4 kroužky v zadních světlech

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
lumpo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 05.05.2010 22:20
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od lumpo »

tak se do toho taky pouštím - Poprosil bych někoho ochotného, jestli by mi prozradil vnitřní a vnější průměr těch kroužků - chci si to maximálně předpřipravit, abych měl světla vyndaná co nejkratší dobu... A pokud by byl někdo ochotný změřit průměr kružnice na které jsou přiletovány LED, tak to bych si ho vážil ještě víc :drinks:

Díkec...
BAZAR:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=314046" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od Tomášek »

Myslim, ze se tu na tebe kazdej vysere, kdyz si na tom zalozi nekteri byznys

Uživatelský avatar
lumpo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 05.05.2010 22:20
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od lumpo »

hmm tak nevím co je na tom, neřeknu, kdybych chtěl poslat schema a nakreslenej tišták. Já chci jen vědět průměr - stejně to zjistím, jakmile lampy rozdělám. Hold jen díky "říkejme tomu neochotě" některých, kteří vědí to budu mít rozdělané o trochu déle. Takhle jsem si mohl vyříznout tišták, vyleptat, osázet SMD a odzkoušet na stole a následující operace by byla celkem rychlá - vyndat světla, rozloupnout je, osadit tištáky a vrátit zpět...

Ale třeba to ti co vědí ještě něčetli... Jen si myslím, že to co jsem chtěl vědět nemá s businessem a know how co dělat.

Díky :drinks:
BAZAR:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=314046" onclick="window.open(this.href);return false;

driverD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 22.10.2007 09:46

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od driverD »

ricom píše:
driverD píše:Kdyby se vám některý z nich ozval,dejte mi sem vědět,Ať jsem pak také v pořadí..
napiš klukům SZ jsou ve stádiu testování a vylepšování již vymyšleného :good:

Doobře.Děkuji.Ozvu se jim :good:

Uživatelský avatar
hellmuth
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 08.03.2013 23:55
Bydliště: Praha 6

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od hellmuth »

lumpo :zkus klubáka Juraj Vranák http://www.svspraha.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; měl ty kroužky na prodej,nebo je snad i montuje a určitě by ti poradil pokud to chceš dělat sám. A Ergo to měl taky dobře provedené.
DP FD17
Mírnými poklepy docílíme požadovaného tvaru! A co nejde silou jde ještě větší silou.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od ricom »

Tomášek píše:Myslim, ze se tu na tebe kazdej vysere, kdyz si na tom zalozi nekteri byznys[/quote
to se pleteš.. to není o byznysu to mi věř.. to spíš je o tom, že jsem kluky do toho navrtal já, bo v mém okolí je pár zájemců, kteří to budu chtít a zrovna já to budu chtít pouze od nich..
Nic osobně proti Ergovi ale do elektriky auta fakt pustím pouze Kimouše případně Motorpowera..
kasparek píše:Ajo.... ted vypadaji dobre ale. Vse jak ma byt. Tak cajk, tak musim 2 roky pockat :-(
na jaře do toho jdu určitě a jestli kluci s tím hejbnou tak to udělám letos ještě..
vyjednám si záruku jen na venky a bude to.. tak či tak to co jsi měl ty mi říkal Kimouš, že by případně opravit uměl.
Zase taková raketa to za ty světla nebyla no a když máš dobrou pojišťovnu a dobrého pojišťováka není co řešit ne :good: :thanks:

Uživatelský avatar
Pašerák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 30.01.2013 17:36

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od Pašerák »

jestli můžu doporučit,až si budete dělat kroužky,tak jelikož se musí vyřadit vnitřní pole světla aby zůstal kolem kroužek,tak si to vnitřní pole nechte nainstalovat jako brzové tzn když zašlápnete brzdu tak vám bude svítit komplet celé světlo červeně.Já mám naprogramované brzdovky taky jen jako kroužky viz většina videí na Ytube, a přes den když svítí prudký slunce se obávám aby to do mě někdo nenahulil ptže neviděl brzdový světla.Na yt je též video kombíkovýho C3 kde má kroužky ale jak zašlápne brzdu tak mu prostě zčervená celá pr**l,jako by přes ní dostal vařečkou :)
BTW:Ergo je top..má mnoho zkušeností a má profi vybavení při demontáži deklů kufru

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od Prochy01 »

Pašerák píše:jestli můžu doporučit,až si budete dělat kroužky,tak jelikož se musí vyřadit vnitřní pole světla aby zůstal kolem kroužek,tak si to vnitřní pole nechte nainstalovat jako brzové tzn když zašlápnete brzdu tak vám bude svítit komplet celé světlo červeně.Já mám naprogramované brzdovky taky jen jako kroužky viz většina videí na Ytube, a přes den když svítí prudký slunce se obávám aby to do mě někdo nenahulil ptže neviděl brzdový světla.Na yt je též video kombíkovýho C3 kde má kroužky ale jak zašlápne brzdu tak mu prostě zčervená celá pr**l,jako by přes ní dostal vařečkou :)
BTW:Ergo je top..má mnoho zkušeností a má profi vybavení při demontáži deklů kufru
Tak nejak jak to píšeš to mam ja...je urcite nekolik moznosti, ale ja chtel, aby na brzdu svítilo "vse", tzn.: obrysovky jsou ctyri kroužky, blinkry jsou ctyri kroužky a brzda jsou ctyri kroužky+středy+treti brzdove a myslim, ze to sviti a vypada nejlip :-))))

Jo a mam je taky od Erga vcetne zapojeni. Nyní asi 2 roky a max spokojenost :-))

Btw stred svetla se nijak "nainstalovavat" jako brzdove nemusi = stred svetla je brzdove světlo jako takové, vypíná se kvuli krouzkum jen to, ze stred nesviti jako parkovacka, coz ze série sviti...
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Moral3z
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 11.01.2014 17:01
Bydliště: Kolín

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od Moral3z »

Pašerák píše:BTW:Ergo je top..má mnoho zkušeností a má profi vybavení při demontáži deklů kufru
To by bylo super, protože při demontáži jsem ukroutil matky na obou venkovních světlech a tapec už se mi nepodařilo vrátit na původní místno :potlesk: :rofl:

Uživatelský avatar
hellmuth
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 08.03.2013 23:55
Bydliště: Praha 6

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od hellmuth »

Přesně jak píše kolega Pašerák ... Ergova šikovnost i vybavení je na super úrovni.Budu si ho hájit protože mi už nesčetněkrát nezištně pomohl.A s jeho prací max spokojenost.
DP FD17
Mírnými poklepy docílíme požadovaného tvaru! A co nejde silou jde ještě větší silou.

Uživatelský avatar
konros
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 235
Registrován: 14.10.2012 20:02
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od konros »

Taky mam skyline od Erga vc. komplet montaze. A musim s vami souhlasit. Vse na super urovni. Jako kdyby to bylo original zamontovane ve vyrobe. Ale netusim proc uz to nedela...kdyz to ma tak suprove vse vymysleno.
PASSAT 3c WHITE LIMOUSINE 2.0tdi CBAB, 2010, DSG, HIGHLINE, INDIVIDUAL, SKYLINE, alu CHICAGO 18.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od ricom »

tak každý má nějakého oblíbence to je přeci v pořádku.. já zase nedám dopustit na Kimouše, Motorpowera a Jirku. :good:
hellmuth píše:Přesně jak píše kolega Pašerák ... Ergova šikovnost i vybavení je na super úrovni.Budu si ho hájit protože mi už nesčetněkrát nezištně pomohl.A s jeho prací max spokojenost.

Uživatelský avatar
Pašerák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 30.01.2013 17:36

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od Pašerák »

Prochy01 píše:
Pašerák píše:jestli můžu doporučit,až si budete dělat kroužky,tak jelikož se musí vyřadit vnitřní pole světla aby zůstal kolem kroužek,tak si to vnitřní pole nechte nainstalovat jako brzové tzn když zašlápnete brzdu tak vám bude svítit komplet celé světlo červeně.Já mám naprogramované brzdovky taky jen jako kroužky viz většina videí na Ytube, a přes den když svítí prudký slunce se obávám aby to do mě někdo nenahulil ptže neviděl brzdový světla.Na yt je též video kombíkovýho C3 kde má kroužky ale jak zašlápne brzdu tak mu prostě zčervená celá pr**l,jako by přes ní dostal vařečkou :)
BTW:Ergo je top..má mnoho zkušeností a má profi vybavení při demontáži deklů kufru
Tak nejak jak to píšeš to mam ja...je urcite nekolik moznosti, ale ja chtel, aby na brzdu svítilo "vse", tzn.: obrysovky jsou ctyri kroužky, blinkry jsou ctyri kroužky a brzda jsou ctyri kroužky+středy+treti brzdove a myslim, ze to sviti a vypada nejlip :-))))

Jo a mam je taky od Erga vcetne zapojeni. Nyní asi 2 roky a max spokojenost :-))

Btw stred svetla se nijak "nainstalovavat" jako brzdove nemusi = stred svetla je brzdove světlo jako takové, vypíná se kvuli krouzkum jen to, ze stred nesviti jako parkovacka, coz ze série sviti...
Da se to nejak dodatecne zapojit bez pritomnosti profika aka Erga? :)

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od hkr »

Pašerák píše: Da se to nejak dodatecne zapojit bez pritomnosti profika aka Erga? :)
HA! :rofl:

Zkus to
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od TomB »

Pašerák píše:Da se to nejak dodatecne zapojit bez pritomnosti profika aka Erga? :)
Dá se to zapojit různými způsoby 8) Záleží, co kdo chce a na co si troufne a co od toho požaduje.
Navíc tu bylo popsáno dost různých možností, resp. kombinací a z toho si může vybrat každý, co se mu líbí. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“