napíchnutí auto z domova

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: napíchnutí auto z domova

Příspěvek od pásovec »

Stojí 4. Je to pro tebe akceptovatelné?
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

sniphead
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 08.02.2010 19:09

Re: napíchnutí auto z domova

Příspěvek od sniphead »

pásovec píše:Stojí 4. Je to pro tebe akceptovatelné?
uvidím, kolik přijde mzda, ale předpoklad je takový, že ano. Pokud se nepletu, tak s tím potom můžu na všechny vozy koncernu. Soused má třeba A6, tak že bych to upotřebil vícekrát :-)
Volkswagen Passat 3C Highline 2.0 TDI 103kw BKP
Volkswagen Golf VI Match 1.6 TDI 77kw CAYC
Volkswagen Passat B8 2.0 TDI 110kw R-Line

sniphead
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 08.02.2010 19:09

Re: napíchnutí auto z domova

Příspěvek od sniphead »

Kód: Vybrat vše

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.28527
tohle je k čemu? omlouvám se za to, že jsem lama O:-)
Volkswagen Passat 3C Highline 2.0 TDI 103kw BKP
Volkswagen Golf VI Match 1.6 TDI 77kw CAYC
Volkswagen Passat B8 2.0 TDI 110kw R-Line

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: napíchnutí auto z domova

Příspěvek od pásovec »

Jojo, je to na celý koncern od 96´
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: napíchnutí auto z domova

Příspěvek od romanx »

KJirka píše:a má to smysl kupovat a učit se to k vůli jedinýmu autu ? Tohle používají lidi, co se s tím živí. Jak často to využiješ ?
Má to smysl má diagnostiku taky a ušetří mi tisíce a občas i vydělá..... :) :) :)
Např. zadní brzdové destičky bez toho nevyměníš a když to necháš udělat ve VW tak za to máš zaplacenou diagnostiku. Ale pozor na dodržení postupu výměny - jak tu někdo psal už si tím i něco poškodil.
Jinak i zde platí pravidlo pokud nevíš jak nedělej to než něco poškodíš. Musíš mít jasno co jdeš dělat a naučit se nebo najít jak to dělat.......doporučuji také Pascala k dodání potřebného.
PS: A hlavně poslouchat Pascala na slovo .....vím o čem mluvím....já jednou neposlechl... :D :D :D :D :D a znovu to neudělám :D :D :D
Naposledy upravil(a) romanx dne 15.02.2010 18:15, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: napíchnutí auto z domova

Příspěvek od romanx »

sniphead píše:
Allbacore píše:"napichovanie z domu" je nebezpecne, pozor ! Ja som sa tak dlho s tym hral ze som az kompletne vybil baterku :minzdr: :lol: Nebyt Ejneho a pohotoveho Mobilika tak asi skusam pruznost volkswagen mobility -.- Tesim sa na zajtrajsie rano :twisted:
můžeš to trochu konkretizovat?
konkretizovat se to dá velmi jednoduše...pokud děláš déle s vagem a máš zapnuté jen zapalování bez natočeného motoru tak to chce dát nabíječku na baterku protože jí tím vybíjíš. Nicméně za tento případ nemůže ani diagnostika ani auto ale ten co si tu baterku nechal vybít... :) :) :) :)
Mimochodem nutnost připojení nabíječky při delší práci s vagem je popsána ve všech nastavovacích postupech v servisním manuálu....

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: napíchnutí auto z domova

Příspěvek od KJirka »

re5pekt píše:
KJirka píše:a má to smysl kupovat a učit se to k vůli jedinýmu autu ? Tohle používají lidi, co se s tím živí. Jak často to využiješ ?
Urcite to smysl ma! Veskere aktivovani komf. funkci, dodelas tamto, dodelas toto, vzdy potrebujes kodovat. Cteni chyb pri podivnem chovani auta... Me jen napojeni v servisu ve Skotsku na VAG, udelani logu a smazani chyb stalo 40£! Takze mi to navic usetri hodne penez, tim vsim kodovanim jsem si VAG+kabel uz davno zaplatil 8)
Samo, ze pro tebe to tolik moc vyznamu mit nebude, kdyz mas nove auto v zaruce a hrabat se v nem sam nebudes :wink:
no a hlavně, nejezdím do Skotska :mrgreen:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Keram01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 03.06.2009 23:11

Re: napíchnutí auto z domova

Příspěvek od Keram01 »

Nazdarek tak som si daprial aj ja kabel na napichnutie toho mozgu v mojom auti, zoskenoval som ho a vyhodilo mi tam zopar chyb ktore vobec nechapem. Mohol by mi to niekto prosim prejst a prelozit do jazyka mna zrozumitelneho??? Dik moc
Přílohy
Log-WVWZZZ3CZ7E022500-128610km.txt
(10.36 KiB) Staženo 55 x

Alficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 20.01.2010 14:04
Bydliště: Taus

Re: napíchnutí auto z domova

Příspěvek od Alficek »

Keram01 píše:Nazdarek tak som si daprial aj ja kabel na napichnutie toho mozgu v mojom auti, zoskenoval som ho a vyhodilo mi tam zopar chyb ktore vobec nechapem. Mohol by mi to niekto prosim prejst a prelozit do jazyka mna zrozumitelneho??? Dik moc
Ta prvni chyba - 00978 - zrejme praskla zarovka v potkavackach
Dalsi chyby 01813 a 01814 souvisi s napetim v napajeni ridicich jednotek zadnich dveri.
Asi bych to vse vymazal a sledoval, zda se casem objevi znovu.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“