Uvazuju o nakupu pasika prosim rady

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Drabma
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 22.01.2010 13:43

Re: Uvazuju o nakupu pasika prosim rady

Příspěvek od Drabma »

Jeste jedna mala otazecka kolik si VW bere za vyjeti servisni historie diky moc vsem za info :D
Skoda Octavia 1.8 20V

Alficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 20.01.2010 14:04
Bydliště: Taus

Re: Uvazuju o nakupu pasika prosim rady

Příspěvek od Alficek »

Drabma píše:Jeste jedna mala otazecka kolik si VW bere za vyjeti servisni historie diky moc vsem za info :D
Ja si myslim, ze pokud narazis na nekoho rozumnyho, zjisti ti to zadara. Jedina prace je podivat se do pocitace.
Kdyz jsem auto kupoval v Nemecku, nadiktoval jsem VIN kamaradovi, kterej v autosalonu dela. Za 5 min mi volal nazpet a diktoval, kdy a v kolika km byly delany prohlidky.

Uživatelský avatar
Neználek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 07.05.2009 20:49
Bydliště: Karlovarsko

Re: Uvazuju o nakupu pasika prosim rady

Příspěvek od Neználek »

Alficek píše:
Drabma píše:Jeste jedna mala otazecka kolik si VW bere za vyjeti servisni historie diky moc vsem za info :D
Ja si myslim, ze pokud narazis na nekoho rozumnyho, zjisti ti to zadara. Jedina prace je podivat se do pocitace.
Kdyz jsem auto kupoval v Nemecku, nadiktoval jsem VIN kamaradovi, kterej v autosalonu dela. Za 5 min mi volal nazpet a diktoval, kdy a v kolika km byly delany prohlidky.
Já jsem platil ve VW za historii 250.-Kč, kde mi ji vyjeli na papír a mohl jsem si to vklidu zkontrolovat se serviskou. Ale záleží na každém zda těch 250,-Kč za to stojí.

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Uvazuju o nakupu pasika prosim rady

Příspěvek od mrmaryII »

To je zaujimave, ze ti to vobec dali. By ma zaujimalo, ako to vyuctovali :)
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Neználek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 07.05.2009 20:49
Bydliště: Karlovarsko

Re: Uvazuju o nakupu pasika prosim rady

Příspěvek od Neználek »

To nevím jak to účtují, ale dostal jsem normálně doklad za tuto službu a musím říci, že jsem byl překvapen, co vše se na autě dělalo. Co vše za tu dobu bylo vyměněno a kolikrát auto bylo v servise.

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Uvazuju o nakupu pasika prosim rady

Příspěvek od mrmaryII »

Toto je ustanovenie VAG o tomto.

Předávání technického know how i všeobecných technických informací autorizovaným zákazníkům NORA (podle zásad NORA společnosti VW AG) je ve zkrácené podobě povoleno.
Z tohoto ustanovení jsou výslovně vyňaty:

1. Informace a data z databáze RESERVE, resp. z historie oprav.

2. Informace týkající se svolávacích akcích.

3. Obsah informačního prostředku Příručka techniky servisních služeb.

4. Informace a data sloužící k opravám elektronických součástí.

V sucasnosti sa uz kazde vytlacenie historie oprav zapisuje na server spravcu dat pre VAG.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Drabma
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 22.01.2010 13:43

Re: Uvazuju o nakupu pasika prosim rady

Příspěvek od Drabma »

za ty prachy to rozhodne stoji jinak dik moc :mrgreen:
Skoda Octavia 1.8 20V

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“