Hukot a vibrácie passat 3C 2.0 103kw 4motion OdoslaťOdoslan

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Jano007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 19.05.2009 21:32

Hukot a vibrácie passat 3C 2.0 103kw 4motion OdoslaťOdoslan

Příspěvek od Jano007 »

passat ma najazdené 120 000 km ja som kúpil v decembri a najazdil z toho 5 tisíc km .
hučanie a vibrácie začínajú a sú od zaradeného štvrtého prevodového stupňa to je pri 90km rýchlosti pri piatom stupni je to 100km/h na šestke 110km/h v rozmedzi 2200-2400 RPM potom je všetko ok (vibrácie cítiť v podlahe vo volante,predných sedadlách).V prvom rade som vymenil nové pneu ale to nepomohlo ,po konzultovaní s mojím mechanikom a kontrole vozidla(kontrola podvozkových časti,kardanu uloženia motora) sme nenašli žiaden problém.Tak sme následne vymenilí obe hydroložiska na motore po výmene je to to iste ale hluk je cítiť že ide od zadného diferaku na kardane sú dve spojky myslím si že to by mohlo byť problém pri vizuálnej kontrole sú v poriadku cena jednej je asi 300 eur tak neviem či tu už niekto nemal probléms s kardanom nerád by som dal cca 7stoviek a auto bude ďalej hučať

Uživatelský avatar
thoomass
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 25.09.2007 14:42
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hukot a vibrácie passat 3C 2.0 103kw 4motion OdoslaťOdoslan

Příspěvek od thoomass »

Jano007 píše:passat ma najazdené 120 000 km ja som kúpil v decembri a najazdil z toho 5 tisíc km .
hučanie a vibrácie začínajú a sú od zaradeného štvrtého prevodového stupňa to je pri 90km rýchlosti pri piatom stupni je to 100km/h na šestke 110km/h v rozmedzi 2200-2400 RPM potom je všetko ok (vibrácie cítiť v podlahe vo volante,predných sedadlách).V prvom rade som vymenil nové pneu ale to nepomohlo ,po konzultovaní s mojím mechanikom a kontrole vozidla(kontrola podvozkových časti,kardanu uloženia motora) sme nenašli žiaden problém.Tak sme následne vymenilí obe hydroložiska na motore po výmene je to to iste ale hluk je cítiť že ide od zadného diferaku na kardane sú dve spojky myslím si že to by mohlo byť problém pri vizuálnej kontrole sú v poriadku cena jednej je asi 300 eur tak neviem či tu už niekto nemal probléms s kardanom nerád by som dal cca 7stoviek a auto bude ďalej hučať
Zkus zkontrolovat vnitni kloub na poloose(homokinetak), ja ho mel vadnej a auto se trepalo jak blby.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“