Passat CC 3.6 V6 objednán

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Mix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 22.02.2010 16:28

Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od Mix »

Ahoj, jsem tu nový, po rychlém prolistování to vypadá na fajnové fórum! Čekám na nového Passata CC skoro v kompletu, černá metalíza, 3.6 V6 DSG + 4Motion, černá kůže Nappa s klimatizovanými sedadly, adaptivní tempomat, 18'Interlagos leštěné, regulace podvozku DCC, sportovní paket s bi-xenony, Dynaudio, navigace, zadní kamera, parkpilot. Chtěl jsem si tam dát i to dálkové vyhřívání na zimu, ale to údajně do této verze nejde (nevejde se kvůli velikosti motoru). Lane Assist bych nevyužil. Co bych ale občas možná využil by bylo páté sedadlo, bohužel před měsícem co jsem objednával ještě nebylo v nabídce. Co říkáte na uvedenou konfiguraci? K motoru - jel jsem testovací jízdu s 2.0TDI 125kW a svezení to bylo příjemné, nicméně pro auto bych se nerozhodl. Pak jsem se čistě náhodou dostal ke krátké jízdě v té 3.6 a vše bylo jinak, neskutečná paráda - zvuk, projev, převodovka, výkon. Dokonce jsem uvažoval i o R36, ale nakonec objednáno takhle.

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od Envio »

Super volba.. :wink: Motor i výbava mazec, jen bych možná volil bílej lak.. Víc by pak i vynik ten tmavej interiér.. Ale hlavně máš bi-xenony, to je hlavní.. :mrgreen: :mrgreen:

Mix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 22.02.2010 16:28

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od Mix »

Díky, bílou barvu jsem zavrhl (+ by to neprošlo u přítelkyně :lol: ), ale jak to tak čtu je velmi velmi oblíbená! Černá taky není moc praktická, vím...ale když to umyješ není elegantnější barvy. Ten černý interiér byla jediná volba pokud jsem chtěl klimatizované sedačky, nemáte s nimi někdo zkušenost? On tam byl příplatek "už jen" cca 6 tisíc a tak jsem to tam dal. Až později jsem zjistil, že nyní dávají k 2.0TSI i DSG (klasika, co si nezjistíš sám, ani prodejce neporadí...) a to by mi možná stačilo a i méně žralo, ale teď už to je fuk.

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od Envio »

S těma odvětrávanýma sedačkama mám zkušenosti u Volva a je to super.. :wink: V létě to opravdu oceníš! Jinak, co se týče toho motoru, litovat určitě nebudeš, to se neboj.. :wink: A černá je taky super, náročná na údržbu, ale krásná.. :)

Mix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 22.02.2010 16:28

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od Mix »

Tak super, nikde jsem o nich nic nenašel a tak jsem si jen domyslel, že to v létě snad bude dobrá věc. Kůži jsem zprvu také nechtěl, ale pak jsem si sedl to té Nappy a oproti Alcantaře je to rozdíl jak ďas (i cenově samozřejmě!). Další věc, do které jsem se nechal asi zbytečně navést je ta navigace. Jak teď čtu tak se docela dost krade :( sice nejsem z Prahy, ale docela často tam jezdím... no uvidíme, co se má stát, stane se. Jinak spotřeba - nepochybuji o tom, že se s tímhle motorem mimo Prahu dá jezdit pod 10 litrů, ale osobně počítám 12-13 litrů. Uvidíme v reálu :lol: .

Dix_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 425
Registrován: 03.10.2009 13:06
Bydliště: Kojetín

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od Dix_ »

Mix:Gratulace,pěkné auto.To nezávislé topení s dálkovým ovládáním nejde jenom u 3.6 V6 nebo i 2.0 TDI CR DSG 4Motion ?

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od zviratko »

Gratulace , jak dlouho budeš čekat ??
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Mix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 22.02.2010 16:28

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od Mix »

Dix:Díky, co vím tak nejde objednat u 3.6 (i v konfigurátoru to je napsáno), zřejmě že se nevejde 2.baterie, která k tomu přídavnému topení musí být. Ostatně, k tomuto motoru se nevejde ani základní baterka k motoru a je v kufru 8O

Mix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 22.02.2010 16:28

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od Mix »

zviratko píše:Gratulace , jak dlouho budeš čekat ??
Díky, konec března až půlka dubna, pokud nic z výroby přede mnou neodpadne.

Dix_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 425
Registrován: 03.10.2009 13:06
Bydliště: Kojetín

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od Dix_ »

Mix:Dík za odpověď. Odkaz na Dynoaudio v akci: http://www.youtube.com/watch?v=9uBF67Qo ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false; akorát naživo to bude lepší. :D

kubas_passat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 15.10.2009 12:01

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od kubas_passat »

odvetravana kuze je nejlepsi volba, pokud tedy neresis cenu, male jsem kdysi v 95 saabu (bude to neco podobneho, jemna kuzicka) a bylo to super, nikdy nevylezes a nebudes mit zpoceny zada..

No a s 3.6 mam obavu, ze se budes pohybovat spis nekde okolo 15 litriku, ale zase za to svezeni..

Tak pak napis, jak a za kolik ti jezdi :D

Mix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 22.02.2010 16:28

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od Mix »

Na Dynaudio se hodně těším, muziku miluju tak jiná volba nebyla. Akorát přeřvávat ten nádhernej zvuk motoru v otáčkách je docela škoda :) . Jinak spotřeba - no určitě napíšu jaká bude v reálu, když se budu chtít pořádně svézt tak s těmi 15-16 počítám. Je to síla, no... No ale podle tohoto videa to tak zlé nebude :P

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od pásovec »

Není lepší kombinace než 3,6 a dynaudio... Rád toho krasavce uvidím na živo :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Mix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 22.02.2010 16:28

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od Mix »

pásovec píše:Není lepší kombinace než 3,6 a dynaudio... Rád toho krasavce uvidím na živo :-)
Až bude hodím sem fotky a třeba se potkáme na nějakém VW srazu co tady pořádáte :) .

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od pásovec »

Nechceš opravdu doobjednat to BT?
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“