Premium Club - Klubovna - dílna

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Premium Club - Klubovna - dílna

Příspěvek od Michalj »

V jíném příspěvku se rozjela debata , ohledně toho, že by spousta lidiček kutila , ale nemají kde a došlo to tak daleko, že přilít návrh na založení jakého si Premium clubu a možného zřízení -pronájmu garáže, malé dílny - klubovny apod pro své kutilské potřeby a touhy. Bohužel se to týká asi jen pražáků a blízkého okolí , byl by zájem ? Kolik by nás bylo? Co vy na to ?
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Premium Club - Klubovna - dílna

Příspěvek od zajda82 »

ja jsem pro
pokud budeme mit problem s poctem pritahnem jeste nekoho ze skoda a audi klubu

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Premium Club - Klubovna - dílna

Příspěvek od pásovec »

Já bych to bral, aspoň se tam zašijem a nenajdou nás. (ženáči budou vědět) :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
prosa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 318
Registrován: 12.05.2008 12:59
Bydliště: Dobřichovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Premium Club - Klubovna - dílna

Příspěvek od prosa »

já sice o garáž nemám nouzi, ale takováhle věc, kde by se sešli klucí který tomu rozumněj a takový jako já (neználci), tak by bylo super... aspoň bych dostal pár rad co a jak..

JSEM PRO!!!

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Premium Club - Klubovna - dílna

Příspěvek od mrmaryII »

Keby som bol blizko vas chlapi, tak uz zostavujem realizacny tym a do vikendu mame realny klub :)
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Premium Club - Klubovna - dílna

Příspěvek od zajda82 »

Jenom dodám nějakou základní ideu o co by se mohlo jednat:

Všechno závisí od počtu stálých členů a jejich představ o finanční náročnosti takové srandy.

Model1:
Seženeme bandu klubáků (VW, Audi, Škoda), kteří budou mít zájem (ideálně tak 20) a ti budou využívat prostory které seženeme. Pak to každého vyjde na 1000 - 1500 CZK

Model2:
Bude nás méně, čili investice větší. V takovém případě by mohlo přicházet v úvahu nabízet dílničku veřejnosti / příležitostným klubákům za hodinovku aby se náklady na náš malý establishment trošku snížili (prověřený model z Německa, těší se to tam velkému zájmu). Má to tu výhodu že to může více fungovat jako klubovna, resp. můžou tam být všichni pořád zašitý :)


Co jsem zběžně prolétl nabídky, tak se v obou případech jedná o plně vybavenou autodílnu, minimálně dvě stání, pěkně teploučko, kanclík plus lednička plná pivka. Vhodná by byla taky možnost tam sparťansky zabivakovat (ženáči vědí :)).

V případě většího počtu lidí/příležitostných návštěv může moje maličkost vytvořit rezervační systém, ve kterém si můžem bookovat sloty na stání. Čumět a pomáhat/učit se může přijed bez bookování samozřejmě každej.

Hm?

Jinak předběžně u mě můžete počítat Já + 2 (2x 3C jednou A6)

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Premium Club - Klubovna - dílna

Příspěvek od zajda82 »

Ještě malá inspirace
http://www.youtube.com/watch?v=QksqWRqE ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Premium Club - Klubovna - dílna

Příspěvek od lukasko144 »

Tak to video je super.. :D
Ja by som mohol ist do nasej garaze, ale mam dlhy razvor, tak by som cestou z kopca asi nieco utrhol. Ale minimalne to pojdem asi risknut, podsvietene prahove listy v aute pripravene a vonku minus osemdesat a ani ich nahodit nemozem ..
Naposledy upravil(a) lukasko144 dne 28.01.2010 00:08, celkem upraveno 1 x.
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Premium Club - Klubovna - dílna

Příspěvek od ejne »

tak chlapi velka skoda ja by som sa hned pridal. Aspo by som sa niecomu priucil :oops:
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Premium Club - Klubovna - dílna

Příspěvek od pásovec »

Tak co to rozjet u Prosy? :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Premium Club - Klubovna - dílna

Příspěvek od zajda82 »

jestli má ledničku

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Premium Club - Klubovna - dílna

Příspěvek od lukasko144 »

ejne píše:tak chlapi velka skoda ja by som sa hned pridal. Aspo by som sa niecomu priucil :oops:
Si chcel asi skor napisat, aspon by som vas mohol k niecomu priucit.. :) Co uz sa Ty chces este ucit!?!? :)
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Premium Club - Klubovna - dílna

Příspěvek od Michalj »

Prosa - neznám. O.K. ovšem pojďme to pojmout trochu organizovaně. Pokud vám něco cinkne o nos - prostor , hoďte to sem s kontaktem, já to obvolám , okouknu, případně sem hodím foto a pak bychom zvolili principála pro tuto akci a ten zajistí daný pronájem. Jakmile se dohodne prostor , musíme se domluvit kolik lidí se v tom aktivně poveze a potáhne pronájem, ostatní je na domluvě. Osobně bych to až tak veřejně nereklamoval, protože pokud si tam chceme nanosit nějaký vercajk, tak to znám bude ho tam polovička a ta druhá bude nepoužitelná. Viděl bych to tedy na stálou základnu lidí a ostatní za poplatek a s členem této základny - Premium klubu, který se za návštěvu zaručí za pořádek,inventář a pivo.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Premium Club - Klubovna - dílna

Příspěvek od pásovec »

Já to beru, aspoň budu mít kde voskovat :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Premium Club - Klubovna - dílna

Příspěvek od Michalj »

Jen tak narychlo sem kouknul na Sreality a je tam toto:

http://www.sreality.cz/komercni-prostor ... 1979185067" onclick="window.open(this.href);return false;

Už to vidím ... pivko, klobásky na grilu, muzička, pár rozebraných passatů , .... a kdo bude chodit domu ? To zas bude průser . :adr: :adr: :adr:
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“