pudeš do tý lékárny, tak ať ti omylem nedaj nitroglycerin :mrgreen:
Naposledy upravil(a) KJirka dne 03.02.2010 12:09, celkem upraveno 1 x.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Passat CC - nejde otevřít nádrž

Příspěvek od Michalj »

Nooo ale nitroglycerin je rozhodně taky řešení .... ovšem s fatální účinností. Zase bych byl na youtube hvězda :lol:
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat CC - nejde otevřít nádrž

Příspěvek od KJirka »

Měl jsem sice na mysli taky výbušninu, ale v lékárně bys dostal jen tablety na kardiovasculární onemocnění.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat CC - nejde otevřít nádrž

Příspěvek od pásovec »

Hele Jirko, trochu OT, ale doplň si možná ten profil :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“