Passat CC 3.6 V6 objednán

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
gas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.03.2008 16:11

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od gas »

hele mám na to dost odlišný názor, protože ty auta vnímám docela jinak, prostě je pro mě nepochopitelné koupit si ST, RS, WRX a jezdit s tím na tempomat po dálnici, tohle prostě póza je, mám podobné auto a způsob využití je tomu odpovídající, beru jej na okruh, občas s ním zajedu amatéry, užívám si s ním okresky, tady všude lze využít jeho potenciál a budeš se divit na těch okreskách, tedy v provozu si jej užívám většinou v rychlostech, které dovoluje vyhláška, asi jsem tedy trotl, tady všude poznám víc než dobře změnu rozložení těžiště, ano je taky o tom, kdo má co odjeto a co umí s volantem, můj příspěvek se netýkal CC 3,6 ( musíš lépe číst ) ale zmiňovaného ST, na běžný provoz mám TDI s automatem a garantuju ti, že nemám potřebu nikomu nic dokazovat, takže to uzavřeme, ať si do svého auta každý namontuje třeba jaderný reaktor, jeho věc, ale názor na to mám svůj, viz pohádka o opici a banánech :)

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od Envio »

Už jste tady trošku OT, pánové.. Tohle řeště jinde.. Akorát to tu Mixovi zasíráte..

Uživatelský avatar
gas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.03.2008 16:11

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od gas »

souhlas, prosím promazat naše "odborné pindy" :)

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od Michalj »

No ono si trochu všechno přetočil - najednou využíváš potenciálu vozu a tedy jízdních vlastností , to je ovšem úplně něco jezdit na limitu vozu , a o tom jsme mluvili, jízdní stabilitu , potenciál a vlastnosti můžeš využít kdekoli a přitom nejsi ani zdaleka na hranici jakýchkoli limitů.
Založíme téma jinde a můžem pokračovat nebo přes SZ.
Téma bylo CC 3,6 a LPG - je to zvěrstvo, ale proč ne ... proti gustu ... . Směšovače LPG jsou dnes na vysoké úrovni, ale osobně by mě točilo
furt tankovat LPG, protože legální nádrže zrovna objemné nejsou a já bych v některých dnech tankoval i 2 x denně, skončilo by to přepnutím na benzín a bylo by to... k ničemu.
Jinak u kámoše v bazaru stojí Phaeton na LPG - něco s motorem a nikdo si neví rady co s tím, všude v servisu mu řekli, že to nehodlají řešit dokud tam bude LPG namontované.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od pásovec »

Smažu to, až se to vše uklidní a odezní :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
gas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.03.2008 16:11

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od gas »

Michalj píše:No ono si trochu všechno přetočil - najednou využíváš potenciálu vozu a tedy jízdních vlastností , to je ovšem úplně něco jezdit na limitu vozu
poslední zasírácí příspěvek pro upřesnění, ať tu neslovíčkaříme, jezdím s HH i v provozu, kde lze využít jeho potenciál, ale i na okruhu nebo uzavřené trati, kde jezdím na limitu, i při pouhém využití potenciálu lze registrovat jiné rozložení hmotnosti, CC je spíše GT a pokud si do něj majitel nacpe plyn, tak při běžném využití pozná howno, což nic nemění na faktu, že dát tam plyn považuju za zhovadilost :mrgreen: doufám, že jsme se pochopili a pásoveček to bude moct promáznout, takže už mlčím :twisted:

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od Michalj »

gas píše:
Michalj píše:No ono si trochu všechno přetočil - najednou využíváš potenciálu vozu a tedy jízdních vlastností , to je ovšem úplně něco jezdit na limitu vozu
poslední zasírácí příspěvek pro upřesnění, ať tu neslovíčkaříme, jezdím s HH i v provozu, kde lze využít jeho potenciál, ale i na okruhu nebo uzavřené trati, kde jezdím na limitu, i při pouhém využití potenciálu lze registrovat jiné rozložení hmotnosti, CC je spíše GT a pokud si do něj majitel nacpe plyn, tak při běžném využití pozná howno, což nic nemění na faktu, že dát tam plyn považuju za zhovadilost :mrgreen: doufám, že jsme se pochopili a pásoveček to bude moct promáznout, takže už mlčím :twisted:
No tak jsem rád, že jsi dospěl k názoru, že když dá do CC LPG tak pozná prd a to jsem psal o mnoho příspěvků pred tímto.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od pásovec »

Zkušené oko to pozná ;-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od Mára_VR6 »

pásovec píše:Zkušené oko to pozná ;-)
jj, oko není 3,14ča, oko vidí :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od pásovec »

Tos mě rozsekal :lol:
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
gas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.03.2008 16:11

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od gas »

Michalj píše: No tak jsem rád, že jsi dospěl k názoru, že když dá do CC LPG tak pozná prd a to jsem psal o mnoho příspěvků pred tímto.
všechny moje pozdější reakce se vztahovaly k instalaci lpg do ST, takže jsem k ničemu zásadnímu bohužel nedospěl, ale jsem rád, že jsi mě poučil, byla to přínosná diskuze, ale možná majiteli křivdíme a bude auto využívat takovým způsobem, kde mu tem metrák v kufru bude překážet...

Mix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 22.02.2010 16:28

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od Mix »

Pánové dost LPG, za sebe v tom mám dostatečně jasno. Co taková výměna oleje? Co říkáte názoru na výměnu oleje po prvotním zajetí motoru (cca 2000km)? Také jsem nalezl názory na nevhodnost Longlife oleje ("vysokootáčkovej motor potřebuje syntetický přísady, kterejch je v longlifu málo"; "problem longlifu je ten že vrstva olejovýho filmu se kvůli teplotě dřív "trhá"), co používáte vy?

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od zajda82 »

LongLife, ale ja jsem traktorista, menim ho po 15 - 20, ne 30.

Uživatelský avatar
gas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.03.2008 16:11

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od gas »

plnou syntetiku, do 15t měním, longlife jsem zrušil okamžitě u všech aut

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat CC 3.6 V6 objednán

Příspěvek od pásovec »

gas píše:plnou syntetiku, do 15t měním, longlife jsem zrušil okamžitě u všech aut
Hlavne dodrz specifikaci vyrobce. Jinak to neni vubec od veci vymenit olej, az se zajede. Co vim, tam M3 musi na olej po 1tis. Jinak pada zaruka. Ja jsem taky menil driv.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“