CC objednán.. ale nejspíš bez xenonů...

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
MarthyCC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 09.02.2010 19:10
Bydliště: Praha

CC objednán.. ale nejspíš bez xenonů...

Příspěvek od MarthyCC »

Zdravím všechny příznivce značky VW.Tak dnes jsem byl sepsat objednávku na to krásný CCéčko a už se nemohu dočkat,až auto bude doma a budu se moci podělit o fotky či zkušenosti s vámí,již zkušenými uživateli tohoto krásného vozu :)
Bohužel (nevím jestli je to vytížeností výrobní linky) nejzašší termín dodání vozidla je první týden v červnu :( ale prodejce říkal,ať nevěším hlavu,že s velkou pravděpodobností auto bude hotové dříve.Tak mi nezbývá než doufat :wink:

A výbava?Myslím,že jsem si dal záležet :) ...2.0 TDI 125 kW,6-ti stupňová manuální převodovka,barva vozu bílá,Rádio RCD 510 s 300 Wattovým zesilovačem,funkce Auto Hold,kola Interlagos 18 palců,rezervní kolo,5-ti místná verze,interiér černá kůže Nappa,zatmavené zadní sklo a boční skla vzadu,mlhovky,bez označení modelu na kufru.A následující je v hodnotě 30 tisíc zdarma(nyní je taková akce) - 3ramenný multifunkční volant,tempomat,parkovací systém park pilot,vnější zrcátka elektricky sklopná,vstup MEDIA-IN.
Jakmile auto dorazí,dám fotky.Ale hned tak to asi nebude :(

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: CC objednán..

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak moc gratuluju, CC v bílý je nášup :!: Ještě bych tam přidal DSG, to je teprv svezení pro Pány 8)
A co xenony? ? Kolik procent jsi dostal slevu?
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: CC objednán..

Příspěvek od KJirka »

a co xenony ? Ty sis tam nedal ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
MarthyCC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 09.02.2010 19:10
Bydliště: Praha

Re: CC objednán..

Příspěvek od MarthyCC »

Xenony jsou jistě krásný a k takovému auto jistě patří,ale 30 tisíc se mi za ně připlácet nechtělo. Rozhodoval jsem se mezi kůží a xenonama(obě položky dohromady jsou téměř 90 tisíc,takže jsem si řekl,že dám pouze jednu). 5 let jezdim s octavií,kde je výbava v kůži,ale xenony nejsou.Jsem na tu kůži zvyklý,je to elegantní.S xenonama nemám prakticky žádnou zkušenost,jsem zvyklý na obyčejný halogeny.Takže to jsou moje pohnutky pro výběr.
Sleva?Dostal jsem 13 procent..

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: CC objednán..

Příspěvek od Michalj »

No nejenom krásný, ale taky krásně svítěj. Člověče pěkný , já automaťák bych tedy DSG , ale chápu. Tak ať vydržíš . Skladovka žádná nebyla ?
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: CC objednán..

Příspěvek od KJirka »

tak to si děláš kozy, že sis tam nedal xenony ! To už by u takovýho auta mělo být povinný. Teda já bych radši jezdil bez toho rádia a zesilovače, než bez xeno. O kůži ani nemluvě. Já mám ty ventilovaný sedadla Silversprint a úplně mi stačej. Tos mě sklamal, kolego.
Mimochodem, to rádio seženeš za bůra na bazaru.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
MarthyCC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 09.02.2010 19:10
Bydliště: Praha

Re: CC objednán..

Příspěvek od MarthyCC »

KJirka píše:tak to si děláš kozy, že sis tam nedal xenony ! To už by u takovýho auta mělo být povinný. Teda já bych radši jezdil bez toho rádia a zesilovače, než bez xeno. O kůži ani nemluvě. Já mám ty ventilovaný sedadla Silversprint a úplně mi stačej. Tos mě sklamal, kolego.
Mimochodem, to rádio seženeš za bůra na bazaru.
Každý máme nějaký názor,své pohnutky jsem popsal.Prostě xenony mi chybět nebudou,ja tam mám radši tu kůži.

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: CC objednán..

Příspěvek od pino.t »

MarthyCC píše: Každý máme nějaký názor,své pohnutky jsem popsal.Prostě xenony mi chybět nebudou,ja tam mám radši tu kůži.
Stačí chvilku jezdit s xenama, pak sednout do auta s halogenama a připadám si jako by někdo zhasl.
U octavie je ten rozdíl ve světlech taky enormní.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: CC objednán..

Příspěvek od KJirka »

aspoň až tě v Praze potkám, budu vědět, že jseš to bezpečně ty. Já jsem si ze stejných pohnutek takhle v r. 2005 koupil OII s halogenama a pak jsem tam ty xenony dodělával. Jenže jsem je sehnal asi za 10 t., což u cécéčka nehrozí. No je to tvoje volba.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: CC objednán..

Příspěvek od Michalj »

Nenech se odradit , taky jsem se nad tím pozastavil, ale je je fakt , že dokud sem je neměl tak mi nechyběly. Teď sednu do manželky auta a ta je nemá a nevidím. Asi jí je tam dodělám, jedno z mála aut kde to jde legálně.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: CC objednán..

Příspěvek od KJirka »

jaký nenech se odradit ? Naopak bys do něj měl taky vandrovat, aby tam hned ráno volal a světla doobjednal, dokud je čas. Krásný auto, krásná barva, krásný kola, krásný sedadla a halogeny k tomu. To přeci není jen o tom, jak to svítí. A počkej, jednou při prodeji se každej bude ptát: jé to nemá xenony a věř mi, že to spoustu lidí odradí. To mám vyzkoušený.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: CC objednán..

Příspěvek od Michalj »

Aha , další téma , kde se nescházíme názorem :lol: . Každý máme jiné priority a jinak nastavený strop na káru. Vím, to před 2 měsíci sem to řešil a taky sem si dal strop, jinak bych objednával a byl tam za 1,3. A věř tomu, že až to bude prodávat a někdo bude chtít pěkný CC a najde se kupec a ten se bude rozhodovat mezi károu od 1 majitele s komplet historií nebo s károu co stojí v bazaru a serviska skončila před 3 roky tak bys taky skočil do tohodle a ty xenony tam vypálil ne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: CC objednán..

Příspěvek od KJirka »

a proč bychom se měli scházet v názoru ? To by snad byla docela nuda, kdyby tady všichni souhlasili se vším. A koneckonců ani jeden v tom autě jezdit nebudem, ne.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
MarthyCC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 09.02.2010 19:10
Bydliště: Praha

Re: CC objednán..

Příspěvek od MarthyCC »

Jak bylo řečeno,každý to vidí jinak.Přít se s vámi rozhodně nebudu,xenony jsou krásný,jistě lépe svítí,auto budí jiný dojem,beru to.Já je ale k životu nepotřebuju.Stejně tak ani kůži k životu nepotřebuju(na tuto narážku by určitě došlo),ale mám ji tam rád. kJirka napsal,že bez xenonů je to ostuda,ja mám jiný názor a do takového auta jsou podle mě látkové sedačky ostuda..

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: CC objednán..

Příspěvek od Mára_VR6 »

no tak alespoň slib, že si tam NEdáš HIDky :wink: :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“